Κατηγορίες

Β ΕΠΣ Ημαθίας (2ος όμιλος) 2020/2021

1η αγωνιστική (11/10 – 16.00)
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας  1-0 (44′ Χαρατσίδης)
Άτλας Ζερβοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας  2-1 (20′ Κεχαΐδης, 73′ Ισαακίδης / 64′ Μίγκας)
ΑΣ Πατρίδας – Ερμής Τριλόφου  6-2 (9′ Ορφανίδης Γ.Σ., 10′-32′-75′ Καλαϊτζίδης Ν., 41′ Τσαγκαλίδης, 89′ Ορφανίδης Γ.Ι. / 28′ Καρανάτσιος, 84′ Αντωνίου)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Κεραυνός Επισκοπής  2-0 (36′ Τσουλχάη, 71′ Λιάτσος)
Εθνικός Ράχης – Δόξα Ασωμάτων  3-0 (4′ Ροδοσνιώτης, 34′ Κανδυλίδης, 37′ Αθανασιάδης)
Ρεπό : Λευκάδια

2η αγωνιστική (18/10 – 16.00)
Λευκάδια – Ολυμπιακός Νάουσας  3-0 (20′-65′ Αμανατίδης Σ., 49′ Τουγγελίδης)
ΑΕΠ Βέροιας – Άτλας Ζερβοχωρίου  1-4 (60′ Σιδηρόπουλος / 14′ Παπαδόπουλος, 36′ Συμεωνίδης, 52′-57′ Τηλκερίδης)
Αχιλλέας Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-4 (22′ Μίγκας / 27′-33′ Σαρκατζής, 45′ Τζήμας, 52′ Τσουλχάη)
Ερμής Τριλόφου – Εθνικός Ράχης  1-2 (45′ Κοτσαγκόγκος / 42′-57′ Κανδυλίδης)
Δόξα Ασωμάτων – Κεραυνός Επισκοπής  1-6 (75′ Γαλάνης Ε. / 10′-68′ Καρυπίδης Α., 20′-55′ Παραστατίδης, 35′ Δήμου Β., 60′ Μουζάκι)
Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

3η αγωνιστική (25/10 – 15.00)
Ολυμπιακός Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου
ΑΣ Πατρίδας – Λευκάδια
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕΠ Βέροιας
Δόξα Ασωμάτων – Αχιλλέας Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – Ερμής Τριλόφου
Ρεπό : Εθνικός Ράχης

4η αγωνιστική (1/11 – 15.00)
ΑΣ Πατρίδας – Ολυμπιακός Νάουσας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Λευκάδια – Εθνικός Ράχης
ΑΕΠ Βέροιας – Δόξα Ασωμάτων
Ερμής Τριλόφου – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

5η αγωνιστική (8/11 – 15.00)
Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Εθνικός Ράχης – ΑΣ Πατρίδας
Δόξα Ασωμάτων – Άτλας Ζερβοχωρίου
Κεραυνός Επισκοπής – Λευκάδια
Ερμής Τριλόφου – ΑΕΠ Βέροιας
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

6η αγωνιστική (15/11 – 15.00)
Εθνικός Ράχης – Ολυμπιακός Νάουσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Ασωμάτων
ΑΣ Πατρίδας – Κεραυνός Επισκοπής
Άτλας Ζερβοχωρίου – Ερμής Τριλόφου
Λευκάδια – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

7η αγωνιστική (22/11 – 15.00)
Ολυμπιακός Νάουσας – Δόξα Ασωμάτων
Κεραυνός Επισκοπής – Εθνικός Ράχης
Ερμής Τριλόφου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας
ΑΕΠ Βέροιας – Λευκάδια
Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

8η αγωνιστική (29/11 – 15.00)
Κεραυνός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας
Δόξα Ασωμάτων – Ερμής Τριλόφου
Εθνικός Ράχης – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας
Άτλας Ζερβοχωρίου – Λευκάδια
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

9η αγωνιστική (6/12 – 15.00)
Ολυμπιακός Νάουσας – Ερμής Τριλόφου
Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής
ΑΕΠ Βέροιας – Εθνικός Ράχης
Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΣ Πατρίδας
Ρεπό : Δόξα Ασωμάτων

10η αγωνιστική (13/12 – 15.00)
Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕΠ Βέροιας
Δόξα Ασωμάτων – Λευκάδια
Εθνικός Ράχης – Άτλας Ζερβοχωρίου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΣ Πατρίδας
Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

11η αγωνιστική (20/12 – 15.00)
ΑΕΠ Βέροιας – Αχιλλέας Νάουσας
Λευκάδια – Ερμής Τριλόφου
Άτλας Ζερβοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής
ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Ασωμάτων
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Εθνικός Ράχης
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας