Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 22/4 – Μεταδόσεις από τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα

Δείτε το σημερινό (22/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:00
FOX SPORTS
Panthers – Eels
NRL

13:30
NOVASPORTS 1
Τουρνουά Κ-15
Elite Neon Cup

13:30
ΕΡΤ2
Τελικοί οργάνων
Ρυθμική Γυμναστική

14:00
COSMOTE SPORT 7
Άουε – Ανόβερο
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2
Μάλαγα – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 6
ATP Masters: Μόντε Κάρλο, ημιτελικά
Τένις

15:00
ΕΡΤ3
Λαμία – Πανσερραϊκός
Football League

16:30
COSMOTE SPORT 3
Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4
Χέρτα – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2
Γύρος Κροατίας
Ποδηλασία

16:55
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

17:00
NOVASPORTS 2
Λαύριο – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 1
Γουέστ Χαμ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:50
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

18:00
NOVASPORTS 3
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 8
Βακιφμπάνκ – Ετσατσίμπασι (Ημιτελικά γυναικών)
Champions League Βόλεϊ

18:50
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

19:00
NOVASPORTS 4
Ολυμπιακός – Πανναξιακός (1ος τελικός)
Βόλεϊ Γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 1
Αταλάντα – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:15
NOVASPORTS 2
Τσέλσι – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Οσασούνα – Σπόρτινγκ Χιχόν
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
EUROSPORT 2
Philadelphia Union – Montreal Impact
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
FOX SPORTS
Cinncinati Reds – Chicago Cubs
MLB

20:15
NOVASPORTS 5
Εστορίλ – Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:30
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

21:00
COSMOTE SPORT 8
Ντινάμο Μόσχας – Κονελιάνο (Ημιτελικά γυναικών)
Champions League Βόλεϊ

21:00
NOVASPORTS 3
Λιλ – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:25
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

21:45
COSMOTE SPORT 1
Φιορεντίνα – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4
Μιλγουόκι Μπακς – Τορόντο Ράπτορς
NBA playoffs

22:05
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

22:30
NOVASPORTS 1
Σπόρτινγκ – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
FOX SPORTS
New York Mets – Washington Nationals
MLB

23:00
EUROSPORT 2
Portland Timbers – Vancouver Whitecaps
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:00
COSMOTE SPORT 5
GP ΗΠΑ: Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2