Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής 2019/2020

Παρακάτω το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής, όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

1η/16η

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η/17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα

Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η/18η

ΑΟ Σειρήνα-Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η/19η

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης

Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας

Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η/20η

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η/21η

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός

Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό: ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

7η/22η

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα

Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Γιαννιτσών

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός

8η/23η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός

ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η/24η

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα

Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η/25η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα

Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός

ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η/26η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η/27η

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα

Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η/28η

ΑΟ Σειρήνα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου

ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας

Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η/29η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας

Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

15η/30η

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

error: Protected