Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

De Facto – Goody’s (9-4 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

De Facto  –  Goody’s  9-4 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Ο Κολεσίδης για το τελικό 9-4

38′ ΓΚΟΛ! Ο Βούλγαρης αυτή τη φορά εκτελεστής και με πλασέ θα κάνει το 8-4

36′ ΓΚΟΛ! Βούλγαρης δημιουργός και προβολή του Τσακαλίδη για το 7-4 σε κρίσιμο σημείο του αγώνα (7-4)

33′ ΓΚΟΛ! Μειώνει περισσότερο ο Τσιότσιος με δυνατό σουτ από τον άξονα (6-4)

32′ ΓΚΟΛ! Στην αμέσως επόμενη φάση ο Χατζηγεωργίου θα νικήσει τον Σιδηρόπουλο (6-3)

32′ ΓΚΟΛ! Σχεδόν με πανομοιότυπο τρόπο ο Βούλγαρης θα δώσει διαστάσεις στο σκορ (6-2)

29′ ΓΚΟΛ! Σερί τερμάτων για το De Facto, ο Βούλγαρης θα σημαδέψει σωστά τη γωνία του Ξενιτίδη (5-2)

28′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Τσακαλίδης θα χριστεί σκόρερ, με ωραίο διαγώνιο σουτ (4-2)

25′ Δοκάρι για τα Goody’s με τον Τσιότσιο

24′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για τους γηπεδούχους, ο Τσακαλίδης με δυνατό σουτ θα σημαδέψει το Γ της εστίας (3-2)

18′ ΓΚΟΛ! Πλασέ του Κολεσίδη μετά από πάσα ακριβείας του Τσακαλίδη (2-2)

17′ Δοκάρι και πάλι για τους φιλοξενούμενους με τον Παπαδίνα

14′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Χατζηγεωργίου

Παρακολουθούμε ένα πραγματικό ντέρμπι

13′ ΓΚΟΛ! Τετ-α-τετ του Χατζηγεωργίου, πλασέ και 1-2

9′ ΓΚΟΛ! Ατυχη στιγμή για τους φιλοξενούμενους, ο Βούλγαρης θα προσπαθήσει να βρει τον Κολεσίδη αριστερά η μπάλα θα βρει σε πόδι αμυντικού και θα ξεγελάσει τον Ξενιτίδη (1-1)

6′ Δοκάρι για τα Goody’s με τον Παπαρέντη

3′ ΓΚΟΛ! Ωραία πάσα του Τσιότσιου στον Σπυριδωνίδη, σουτ του τελευταίου στη γωνία του Σιδηρόπουλου και 0-1

De Facto : Βούλγαρης, Απόσογλου, Σαρηγιαννίδης, Κολεσίδης, Σιδηρόπουλος, Τσακαλίδης.

Goody’s : Ξενιτίδης, Παπαρέντης, Τσιότσιος, Παπαδίνας, Χατζηγεωργίου, Σπυριδωνίδης, Λιάτσος, Καρολίδης, Βασιλείου.