Κατηγορίες
Basket

Γ Εθνική μπάσκετ Ανδρών : Το πρόγραμμα της σεζόν 2022/2023

Μετά την Α2 ανδρών και τη Β Εθνική, η ΕΟΚ προχώρησε στην κλήρωση για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 στο πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας, το οποίο περιλαμβάνει έξι ομίλους.

Το τζάμπολ προγραμματίστηκε για την Κυριακή 9 Οκτωβρίου, με συνολικά 71 ομάδες

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Νήαρ Ηστ – Πήγασος Θυρέας
ΣΚ Καλαμάτα – ΑΟ Αχαΐας
Γλαύκος – Ερμιονίδα
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Δίων Κυπαρισσίας
Παναχαϊκή – ΑΟ Καλαμάτα
Κόρινθος – Σφήκα Αμαλιάδας

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΑΟ Αχαΐας – Νήαρ Ηστ
Ερμιονίδα – ΣΚ Καλαμάτα
Δίων Κυπαρισσίας – Γλαύκος
ΑΟ Καλαμάτα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Σφήκα Αμαλιάδας – Παναχαϊκή
Πήγασος Θυρέας – Κόρινθος

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Νήαρ Ηστ – Ερμιονίδα
ΣΚ Καλαμάτα – Δίων Κυπαρισσίας
Γλαύκος – ΑΟ Καλαμάτα
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Σφήκα Αμαλιάδας
Παναχαϊκή – Κόρινθος
Πήγασος Θυρέας – ΑΟ Αχαΐας

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Δίων Κυπαρισσίας – Νήαρ Ηστ
ΑΟ Καλαμάτα – ΣΚ Καλαμάτα
Σφήκα Αμαλιάδας – Γλαύκος
Κόρινθος – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Παναχαϊκή – Πήγασος Θυρέας
Ερμιονίδα – ΑΟ Αχαΐας

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Νήαρ Ηστ – ΑΟ Καλαμάτα
ΣΚ Καλαμάτα – Σφήκα Αμαλιάδας
Γλαύκος – Κόρινθος
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Παναχαϊκή
Πήγασος Θυρέας – Ερμιονίδα
ΑΟ Αχαΐας – Δίων Κυπαρισσίας

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Σφήκα Αμαλιάδας – Νήαρ Ηστ
Κόρινθος – ΣΚ Καλαμάτα
Παναχαϊκή – Γλαύκος
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Πήγασος Θυρέας
ΑΟ Καλαμάτα – ΑΟ Αχαΐας
Δίων Κυπαρισσίας – Ερμιονίδα

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Νήαρ Ηστ – Κόρινθος
ΣΚ Καλαμάτα – Παναχαϊκή
Γλαύκος – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Πήγασος Θυρέας – Δίων Κυπαρισσίας
ΑΟ Αχαΐας – Σφήκα Αμαλιάδας
Ερμιονίδα – ΑΟ Καλαμάτα

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Παναχαϊκή – Νήαρ Ηστ
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΣΚ Καλαμάτα
Γλαύκος – Πήγασος Θυρέας
Κόρινθος – ΑΟ Αχαΐας
Σφήκα Αμαλιάδας – Ερμιονίδα
ΑΟ Καλαμάτα – Δίων Κυπαρισσίας

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Νήαρ Ηστ – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
ΣΚ Καλαμάτα – Γλαύκος
Πήγασος Θυρέας – ΑΟ Καλαμάτα
ΑΟ Αχαΐας – Παναχαϊκή
Ερμιονίδα – Κόρινθος
Δίων Κυπαρισσίας – Σφήκα Αμαλιάδας

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Γλαύκος – Νήαρ Ηστ
ΣΚ Καλαμάτα – Πήγασος Θυρέας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΑΟ Αχαΐας
Παναχαϊκή – Ερμιονίδα
Κόρινθος – Δίων Κυπαρισσίας
Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Καλαμάτα

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Νήαρ Ηστ – ΣΚ Καλαμάτα
Πήγασος Θυρέας – Σφήκα Αμαλιάδας
ΑΟ Αχαΐας – Γλαύκος
Ερμιονίδα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Δίων Κυπαρισσίας – Παναχαϊκή
ΑΟ Καλαμάτα – Κόρινθος

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Πήγασος Θυρέας – Νήαρ Ηστ
ΑΟ Αχαΐας – ΣΚ Καλαμάτα
Ερμιονίδα – Γλαύκος
Δίων Κυπαρισσίας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
ΑΟ Καλαμάτα – Παναχαϊκή
Σφήκα Αμαλιάδας – Κόρινθος

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Νήαρ Ηστ – ΑΟ Αχαΐας
ΣΚ Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Γλαύκος – Δίων Κυπαρισσίας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – ΑΟ Καλαμάτα
Παναχαϊκή – Σφήκα Αμαλιάδας
Κόρινθος – Πήγασος Θυρέας

