Γ Εθνική / Τοπικά - Γενικά

Τα φιλικά της Γ Εθνικής στο www.sportsup.gr (29/8)

Καθημερινά και μέχρι τη λήξη της προετοιμασίας το SportsUp θα σας παρουσιάζει τις φιλικές αναμετρήσεις των ομάδων ενόψει της σεζόν 2018/2019 στη Γ Εθνική.

Θα μπορείτε να βλέπετε τα αποτελέσματα, τους σκόρερς αλλά και τα ρεπορτάζ των αγώνων από τους συνεργάτες της σελίδας, έτσι ώστε να έχετε μια πλήρη εικόνα των ομάδων που σας ενδιαφέρουν.

Αναλυτικά τα παιχνίδια της Τετάρτης (29/8) :

Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης  3-0 (Μακρής, Κρουθ, Νατσιόπουλος) —>ρεπορτάζ

Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά  0-2 (Πολυζωίδης, Καραγκούνης) —>ρεπορτάζ

Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης  5-0 (Κρητικός 2, Κόντος πεν, Μιγκάσος, Τουράμ) —>ρεπορτάζ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός Γέφυρας  3-0 (Αβραμίδης, Μπάλιος, Κωνσταντινίδης) —>ρεπορτάζ

Παναργειακός Ορεστικού – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-2 (Μήλιος πεν / Μηλιάτης, Παπαδόπουλος) —>ρεπορτάζ

Μακεδονικός Φούφα – Βέροια  1-4 (Χάιτας πεν / Σκαθαρούδης, Κυριακίδης, Μπλέτσας, Μυλωνάς) —>ρεπορτάζ

ΑΟ Ανατολής – Σούλι Παραμυθιάς  0-2 (Παρχαρίδης, Μπουκουβάλας) —>ρεπορτάζ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς  2-3 ( / Αηδονίδης 2, Παπαδόπουλος) —>ρεπορτάζ

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων  0-1 (Κοιλιάρας) —>ρεπορτάζ

Δόξα Λιθοτόπου – Απόλλων Παραλιμνίου  3-4 ( / Ζυγκερίδης 2, Κεχαγιάς, Καρυοφύλλης Β.) —>ρεπορτάζ

ΑΣ Γιαννιτσά – Πλατανιάς  0-3 (Μάσιτς, Ποζατζίδης, Κωστίκος) —>ρεπορτάζ

Τηλυκράτης – ΠΑΣ Πρέβεζα  3-0 (Φέτσης, Καταγής Σ., Γεωργούσης) —>ρεπορτάζ

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης  6-0 (Τσιάκαλος 2, Ταουσάνης 2, Σφέτκος, Σίσκος) —>ρεπορτάζ

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανθρακικός  1-1 (Καρακασίδης / Τσορτανίδης πεν) —>ρεπορτάζ

Ηρακλής Μαριτσών – Ιάλυσος  1-6 (Γεωργαλλής / Κορέτας, Λαμίν, Χειμωνέττος, Αρχοντούλης, Γεωργίου, Μπεγλεκτσής) —>ρεπορτάζ

Πανελευσινιακός – ΑΟ Υπάτου  1-2 ( / Ευθυμίου, Κωστούλας) —>ρεπορτάζ

Μανδραϊκός – Ιωνικός  0-0 —>ρεπορτάζ

ΑΟ Επισκοπής – Ηρόδοτος  2-3 (Κατσικοκέρης 2 / Σμυρλής 2, Φραγκουλάκης πεν) —>ρεπορτάζ

ΑΕ Σπάρτη – ΑΕ Πελλάνας  0-0 —>ρεπορτάζ

Όμηρος Νεοχωρίου – ΑΟ Κατασταρίου  1-0 (Φράγκος) —>ρεπορτάζ

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας  0-2 (Μικελάτος) —>ρεπορτάζ

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου  1-0 (Τσιούρης) —>ρεπορτάζ

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αναγέννηση Πετριτσίου  1-1 (Γεράκης / Αραμπατζής) —>ρεπορτάζ

Φωκικός – ΑΟ Ορχομενού  2-0 (Κουρέλης, Στάνιτς) —>ρεπορτάζ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου  2-0 (Ξανθόπουλος, Χαλκιάς πεν) —>ρεπορτάζ

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΟ Φλωριάδας  0-2 (Τσέλα, Φελέκης) —>ρεπορτάζ

Πανηλειακός – Πανομβριακός Ριόλου  1-1 (Πλαστουργός πεν / Χριστόπουλος) —>ρεπορτάζ

Άγιοι Ανάργυροι – Θύελλα Ραφήνας  2-0 (Κολλάς, Σκούμας) —>ρεπορτάζ

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας  0-0 —>ρεπορτάζ

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Αγίας Άννας  2-1 (Βλάχος 2 / Ζαρίφης) —>ρεπορτάζ

Πιερικός – ΠΑΟΚ Κ20  0-0

Νίκη Βόλου – ΑΣ Μετέωρα  3-3 (Κέρι 2, αυτογκόλ / Σκόνδρας 2, Ιωάννου) —>ρεπορτάζ

Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας  1-0 (Σοπόφ) —>ρεπορτάζ

Άγιος Ιερόθεος – ΠΑΟ Ρουφ  4-1 (Σουλελές 2, Μπίρης πεν, Συμάκος / Τύρπος) —>ρεπορτάζ

Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-2 (Σέρμπος / Τσιριγώτης 2) —>ρεπορτάζ

Αετός Μακρυχωρίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-2 (Τσιαπλές / Κατσαμάγκας, Δραχαλίβας πεν) —>ρεπορτάζ