Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική : ΟΛΑ τα ρεπορτάζ από τους αγώνες της 10ης και 12ης αγωνιστικής (21-22/1)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων στη Γ Εθνική.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες.

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Πανθρακικός – Απόλλων Παραλιμνίου  1-1
Πανδραμαϊκός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας  0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Θερμαϊκός Θέρμης  0-1
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα  2-2
Νέστος Χρυσούπολης – Καμπανιακός  0-0
Βύρων Καβάλας – Άρης Αβάτου  1-1
Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας  0-0
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καμπανιακός 11 8 3 0 17 3 14 27
2 Καβάλα 11 7 3 1 28 8 20 24
3 Ποσειδών Μηχανιώνας 11 7 2 2 16 9 7 23
4 Απόλλων Παραλιμνίου 10 6 2 2 23 10 13 20
5 Δόξα Δράμας 11 6 2 3 16 11 5 20
6 Πανδραμαϊκός 10 6 1 3 17 7 10 19
7 Πανθρακικός 10 5 1 4 18 17 1 16
8 Θερμαϊκός Θέρμης 11 4 4 3 8 9 -1 16
9 Άρης Αβάτου 11 5 1 5 12 13 -1 16
10 Ορφέας Ξάνθης 12 4 3 5 15 19 -4 15
11 Βύρων Καβάλας 12 3 5 4 15 18 -3 14
12 Νέστος Χρυσούπολης 11 2 2 7 10 20 -10 8
13 Αγροτικός Αστέρας 11 1 4 6 12 17 -5 7
14 Αλεξανδρούπολη FC 12 0 2 10 3 24 -21 2
15 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 10 0 1 9 5 30 -25 1

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Χανιώτης – Μακεδονικός Φούφα  1-0
Κοζάνη – Πιερικός  2-0
Καστοριά – Ολυμπιακός Βόλου  0-0
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  2-2
Δωτιέας Αγιάς – ΠΑΟΚ Κρηστώνης  2-0
ΓΑΣ Σβορώνος – ΠΟ Ελασσόνας  0-0
Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης  1-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Κοζάνη 10 8 2 0 27 3 24 26
2 Πιερικός 10 6 1 3 15 10 5 19
3 Δωτιέας Αγιάς 10 5 1 4 9 16 -7 16
4 ΑΟ Χανιώτης 10 4 3 3 13 15 -2 15
5 Κεραυνός Αγγελοχ. 10 3 5 2 23 13 10 14
6 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 10 3 5 2 12 9 3 14
7 ΠΟ Ελασσόνας 10 3 5 2 8 7 1 14
8 ΓΑΣ Σβορώνου 10 3 3 4 12 14 -2 12
9 ΑΕΠ Κοζάνης 10 4 0 6 13 21 -8 12
10 Μακεδονικός Φούφα 10 3 2 5 8 10 -2 11
11 Ολυμπιακός Βόλου 10 2 4 4 6 9 -3 10
12 Καστοριά 10 2 4 4 5 10 -5 10
13 ΠΑΟΚ Κρηστώνης 10 3 1 6 8 17 -9 10
14 Εδεσσαϊκός 10 1 4 5 10 15 -5 7

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Πανελευσινιακός – ΑΟ Υπάτου  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΟ Φήκης  0-0
Παναγρινιακός – Ζάκυνθος  2-2
Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Πάργας  0-1
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Χαλκίς  0-2
Τρίκαλα – Τηλυκράτης  1-1
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Πετριτή  0-2

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Υπάτου 10 6 3 1 15 3 12 21
2 Πανελευσινιακός 10 5 4 1 12 5 7 19
3 ΑΕ Λευκίμμης 10 5 3 2 12 6 6 18
4 ΠΟ Φήκης 10 5 3 2 14 9 5 18
5 Τηλυκράτης 10 5 3 2 14 7 7 18
6 Τρίκαλα 10 4 3 3 9 10 -1 15
7 Βύζας Μεγάρων 10 3 5 2 9 6 3 14
8 Απόλλων Πάργας 10 3 4 3 14 7 7 13
9 Αστέρας Πετριτή 10 3 3 4 9 11 -2 12
10 Ζάκυνθος 10 2 4 4 12 18 -6 10
11 ΑΟ Χαλκίς 10 2 3 5 8 19 -11 9
12 Διγενής Νεοχωρίου 10 1 5 4 4 11 -7 8
13 Παναγρινιακός 10 1 5 4 10 16 -6 8
14 Ναυπακτιακός 10 1 0 9 4 18 -14 3

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Πυλίου – ΑΕ Ερμιονίδας  3-1
ΑΣ Ρόδου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  2-0
ΑΠΣ Πάτραι – Αιολικός  1-0
Αίας Γαστούνης – Πανηλειακός  3-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανιώνιος  1-3
Παναργειακός – Πανγυθεατικός  4-1
ΑΕ Μυκόνου – Ιάλυσος  3-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδου 10 7 1 2 16 7 9 22
2 ΑΕ Μυκόνου 10 6 3 1 11 5 6 21
3 Πανιώνιος 10 6 3 1 18 5 13 21
4 Αιολικός 10 7 0 3 16 7 9 21
5 ΑΟ Πυλίου 10 5 2 3 19 12 7 17
6 ΑΕ Ερμιονίδας 10 4 4 2 9 8 1 16
7 Αίας Γαστούνης 10 3 2 5 11 16 -5 11
8 Ιάλυσος Ρόδου 10 3 2 5 14 16 -2 11
9 Παναργειακός 10 3 2 5 11 12 -1 11
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 10 2 4 4 13 15 -2 10
11 Πανηλειακός 10 2 4 4 6 13 -7 10
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 10 1 5 4 7 13 -6 8
13 ΑΠΣ Πάτραι 10 2 2 6 8 17 -9 8
14 Πανγυθεατικός 10 0 4 6 9 20 -11 4

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου  1-0
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Άρης Πετρούπολης  2-0
Γιούχτας – Θύελλα Ραφήνας  2-1
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Τυμπακίου  3-0
ΑΟ Πόρου – Άγιος Ιερόθεος  5-1
Εθνικός – Φωστήρας  0-0
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  3-1

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΓΣ Μαρκό 10 4 6 0 15 4 11 18
2 Θύελλα Ραφήνας 10 6 0 4 14 11 3 18
3 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 4 5 1 13 8 5 17
4 Αλμυρός Γαζίου 10 5 1 4 22 17 5 16
5 Φωστήρας 10 4 4 2 17 8 9 16
6 Γιούχτας 10 3 6 1 12 7 5 15
7 Άρης Πετρούπολης 10 4 3 3 13 10 3 15
8 Εθνικός 10 3 5 2 9 7 2 14
9 ΑΟ Αγίας Παρασκευής 10 3 4 3 10 9 1 13
10 ΑΟ Αγίου Νικολάου 10 3 4 3 10 11 -1 13
11 ΑΟ Πόρου 10 6 0 4 16 17 -1 12
12 ΑΕ Μοσχάτου 10 3 2 5 11 21 -10 11
13 ΑΟ Τυμπακίου 9 1 1 7 6 14 -8 4
14 Άγιος Ιερόθεος 9 0 1 8 3 27 -24 1
error: Protected