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ερμιονίδα – Νήαρ Ηστ
Δίων Κυπαρισσίας – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Καλαμάτα – Γλαύκος
Σφήκα Αμαλιάδας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Κόρινθος – Παναχαϊκή
ΑΟ Αχαΐας – Πήγασος Θυρέας

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Νήαρ Ηστ – Δίων Κυπαρισσίας
ΣΚ Καλαμάτα – ΑΟ Καλαμάτα
Γλαύκος – Σφήκα Αμαλιάδας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Κόρινθος
Πήγασος Θυρέας – Παναχαϊκή
ΑΟ Αχαΐας – Ερμιονίδα

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
ΑΟ Καλαμάτα – Νήαρ Ηστ
Σφήκα Αμαλιάδας – ΣΚ Καλαμάτα
Κόρινθος – Γλαύκος
Παναχαϊκή – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Ερμιονίδα – Πήγασος Θυρέας
Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Αχαΐας

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Νήαρ Ηστ – Σφήκα Αμαλιάδας
ΣΚ Καλαμάτα – Κόρινθος
Γλαύκος – Παναχαϊκή
Πήγασος Θυρέας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
ΑΟ Αχαΐας – ΑΟ Καλαμάτα
Ερμιονίδα – Δίων Κυπαρισσίας

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Κόρινθος – Νήαρ Ηστ
Παναχαϊκή – ΣΚ Καλαμάτα
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Γλαύκος
Δίων Κυπαρισσίας – Πήγασος Θυρέας
Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Αχαΐας
ΑΟ Καλαμάτα – Ερμιονίδα

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Νήαρ Ηστ – Παναχαϊκή
ΣΚ Καλαμάτα – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Πήγασος Θυρέας – Γλαύκος
ΑΟ Αχαΐας – Κόρινθος
Ερμιονίδα – Σφήκα Αμαλιάδας
Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Καλαμάτα

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Νήαρ Ηστ
Γλαύκος – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Καλαμάτα – Πήγασος Θυρέας
Παναχαϊκή – ΑΟ Αχαΐας
Κόρινθος – Ερμιονίδα
Σφήκα Αμαλιάδας – Δίων Κυπαρισσίας

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Νήαρ Ηστ – Γλαύκος
Πήγασος Θυρέας – ΣΚ Καλαμάτα
ΑΟ Αχαΐας – ΚΑΠ Αγία Παρασκευή
Ερμιονίδα – Παναχαϊκή
Δίων Κυπαρισσίας – Κόρινθος
ΑΟ Καλαμάτα – Σφήκα Αμαλιάδας

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
ΣΚ Καλαμάτα – Νήαρ Ηστ
Σφήκα Αμαλιάδας – Πήγασος Θυρέας
Γλαύκος – ΑΟ Αχαΐας
ΚΑΠ Αγία Παρασκευή – Ερμιονίδα
Παναχαϊκή – Δίων Κυπαρισσίας
Κόρινθος – ΑΟ Καλαμάτα

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Μελίσσια
Διαγόρας Ρόδου – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ηλιούπολη
Χαλάνδρι – Κορωπί
Εργοτέλης – Άρης Νίκαιας
Πεντέλη – ΑΣ Πέρα

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – ΑΟΦ Πορφύρας
Ηλιούπολη – Διαγόρας Ρόδου
Κορωπί – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Άρης Νίκαιας – Χαλάνδρι
ΑΣ Πέρα – Εργοτέλης
Μελίσσια – Πεντέλη

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Ηλιούπολη
Διαγόρας Ρόδου – Κορωπί
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Άρης Νίκαιας
Χαλάνδρι – ΑΣ Πέρα
Εργοτέλης – Πεντέλη
Μελίσσια – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Κορωπί – ΑΟΦ Πορφύρας
Άρης Νίκαιας – Διαγόρας Ρόδου
ΑΣ Πέρα – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Πεντέλη – Χαλάνδρι
Εργοτέλης – Μελίσσια
Ηλιούπολη – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Άρης Νίκαιας
Διαγόρας Ρόδου – ΑΣ Πέρα
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Πεντέλη
Χαλάνδρι – Εργοτέλης
Μελίσσια – Ηλιούπολη
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Κορωπί

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
ΑΣ Πέρα – ΑΟΦ Πορφύρας
Πεντέλη – Διαγόρας Ρόδου
Εργοτέλης – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Χαλάνδρι – Μελίσσια
Άρης Νίκαιας – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Κορωπί – Ηλιούπολη

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Πεντέλη
Διαγόρας Ρόδου – Εργοτέλης
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Χαλάνδρι
Μελίσσια – Κορωπί
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – ΑΣ Πέρα
Ηλιούπολη – Άρης Νίκαιας

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Εργοτέλης – ΑΟΦ Πορφύρας
Χαλάνδρι – Διαγόρας Ρόδου
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια
Πεντέλη – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
ΑΣ Πέρα – Ηλιούπολη
Άρης Νίκαιας – Κορωπί

