Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής 2019/2020

Παρακάτω το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής, όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

1η/14η
Αετός Ορφανού-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η/15η
Κιλκισιακός-Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

3η/16η
Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η/17η
Ηρακλής Ζυγού-Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

5η/18η
Αετός Ορφανού-Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η/19η
Πανδραμαϊκός-Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου
Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η/20η
Αετός Ορφανού-Δόξα Θεολόγου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η/21η
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η/ 22η
Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η/23η
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Κιλκισιακός
Ηρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

11η/24η
Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η/25η
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού
Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η/26η
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού

error: Protected