Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 23/1 – Η πληθώρα αθλητικών μεταδόσεων και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2 και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (23/1) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:30
www.sportsup.gr
LIVE η Γ Εθνική

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τόφας – Νταρουσάφακα
Τουρκικό Πρωτάθλημα

12:00
Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 
SS17 Brianconnet – Entrevaux 2 – Power Stage, Μόντε Κάρλο

13:15
Novasports 2HD
Ναϊμέχεν – Φέγενορντ
Eredivisie

13:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κάλιαρι – Φιορεντίνα
Serie A

14:00
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2

14:00
ΕΡΤ Sports 2
ΑΕΚ Β – Επισκοπή
Super League 2

14:00
Novasports 4HD
Μετς – Νις
Ligue 1

14:30
Novasports 6HD
Σταντάρ Λιέγης – Κλαμπ Μπριζ
Jupiler League

14:30
Novasports 3HD
Ρέγκενσμπουργκ – Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Παναθηναϊκός Β – Λεβαδειακός
Super League 2

15:00
Novasports 1HD
Γρανάδα – Οσασούνα
La Liga

15:00
Novasports Prime
Άρης – Λαμία
Super League

15:30
Novasports 5HD
Αϊντχόφεν – Άγιαξ
Eredivisie

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Λέστερ – Μπράιτον
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τορίνο – Σασουόλο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπέτσια – Σαμπντόρια
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Άρσεναλ – Μπέρνλι
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Νάπολι – Σαλερνιτάνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Premier League

16:30
Novasports Start
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές
Τουρκικό Πρωτάθλημα

17:00
Novasports 6HD
Σεν Ζιλουάζ – Γκενκ
Jupiler League

17:00
ΕΡΤ3
Κολοσσός – Ολυμπιακός
Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Βόλος – ΠΑΟΚ
Super League

17:15
Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Έλτσε
La Liga

17:15
Novasports 2HD
Ατρόμητος – ΑΕΚ
Super League

18:05
Novasports 4HD
Μονπελιέ – Μονακό
Ligue 1

18:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Τσέλσι – Τότεναμ
Premier League

18:30
Novasports 3HD
Χέρτα – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Έμπολι – Ρόμα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

19:30
Novasports Start
Λέτσε – Κρεμονέζε
Serie B

19:30
Novasports 5HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

19:30
Novasports 1HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε
La Liga

19:30
Novasports Prime
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ζιλ Βισέντε – Πορτιμονένσε
Liga Portugal

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζιελόνα Γκόρα – Ούνικς Καζάν
VTB United League

20:00
ΕΡΤ3
Λαύριο – Περιστέρι
Basket League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μίλαν – Γιουβέντους
Serie A

21:45
Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Αλαβές – Μπαρτσελόνα
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Φαμαλικάο
Liga Portugal

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

error: Protected