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Χαλάνδρι
Διαγόρας Ρόδου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Μελίσσια – Άρης Νίκαιας
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Εργοτέλης
Ηλιούπολη – Πεντέλη
Κορωπί – ΑΣ Πέρα

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαγόρας Ρόδου – Μελίσσια
Χαλάνδρι – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Εργοτέλης – Ηλιούπολη
Πεντέλη – Κορωπί
ΑΣ Πέρα – Άρης Νίκαιας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
ΑΟΦ Πορφύρας – Διαγόρας Ρόδου
Μελίσσια – ΑΣ Πέρα
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Ηλιούπολη – Χαλάνδρι
Κορωπί – Εργοτέλης
Άρης Νίκαιας – Πεντέλη

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Μελίσσια – ΑΟΦ Πορφύρας
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Διαγόρας Ρόδου
Ηλιούπολη – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Κορωπί – Χαλάνδρι
Άρης Νίκαιας – Εργοτέλης
ΑΣ Πέρα – Πεντέλη

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Διαγόρας Ρόδου – Ηλιούπολη
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Κορωπί
Χαλάνδρι – Άρης Νίκαιας
Εργοτέλης – ΑΣ Πέρα
Πεντέλη – Μελίσσια

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ηλιούπολη – ΑΟΦ Πορφύρας
Κορωπί – Διαγόρας Ρόδου
Άρης Νίκαιας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
ΑΣ Πέρα – Χαλάνδρι
Πεντέλη – Εργοτέλης
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Μελίσσια

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Κορωπί
Διαγόρας Ρόδου – Άρης Νίκαιας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΣ Πέρα
Χαλάνδρι – Πεντέλη
Μελίσσια – Εργοτέλης
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Ηλιούπολη

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Άρης Νίκαιας – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Πέρα – Διαγόρας Ρόδου
Πεντέλη – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Εργοτέλης – Χαλάνδρι
Ηλιούπολη – Μελίσσια
Κορωπί – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΣ Πέρα
Διαγόρας Ρόδου – Πεντέλη
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Εργοτέλης
Μελίσσια – Χαλάνδρι
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Άρης Νίκαιας
Ηλιούπολη – Κορωπί

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Πεντέλη – ΑΟΦ Πορφύρας
Εργοτέλης – Διαγόρας Ρόδου
Χαλάνδρι – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Κορωπί – Μελίσσια
ΑΣ Πέρα – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Άρης Νίκαιας – Ηλιούπολη

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Εργοτέλης
Διαγόρας Ρόδου – Χαλάνδρι
Μελίσσια – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Πεντέλη
Ηλιούπολη – ΑΣ Πέρα
Κορωπί – Άρης Νίκαιας

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Χαλάνδρι – ΑΟΦ Πορφύρας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Διαγόρας Ρόδου
Άρης Νίκαιας – Μελίσσια
Εργοτέλης – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Πεντέλη – Ηλιούπολη
ΑΣ Πέρα – Κορωπί

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
ΑΟΦ Πορφύρας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Μελίσσια – Διαγόρας Ρόδου
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου – Χαλάνδρι
Ηλιούπολη – Εργοτέλης
Κορωπί – Πεντέλη
Άρης Νίκαιας – ΑΣ Πέρα

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Πέρα – Μελίσσια
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου
Χαλάνδρι – Ηλιούπολη
Εργοτέλης – Κορωπί
Πεντέλη – Άρης Νίκαιας

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ελευθερία Μοσχάτου
Πικέρμι – Μανδραϊκός
Αιολικός – Αργοναύτης Τριγλίας
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Ίκαρος Καλλιθέας
ΦΟ Βροντάδου – Νίκη Αμαρουσίου
Δάφνη – Φοίνικας Πειραιά

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Μανδραϊκός – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Αργοναύτης Τριγλίας – Πικέρμι
Ίκαρος Καλλιθέας – Αιολικός
Νίκη Αμαρουσίου – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Φοίνικας Πειραιά – ΦΟ Βροντάδου
Ελευθερία Μοσχάτου – Δάφνη

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Αργοναύτης Τριγλίας
Πικέρμι – Ίκαρος Καλλιθέας
Αιολικός – Νίκη Αμαρουσίου
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Φοίνικας Πειραιά
ΦΟ Βροντάδου – Δάφνη
Ελευθερία Μοσχάτου – Μανδραϊκός

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Ίκαρος Καλλιθέας – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Νίκη Αμαρουσίου – Πικέρμι
Φοίνικας Πειραιά – Αιολικός
Δάφνη – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
ΦΟ Βροντάδου – Ελευθερία Μοσχάτου
Αργοναύτης Τριγλίας – Μανδραϊκός

