Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 16/9 – Η ζωντανή μετάδοση του Κυπέλλου Ελλάδας από το sportsup.gr και τα τηλεοπτικά ματς της ημέρας

Δείτε το σημερινό (16/9) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:55
Eurosport 1
Masters in Shanghai
Τουρνουά σνούκερ, τελικός

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Αλαβές
LaLiga Santander

13:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Τουρκία
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

13:15
Novasports 2HD
Άλκμααρ – Φέγενοoρντ
Eredivisie, 5η αγωνιστική

13:30
Novasports 1HD
Ρόμα – Κιέβο Βερόνα
Serie A, 4η αγωνιστική

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία – Πάντερμπορν
Bundesliga 2, 5η αγωνιστική

14:45
COSMOTE SPORT 5 HD
F1 Σιγκαπούρη
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

15:10
ΕΡΤ2
F1 Σιγκαπούρη
Αγώνας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπέρνλι
Premier League

16:00
Novasports 5HD
Ουντινέζε – Τορίνο
Serie A, 4η αγωνιστική

16:00
Novasports 1HD
Νόρκεπινγκ – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό πρωτάθλημα, 21η αγωνιστική

16:00
Novasports 3HD
Τζένοα – Μπολόνια
Serie A, 4η αγωνιστική

16:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Σασουόλο
Serie A, 4η αγωνιστική

16:15
www.sportsup.gr
Κύπελλο Ελλάδας και ΕΠΣ Ημαθίας LIVE

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Εθνικός – Ηρακλής ΑΕΠ 1908
Κύπελλο Ελλάδας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Νυρεμβέργη
Bundesliga, 3η αγωνιστική

17:00
ΕΡΤ1
Ξάνθη – Παναιτωλικός
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – ΑΕΚ
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Λεβάντε
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον-Γουέστ Χαμ
Premier League

18:00
Novasports 4HD
Ραπίντ Βιέννης – Αούστρια Βιέννης
Bundesliga Αυστρίας, 7η αγωνιστική

18:00
ΕΡΤ2
Γεωργία – Ελλάδα
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

18:15
Eurosport 1
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
21ο ΕΤΑΠ

18:15
Novasports 2HD
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
Super League, 3η αγωνιστική

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Νίκη Βόλου-Δόξα Δράμας
Κύπελλο Ελλάδας

19:00
Novasports 3HD
Έμπολι – Λάτσιο
Serie A, 4η αγωνιστική

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Στουτγκάρδη
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός – Χίμκι
ΟΠΑΠ Basketball Tournament

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Βιγιαρεάλ
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

20:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος – Λαμία
Super League

20:00
FOX Sports
Packers – Vikings
NFL

20:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Super League, 3η αγωνιστική

21:30
Novasports 3HD
Κάλιαρι – Μίλαν
Serie A, 4η αγωνιστική

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Χετάφε
LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Γκινγκάμπ
Ligue 1, 5η αγωνιστική

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

23:00
FOX Sports
Jaguars – Patriots
NFL

03:20
FOX Sports
Cowboys – Giants
NFL