Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής 2019/2020

Παρακάτω το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής, όπως προέκυψε από την κλήρωση στην ΕΠΟ.

Αναλυτικά :

1η/14η

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός

Θησέας Αγριάς-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

2η/15η

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-ΑΕ Καρίτσας

ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς

ΓΣ Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας

3η/16η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός

4η/17η

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου-Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός

5η/18η

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη

Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου

6η/19η

Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός

ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρός

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου

7η/20η

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς

Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά

ΓΣ Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντη

ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

8η/21η

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός

Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς

ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

9η/22η

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός

ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς

ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη

10η/23η

ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Ποταμιάς

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΠΟ Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

11η/24η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου-ΓΣ Αλμυρός

ΑΟ Ποταμιάς-Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Ηρακλής Λάρισας

ΑΠΟ Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου

12η/25η

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Ποταμιάς

ΓΣ Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβίκειου

Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

13η/26η

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς

Διαγόρας Στεφανοβίκειου-Δίας Δίου

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς

error: Protected