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Νίκη Αμαρουσίου
Πικέρμι – Φοίνικας Πειραιά
Αιολικός – Δάφνη
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – ΦΟ Βροντάδου
Ελευθερία Μοσχάτου – Αργοναύτης Τριγλίας
Μανδραϊκός – Ίκαρος Καλλιθέας

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Φοίνικας Πειραιά – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Δάφνη – Πικέρμι
ΦΟ Βροντάδου – Αιολικός
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Ελευθερία Μοσχάτου
Νίκη Αμαρουσίου – Μανδραϊκός
Ίκαρος Καλλιθέας – Αργοναύτης Τριγλίας

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Δάφνη
Πικέρμι – ΦΟ Βροντάδου
Αιολικός – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Ελευθερία Μοσχάτου – Ίκαρος Καλλιθέας
Μανδραϊκός – Φοίνικας Πειραιά
Αργοναύτης Τριγλίας – Νίκη Αμαρουσίου

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
ΦΟ Βροντάδου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Πικέρμι
Αιολικός – Ελευθερία Μοσχάτου
Δάφνη – Μανδραϊκός
Φοίνικας Πειραιά – Αργοναύτης Τριγλίας
Νίκη Αμαρουσίου – Ίκαρος Καλλιθέας

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Πικέρμι – Αιολικός
Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Αμαρουσίου
Μανδραϊκός – ΦΟ Βροντάδου
Αργοναύτης Τριγλίας – Δάφνη
Ίκαρος Καλλιθέας – Φοίνικας Πειραιά

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Αιολικός – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Πικέρμι – Ελευθερία Μοσχάτου
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Μανδραϊκός
ΦΟ Βροντάδου – Αργοναύτης Τριγλίας
Δάφνη – Ίκαρος Καλλιθέας
Φοίνικας Πειραιά – Νίκη Αμαρουσίου

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Πικέρμι
Ελευθερία Μοσχάτου – Φοίνικας Πειραιά
Μανδραϊκός – Αιολικός
Αργοναύτης Τριγλίας – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Ίκαρος Καλλιθέας – ΦΟ Βροντάδου
Νίκη Αμαρουσίου – Δάφνη

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Ελευθερία Μοσχάτου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Μανδραϊκός – Πικέρμι
Αργοναύτης Τριγλίας – Αιολικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Νίκη Αμαρουσίου – ΦΟ Βροντάδου
Φοίνικας Πειραιά – Δάφνη

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Μανδραϊκός
Πικέρμι – Αργοναύτης Τριγλίας
Αιολικός – Ίκαρος Καλλιθέας
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Νίκη Αμαρουσίου
ΦΟ Βροντάδου – Φοίνικας Πειραιά
Δάφνη – Ελευθερία Μοσχάτου

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Αργοναύτης Τριγλίας – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Ίκαρος Καλλιθέας – Πικέρμι
Νίκη Αμαρουσίου – Αιολικός
Φοίνικας Πειραιά – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Δάφνη – ΦΟ Βροντάδου
Μανδραϊκός – Ελευθερία Μοσχάτου

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Ίκαρος Καλλιθέας
Πικέρμι – Νίκη Αμαρουσίου
Αιολικός – Φοίνικας Πειραιά
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Δάφνη
Ελευθερία Μοσχάτου – ΦΟ Βροντάδου
Μανδραϊκός – Αργοναύτης Τριγλίας

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Νίκη Αμαρουσίου – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Φοίνικας Πειραιά – Πικέρμι
Δάφνη – Αιολικός
ΦΟ Βροντάδου – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Αργοναύτης Τριγλίας – Ελευθερία Μοσχάτου
Ίκαρος Καλλιθέας – Μανδραϊκός

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Φοίνικας Πειραιά
Πικέρμι – Δάφνη
Αιολικός – ΦΟ Βροντάδου
Ελευθερία Μοσχάτου – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Μανδραϊκός – Νίκη Αμαρουσίου
Αργοναύτης Τριγλίας – Ίκαρος Καλλιθέας

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Δάφνη – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
ΦΟ Βροντάδου – Πικέρμι
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Αιολικός
Ίκαρος Καλλιθέας – Ελευθερία Μοσχάτου
Φοίνικας Πειραιά – Μανδραϊκός
Νίκη Αμαρουσίου – Αργοναύτης Τριγλίας

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – ΦΟ Βροντάδου
Πικέρμι – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Ελευθερία Μοσχάτου – Αιολικός
Μανδραϊκός – Δάφνη
Αργοναύτης Τριγλίας – Φοίνικας Πειραιά
Ίκαρος Καλλιθέας – Νίκη Αμαρουσίου

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Αιολικός – Πικέρμι
Νίκη Αμαρουσίου – Ελευθερία Μοσχάτου
ΦΟ Βροντάδου – Μανδραϊκός
Δάφνη – Αργοναύτης Τριγλίας
Φοίνικας Πειραιά – Ίκαρος Καλλιθέας

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού – Αιολικός
Ελευθερία Μοσχάτου – Πικέρμι
Μανδραϊκός – Ένωση Αττάλου Καλλιθέας
Αργοναύτης Τριγλίας – ΦΟ Βροντάδου
Ίκαρος Καλλιθέας – Δάφνη
Νίκη Αμαρουσίου – Φοίνικας Πειραιά

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Πικέρμι – Ποσειδώνας Νέου Ψυχικού
Φοίνικας Πειραιά – Ελευθερία Μοσχάτου
Αιολικός – Μανδραϊκός
Ένωση Αττάλου Καλλιθέας – Αργοναύτης Τριγλίας
ΦΟ Βροντάδου – Ίκαρος Καλλιθέας
Δάφνη – Νίκη Αμαρουσίου

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αγριά
Αχέρων Καναλακίου – ΣΚ Ιωάννινα
Νίκαια 2012 – Αλμυρός
Άμφισσα – Παραμυθιά
Ανόρθωση Βόλου – Αμπελώνας
Τιτάνες Παλαμά – Σοφάδες

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΣΚ Ιωάννινα – ΑΟ Τρίκαλα
Αλμυρός – Αχέρων Καναλακίου
Παραμυθιά – Νίκαια 2012
Αμπελώνας – Άμφισσα
Σοφάδες – Ανόρθωση Βόλου
Αγριά – Τιτάνες Παλαμά

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αλμυρός
Αχέρων Καναλακίου – Παραμυθιά
Νίκαια 2012 – Αμπελώνας
Άμφισσα – Σοφάδες
Ανόρθωση Βόλου – Τιτάνες Παλαμά
Αγριά – ΣΚ Ιωάννινα

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Παραμυθιά – ΑΟ Τρίκαλα
Αμπελώνας – Αχέρων Καναλακίου
Σοφάδες – Νίκαια 2012
Τιτάνες Παλαμά – Άμφισσα
Ανόρθωση Βόλου – Αγριά
Αλμυρός – ΣΚ Ιωάννινα

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αμπελώνας
Αχέρων Καναλακίου – Σοφάδες
Νίκαια 2012 – Τιτάνες Παλαμά
Άμφισσα – Ανόρθωση Βόλου
Αγριά – Αλμυρός
ΣΚ Ιωάννινα – Παραμυθιά

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Σοφάδες – ΑΟ Τρίκαλα
Τιτάνες Παλαμά – Αχέρων Καναλακίου
Ανόρθωση Βόλου – Νίκαια 2012
Άμφισσα – Αγριά
Αμπελώνας – ΣΚ Ιωάννινα
Παραμυθιά – Αλμυρός

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Τιτάνες Παλαμά
Αχέρων Καναλακίου – Ανόρθωση Βόλου
Νίκαια 2012 – Άμφισσα
Αγριά – Παραμυθιά
ΣΚ Ιωάννινα – Σοφάδες
Αλμυρός – Αμπελώνας

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Ανόρθωση Βόλου – ΑΟ Τρίκαλα
Άμφισσα – Αχέρων Καναλακίου
Νίκαια 2012 – Αγριά
Τιτάνες Παλαμά – ΣΚ Ιωάννινα
Σοφάδες – Αλμυρός
Αμπελώνας – Παραμυθιά

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Άμφισσα
Αχέρων Καναλακίου – Νίκαια 2012
Αγριά – Αμπελώνας
ΣΚ Ιωάννινα – Ανόρθωση Βόλου
Αλμυρός – Τιτάνες Παλαμά
Παραμυθιά – Σοφάδες

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Νίκαια 2012 – ΑΟ Τρίκαλα
Αχέρων Καναλακίου – Αγριά
Άμφισσα – ΣΚ Ιωάννινα
Ανόρθωση Βόλου – Αλμυρός
Τιτάνες Παλαμά – Παραμυθιά
Σοφάδες – Αμπελώνας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
ΑΟ Τρίκαλα – Αχέρων Καναλακίου
Αγριά – Σοφάδες
ΣΚ Ιωάννινα – Νίκαια 2012
Αλμυρός – Άμφισσα
Παραμυθιά – Ανόρθωση Βόλου
Αμπελώνας – Τιτάνες Παλαμά

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Αγριά – ΑΟ Τρίκαλα
ΣΚ Ιωάννινα – Αχέρων Καναλακίου
Αλμυρός – Νίκαια 2012
Παραμυθιά – Άμφισσα
Αμπελώνας – Ανόρθωση Βόλου
Σοφάδες – Τιτάνες Παλαμά

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
ΑΟ Τρίκαλα – ΣΚ Ιωάννινα
Αχέρων Καναλακίου – Αλμυρός
Νίκαια 2012 – Παραμυθιά
Άμφισσα – Αμπελώνας
Ανόρθωση Βόλου – Σοφάδες
Τιτάνες Παλαμά – Αγριά

