Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής στα μπαράζ ανόδου (25/5)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Βύρων Καβάλας  0-2
Καμπανιακός – Πανθρακικός  2-0
ΓΣ Προσοτσάνης – Ηρακλής Αμμουδιάς  2-1
Ρεπό : Άρης Πετεινού

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Βύρων Καβάλας 5 3 2 0 7 2 5 11
2 Καμπανιακός 4 2 1 1 7 4 3 7
3 Ιπποκράτης Αλεξ 5 2 1 2 9 6 3 7
4 ΓΣ Προσοτσάνης 4 2 1 1 8 3 5 7
5 Πανθρακικός 4 2 1 1 5 5 0 7
6 Ηρακλής Αμμουδιάς 4 0 2 2 1 3 -2 2
7 Άρης Πετεινού 4 0 0 4 1 15 -14 0

2ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Γιαννιτσών  7-1
ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Επανομής  2-1
Αστέρας Τριποτάμου – ΑΟ Χανιώτης  3-0
Ρεπό : Μελιτέας Μελίτης

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Τριποτάμου 4 4 0 0 13 1 12 12
2 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 5 2 2 1 14 8 6 8
3 ΓΑΣ Σβορώνου 4 2 1 1 10 3 7 7
4 ΑΟ Χανιώτης 4 1 2 1 5 6 -1 5
5 Αναγέννηση Επανομής 4 1 1 2 5 7 -2 4
6 Εθνικός Γιαννιτσών 5 1 1 3 4 13 -9 4
7 Μελιτέας Μελίτης 4 0 1 3 2 15 -13 1

3ος όμιλος

ΑΕ Ξηροβουνίου – ΑΟ Ν.Σελεύκειας  3-0
Καστοριά – Θύελλα Κατσικά  1-0
Αναγέννηση Στάνου – Απόλλων Πάργας  1-4
Ρεπό : Αστέρας Πετριτή

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Πετριτή 4 3 1 0 6 1 5 10
2 Καστοριά 4 3 0 1 6 2 4 9
3 Απόλλων Πάργας 4 3 0 1 13 3 10 9
4 Αναγέννηση Στάνου 4 2 1 1 6 4 2 7
5 Θύελλα Κατσικά 4 2 0 2 4 4 0 6
6 ΑΕ Ξηροβουνίου 5 1 0 4 4 12 -8 3
7 ΑΟ Ν.Σελεύκειας 5 0 0 5 2 15 -13 0

4ος όμιλος

Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Μακεδονικός Φούφα  2-0
Δωτιέας Αγιάς – Αστέρας Καρδίτσας  2-2
Πυρσός Γρεβενών – ΑΟ Στυλίδας  0-1
Ρεπό : Διγενής Νεοχωρίου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός Φούφα 5 4 0 1 13 3 10 12
2 Πύρασος 5 3 1 1 17 4 13 10
3 ΑΟ Στυλίδας 4 2 1 1 4 1 3 7
4 Διγενής Νεοχωρίου 4 2 1 1 6 5 1 7
5 Δωτιέας Αγιάς 4 1 2 1 5 6 -1 5
6 Αστέρας Καρδίτσας 4 0 1 3 3 12 -9 1
7 Πυρσός Γρεβενών 4 0 0 4 1 18 -17 0

5ος όμιλος

ΑΟ Πάτραι – Πανηλειακός  0-0
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή  3-0 α.α.
Πανθυρεατικός  – Πανθουριακός  1-3
Ρεπό : Πανγυθεατικός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Πάτραι 5 3 2 0 9 2 7 11
2 Πανηλειακός 5 3 2 0 6 1 5 11
3 Πανθουριακός 4 2 2 0 8 3 5 8
4 Παλληξουριακός 4 1 2 1 4 2 2 5
5 Πανγυθεατικός 4 0 3 1 1 2 -1 3
6 Πανθυρεατικός 4 0 1 3 2 8 -6 1
7 ΑΟ Τσιλιβή 4 0 0 4 0 12 -12 0

6ος όμιλος

Κυπάρισσος Αντίκυρας – Αίολος Καρπενησίου  4-0
Τενεάτης Αθικίων – ΑΟ Χαλκίς  1-1
Παναργειακός – Απόλλων Ευπαλίου  2-1
Ρεπό : ΑΕ Μοσχάτου

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Μοσχάτου 4 3 1 0 11 2 9 10
2 Παναργειακός 4 2 2 0 10 3 7 8
3 ΑΟ Χαλκίς 4 2 2 0 7 2 5 8
4 Απόλλων Ευπαλίου 4 2 0 2 5 5 0 6
5 Κυπάρισσος 5 1 2 2 7 7 0 5
6 Τενεάτης Αθικίων 4 1 1 2 6 6 0 4
7 Αίολος Καρπενησίου 5 0 0 5 0 21 -21 0

7ος όμιλος

Βύζας Μεγάρων – Νίκη Σητείας  2-0
Ελλάς Ποντίων – ΑΟ Τυμπακίου  3-1
ΑΟ Αγίας Παρασκευής  – Απόλλων Αγίου Ιωάννη  6-0
Ρεπό : Αστέρας Περάματος

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ελλάς Ποντίων 4 3 1 0 8 2 6 10
2 Βύζας Μεγάρων 5 2 2 1 10 3 7 8
3 Αγία Παρασκευή 4 2 1 1 14 2 12 7
4 ΑΟ Τυμπακίου 4 2 1 1 4 4 0 7
5 Απόλλων Αγ.Ιωάννη 4 1 1 2 4 9 -5 4
6 Αστέρας Περάματος 4 1 0 3 2 16 -14 3
7 Νίκη Σητείας 5 1 0 4 1 7 -6 3

8ος όμιλος

ΓΣ Μαρκό – Ελλάς Σύρου  0-0
Αετός Λουτρών – Ιάλυσος  0-1
Άρης Πετρούπολης – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου  2-0
Ρεπό : ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Πετρούπολης 4 3 1 0 15 3 12 10
2 ΓΣ Μαρκό 5 2 3 0 7 1 6 9
3 Ιάλυσος 4 2 2 0 7 2 5 8
4 Αετός Λουτρών 4 2 0 2 5 3 2 6
5 Ελλάς Σύρου 5 1 2 2 9 6 3 5
6 Ατρόμητος Αγ.Γεωρ. 4 1 0 3 2 8 -6 3
7 ΑΕ Βαθύλλου 4 0 0 4 0 22 -22 0
error: Protected