K20 - K17 - K15

Βέροια Κ20 – Άρης Κ20 (2-2) στοιχεία και φωτορεπορτάζ

Οι «κίτρινοι» κατάφεραν να προηγηθούν 2-0 με τέρματα των Μπάλιου στο 18′ και Κιοσκερίδη με αυτογκόλ στο 49′ αντίστοιχα, αλλά δέχθηκαν την ισοφάριση από τους γηπεδούχους με γκολ των Κουκουράκη και Ντόγου στο 51′ και το 58′.

Η Βέροια έμεινε με 10 παίκτες στο 67ο λεπτό, όταν αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα ο Κιοσκερίδης, ενώ η αριθμητική ισορροπία αποκαταστάθηκε στο 75′, λεπτό στο οποίο αντίκρυσε τη δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Λεμονής για τους Θεσσαλονικείς.

Βέροια : Βόλτσης, Τακίδης, Κιοσκερίδης, Σιμηχανίδης, Θ. Σίμος, Τσινόπουλος, Ντόγος, Ουνγιαλίδης, Τσόλκας, Κουκουράκης, Μάνος. Έπιαξαν και οι Θ. Χαραλαμπίδης, Παπαγεωργίου και Πατσιαβούρας.

Άρης : Μαντής, Ρότα, Λιάρος, Πολυζωίδης, Τουλκερίδης, Καρασίμος, Σταυρόπουλος, Λεμονής, Παλιάτσος, Κρυστάλλης, Μπάλιος. Αγωνίστηκαν και οι Ταυταρίδης, Ζήση και Φούρξιου.