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Αλμυρός – ΑΟ Τρίκαλα
Παραμυθιά – Αχέρων Καναλακίου
Αμπελώνας – Νίκαια 2012
Σοφάδες – Άμφισσα
Τιτάνες Παλαμά – Ανόρθωση Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Αγριά

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Παραμυθιά
Αχέρων Καναλακίου – Αμπελώνας
Νίκαια 2012 – Σοφάδες
Άμφισσα – Τιτάνες Παλαμά
Αγριά – Ανόρθωση Βόλου
ΣΚ Ιωάννινα – Αλμυρός

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Αμπελώνας – ΑΟ Τρίκαλα
Σοφάδες – Αχέρων Καναλακίου
Τιτάνες Παλαμά – Νίκαια 2012
Ανόρθωση Βόλου – Άμφισσα
Αλμυρός – Αγριά
Παραμυθιά – ΣΚ Ιωάννινα

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Σοφάδες
Αχέρων Καναλακίου – Τιτάνες Παλαμά
Νίκαια 2012 – Ανόρθωση Βόλου
Αγριά – Άμφισσα
ΣΚ Ιωάννινα – Αμπελώνας
Αλμυρός – Παραμυθιά

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Τρίκαλα
Ανόρθωση Βόλου – Αχέρων Καναλακίου
Άμφισσα – Νίκαια 2012
Παραμυθιά – Αγριά
Σοφάδες – ΣΚ Ιωάννινα
Αμπελώνας – Αλμυρός

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Ανόρθωση Βόλου
Αχέρων Καναλακίου – Άμφισσα
Αγριά – Νίκαια 2012
ΣΚ Ιωάννινα – Τιτάνες Παλαμά
Αλμυρός – Σοφάδες
Παραμυθιά – Αμπελώνας

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Άμφισσα – ΑΟ Τρίκαλα
Νίκαια 2012 – Αχέρων Καναλακίου
Αμπελώνας – Αγριά
Ανόρθωση Βόλου – ΣΚ Ιωάννινα
Τιτάνες Παλαμά – Αλμυρός
Σοφάδες – Παραμυθιά

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
ΑΟ Τρίκαλα – Νίκαια 2012
Αγριά – Αχέρων Καναλακίου
ΣΚ Ιωάννινα – Άμφισσα
Αλμυρός – Ανόρθωση Βόλου
Παραμυθιά – Τιτάνες Παλαμά
Αμπελώνας – Σοφάδες

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Τρίκαλα
Σοφάδες – Αγριά
Νίκαια 2012 – ΣΚ Ιωάννινα
Άμφισσα – Αλμυρός
Ανόρθωση Βόλου – Παραμυθιά
Τιτάνες Παλαμά – Αμπελώνας

5ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Εθνικός Κοζάνης – Καστοριά
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ Μελίκη
Πιερικός Αρχέλαος – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ιωνικός Ιωνίας – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Αρετσού Καλαμαριάς
Καστοριά – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΓΑΣ Μελίκη – Εθνικός Κοζάνης
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΜΕΝΤ
ΚούΠα Κιλκίς – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Καστοριά
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Μελίκη
Εθνικός Κοζάνης – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
ΜΕΝΤ – ΚούΠα Κιλκίς
Πιερικός Αρχέλαος – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
ΓΑΣ Μελίκη – Αρετσού Καλαμαριάς
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΚούΠα Κιλκίς – Εθνικός Κοζάνης
Ιωνικός Ιωνίας – ΜΕΝΤ
Καστοριά – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΚούΠα Κιλκίς
Εθνικός Κοζάνης – Ιωνικός Ιωνίας
ΜΕΝΤ – Πιερικός Αρχέλαος
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: Καστοριά

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
ΚούΠα Κιλκίς – Αρετσού Καλαμαριάς
Ιωνικός Ιωνίας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Πιερικός Αρχέλαος – Εθνικός Κοζάνης
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
ΓΑΣ Μελίκη – Καστοριά
Ρεπό: ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Ιωνικός Ιωνίας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Πιερικός Αρχέλαος
Εθνικός Κοζάνης – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΚούΠα Κιλκίς
Καστοριά – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκη

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
Πιερικός Αρχέλαος – Αρετσού Καλαμαριάς
ΜΕΝΤ – Άθλος Αλεξάνδρειας
Ιωνικός Ιωνίας – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
ΚούΠα Κιλκίς – Καστοριά
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: Εθνικός Κοζάνης

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – ΜΕΝΤ
Άθλος Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κοζάνης
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Πιερικός Αρχέλαος
Καστοριά – Ιωνικός Ιωνίας
ΓΑΣ Μελίκη – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
Εθνικός Κοζάνης – Αρετσού Καλαμαριάς
ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Πιερικός Αρχέλαος – Καστοριά
Ιωνικός Ιωνίας – ΓΑΣ Μελίκη
ΚούΠα Κιλκίς – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: Άθλος Αλεξάνδρειας

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Αρετσού Καλαμαριάς – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Εθνικός Κοζάνης
Καστοριά – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Μελίκη – Πιερικός Αρχέλαος
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Άθλος Αλεξάνδρειας
Καστοριά – Εθνικός Κοζάνης
ΓΑΣ Μελίκη – ΜΕΝΤ
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Πιερικός Αρχέλαος
ΚούΠα Κιλκίς – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Άθλος Αλεξάνδρειας – Καστοριά
Εθνικός Κοζάνης – ΓΑΣ Μελίκη
ΜΕΝΤ – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Πιερικός Αρχέλαος – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ρεπό: ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Καστοριά – Αρετσού Καλαμαριάς
ΓΑΣ Μελίκη – Άθλος Αλεξάνδρειας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Εθνικός Κοζάνης
ΚούΠα Κιλκίς – ΜΕΝΤ
Ιωνικός Ιωνίας – Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΓΑΣ Μελίκη
Άθλος Αλεξάνδρειας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Εθνικός Κοζάνης – ΚούΠα Κιλκίς
ΜΕΝΤ – Ιωνικός Ιωνίας
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Καστοριά
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Αρετσού Καλαμαριάς
ΚούΠα Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας
Ιωνικός Ιωνίας – Εθνικός Κοζάνης
Πιερικός Αρχέλαος – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ Μελίκη – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Ρεπό: Καστοριά

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – ΚούΠα Κιλκίς
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ιωνικός Ιωνίας
Εθνικός Κοζάνης – Πιερικός Αρχέλαος
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Καστοριά – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Ιωνικός Ιωνίας – Αρετσού Καλαμαριάς
Πιερικός Αρχέλαος – Άθλος Αλεξάνδρειας
ΜΕΝΤ – Εθνικός Κοζάνης
ΚούΠα Κιλκίς – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – Καστοριά
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκη

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – Πιερικός Αρχέλαος
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – Ιωνικός Ιωνίας
Καστοριά – ΚούΠα Κιλκίς
ΓΑΣ Μελίκη – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: Εθνικός Κοζάνης

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
ΜΕΝΤ – Αρετσού Καλαμαριάς
Εθνικός Κοζάνης – Άθλος Αλεξάνδρειας
Πιερικός Αρχέλαος – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
Ιωνικός Ιωνίας – Καστοριά
ΚούΠα Κιλκίς – ΓΑΣ Μελίκη
Ρεπό: Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Αρετσού Καλαμαριάς – Εθνικός Κοζάνης
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας – ΜΕΝΤ
Καστοριά – Πιερικός Αρχέλαος
ΓΑΣ Μελίκη – Ιωνικός Ιωνίας
Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού – ΚούΠα Κιλκίς
Ρεπό: Άθλος Αλεξάνδρειας

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
Άθλος Αλεξάνδρειας – Αρετσού Καλαμαριάς
Εθνικός Κοζάνης – ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας
ΜΕΝΤ – Καστοριά
Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣ Μελίκη
Ιωνικός Ιωνίας – Όλυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς

6ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 09/10/2022
Ανατόλια – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
ΓΑΣ Κομοτηνή – Γαλάτιστα
ΚΑΟΧ – Ασπίδα Ξάνθης
Αρίωνας Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΚΑΟΔ – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Διγενής Λακκώματος – Απόλλων Καλαμαριάς

2η Αγωνιστική – 16/10/2022
Γαλάτιστα – Ανατόλια
Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΚΑΟΧ
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Αρίωνας Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΑΟΔ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Διγενής Λακκώματος

3η Αγωνιστική – 23/10/2022
Ανατόλια – Ασπίδα Ξάνθης
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΚΑΟΧ – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Αρίωνας Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς
ΚΑΟΔ – Διγενής Λακκώματος
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Γαλάτιστα

4η Αγωνιστική – 30/10/2022
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ανατόλια
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΓΑΣ Κομοτηνή
Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΑΟΧ
Διγενής Λακκώματος – Αρίωνας Ξάνθης
ΚΑΟΔ – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Ασπίδα Ξάνθης – Γαλάτιστα

5η Αγωνιστική – 06/11/2022
Ανατόλια – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΓΑΣ Κομοτηνή – Απόλλων Καλαμαριάς
ΚΑΟΧ – Διγενής Λακκώματος
Αρίωνας Ξάνθης – ΚΑΟΔ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ασπίδα Ξάνθης
Γαλάτιστα – Ελπίδα Αμπελοκήπων

6η Αγωνιστική – 13/11/2022
Απόλλων Καλαμαριάς – Ανατόλια
Διγενής Λακκώματος – ΓΑΣ Κομοτηνή
ΚΑΟΔ – ΚΑΟΧ
Αρίωνας Ξάνθης – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Γαλάτιστα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασπίδα Ξάνθης

7η Αγωνιστική – 20/11/2022
Ανατόλια – Διγενής Λακκώματος
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΑΟΔ
ΚΑΟΧ – Αρίωνας Ξάνθης
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Γαλάτιστα – Απόλλων Καλαμαριάς
Ασπίδα Ξάνθης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

8η Αγωνιστική – 27/11/2022
ΚΑΟΔ – Ανατόλια
Αρίωνας Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή
ΚΑΟΧ – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Διγενής Λακκώματος – Γαλάτιστα
Απόλλων Καλαμαριάς – Ασπίδα Ξάνθης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ελπίδα Αμπελοκήπων

9η Αγωνιστική – 04/12/2022
Ανατόλια – Αρίωνας Ξάνθης
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΚΑΟΧ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Γαλάτιστα – ΚΑΟΔ
Ασπίδα Ξάνθης – Διγενής Λακκώματος
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς

10η Αγωνιστική – 11/12/2022
ΚΑΟΧ – Ανατόλια
ΓΑΣ Κομοτηνή – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Αρίωνας Ξάνθης – Γαλάτιστα
ΚΑΟΔ – Ασπίδα Ξάνθης
Διγενής Λακκώματος – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Απόλλων Καλαμαριάς – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

11η Αγωνιστική – 18/12/2022
Ανατόλια – ΓΑΣ Κομοτηνή
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γαλάτιστα – ΚΑΟΧ
Ασπίδα Ξάνθης – Αρίωνας Ξάνθης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΚΑΟΔ
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Διγενής Λακκώματος

12η Αγωνιστική – 08/01/2023
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Ανατόλια
Γαλάτιστα – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ασπίδα Ξάνθης – ΚΑΟΧ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αρίωνας Ξάνθης
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΚΑΟΔ
Απόλλων Καλαμαριάς – Διγενής Λακκώματος

13η Αγωνιστική – 15/01/2023
Ανατόλια – Γαλάτιστα
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης
ΚΑΟΧ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Αρίωνας Ξάνθης – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΚΑΟΔ – Απόλλων Καλαμαριάς
Διγενής Λακκώματος – Βασιλικά Θεσσαλονίκης

14η Αγωνιστική – 22/01/2023
Ασπίδα Ξάνθης – Ανατόλια
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΚΑΟΧ
Απόλλων Καλαμαριάς – Αρίωνας Ξάνθης
Διγενής Λακκώματος – ΚΑΟΔ
Γαλάτιστα – Βασιλικά Θεσσαλονίκης

15η Αγωνιστική – 29/01/2023
Ανατόλια – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
ΚΑΟΧ – Απόλλων Καλαμαριάς
Αρίωνας Ξάνθης – Διγενής Λακκώματος
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΚΑΟΔ
Γαλάτιστα – Ασπίδα Ξάνθης

16η Αγωνιστική – 05/02/2023
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ανατόλια
Απόλλων Καλαμαριάς – ΓΑΣ Κομοτηνή
Διγενής Λακκώματος – ΚΑΟΧ
ΚΑΟΔ – Αρίωνας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Γαλάτιστα

17η Αγωνιστική – 12/02/2023
Ανατόλια – Απόλλων Καλαμαριάς
ΓΑΣ Κομοτηνή – Διγενής Λακκώματος
ΚΑΟΧ – ΚΑΟΔ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – Αρίωνας Ξάνθης
Γαλάτιστα – Ρούπελ Σιδηροκάστρου
Ασπίδα Ξάνθης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

18η Αγωνιστική – 19/02/2023
Διγενής Λακκώματος – Ανατόλια
ΚΑΟΔ – ΓΑΣ Κομοτηνή
Αρίωνας Ξάνθης – ΚΑΟΧ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Γαλάτιστα
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Ασπίδα Ξάνθης

19η Αγωνιστική – 05/03/2023
Ανατόλια – ΚΑΟΔ
ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρίωνας Ξάνθης
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΚΑΟΧ
Γαλάτιστα – Διγενής Λακκώματος
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

20η Αγωνιστική – 12/03/2023
Αρίωνας Ξάνθης – Ανατόλια
ΚΑΟΧ – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
ΚΑΟΔ – Γαλάτιστα
Διγενής Λακκώματος – Ασπίδα Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων

21η Αγωνιστική – 19/03/2023
Ανατόλια – ΚΑΟΧ
Βασιλικά Θεσσαλονίκης – ΓΑΣ Κομοτηνή
Γαλάτιστα – Αρίωνας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – ΚΑΟΔ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Διγενής Λακκώματος
Ρούπελ Σιδηροκάστρου – Απόλλων Καλαμαριάς

22η Αγωνιστική – 02/04/2023
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ανατόλια
Απόλλων Καλαμαριάς – Βασιλικά Θεσσαλονίκης
ΚΑΟΧ – Γαλάτιστα
Αρίωνας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης
ΚΑΟΔ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Διγενής Λακκώματος – Ρούπελ Σιδηροκάστρου

error: Protected