Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (8/12)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης  3-1

Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός  2-1

Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης  3-1

Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού  0-0

Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας  1-0

Άρης Αβάτου-Αετός Οφρυνίου  1-1

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανσερραϊκός 11 8 3 0 30 8 22 27
2 Νέστος Χρυσούπολης 11 9 0 2 21 12 9 27
3 Πανδραμαϊκός 11 8 2 1 20 9 11 26
4 Απόλλων Παραλιμνίου 11 6 3 2 17 8 9 21
5 Άρης Αβάτου 11 4 4 3 17 14 3 16
6 Αετός Οφρυνίου 12 4 4 4 17 15 2 16
7 Δόξα Κ.Καμήλας 11 5 1 5 17 16 1 16
8 Κεραυνός Πέρνης 11 3 4 4 15 19 -4 13
9 Ένωση Αλεξ/πολης 11 4 1 6 12 18 -6 13
10 Ορφέας Ξάνθης 11 2 3 6 9 15 -6 9
11 Ηρακλής Ζυγού 11 1 4 6 6 12 -6 7
12 Κιλκισιακός 11 2 1 8 9 22 -13 7
13 Δόξα Θεολόγου 11 0 2 9 2 24 -22 2

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός  2-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1

Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός  0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας  ΔΙΑΚΟΠΗ

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών  2-0

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 14 12 2 0 33 4 29 38
2 Αναγέννηση Γιαννιτσών 14 9 3 2 19 6 13 30
3 Μακεδονικός 14 9 3 2 21 5 16 30
4 Θερμαϊκός 14 8 3 3 26 9 17 27
5 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 14 7 2 5 15 12 3 23
6 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 14 5 6 3 22 13 9 21
7 Νίκη Αγκαθιάς 13 6 2 5 16 9 7 20
8 Εδεσσαϊκός 14 5 5 4 19 9 10 20
9 Ποσειδών Μηχανιώνας 14 5 3 6 21 18 3 18
10 Θύελλα Σαρακηνών 14 5 3 6 21 20 1 18
11 ΠΑΣ Φλώρινα 14 5 2 7 13 23 -10 17
12 Αγροτικός Αστέρας 13 4 4 5 14 11 3 16
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 14 3 1 10 9 26 -17 10
14 ΑΟ Σειρήνα 14 1 0 13 1 43 -42 0
15 Άρης Παλαιοχωρίου 14 0 0 14 0 42 -42 0

3ος όμιλος

Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα  2-0

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Ποταμιάς  2-1

ΓΣ Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβίκειου  0-2

Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη  4-0

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας  2-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου  3-2

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά  5-2

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πιερικός 12 10 1 1 24 2 22 31
2 Ηρακλής Λάρισας 12 7 2 3 17 14 3 23
3 Θησέας Αγριάς 12 7 1 4 25 15 10 22
4 ΑΕ Καρίτσας 12 6 3 3 23 11 12 21
5 ΑΟ Σελλάνων 12 5 5 2 12 9 3 20
6 Οικονόμος Τσαριτσ. 12 4 5 3 12 12 0 17
7 Ατρόμητος Παλαμά 12 4 4 4 13 13 0 16
8 ΑΠΟ Αταλάντη 12 5 1 6 12 18 -6 16
9 Διγενής Νεοχωρίου 12 3 5 4 20 18 2 14
10 ΓΣ Αλμυρού 12 4 2 6 12 15 -3 14
11 Δίας Δίου 12 4 1 7 13 23 -10 13
12 Διαγόρας Στεφανοβ. 12 2 5 5 9 15 -6 11
13 ΑΣ Μετέωρα 12 2 5 5 8 14 -6 11
14 ΑΟ Ποταμιάς 12 0 2 10 6 27 -21 2

4ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός  3-1

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης  1-1

ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα  3-0

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής  3-2

Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου  3-1

Αναγέννηση Άρτας-ΑΕΠ Κοζάνης  1-1

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου  2-2

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΠ Κοζάνης 12 8 3 1 17 5 12 27
2 Αχέρων Καναλακίου 12 7 4 1 16 7 9 25
3 Αναγέννηση Άρτας 12 7 2 3 23 13 10 23
4 Σούλι Παραμυθιάς 12 5 3 4 10 9 1 18
5 Θιναλιακός 12 5 2 5 12 9 3 17
6 Τηλυκράτης 12 4 4 4 10 10 0 16
7 Μακεδονικός Φούφα 12 4 4 4 9 13 -4 16
8 ΠΑΣ Πρέβεζα 12 3 6 3 6 9 -3 15
9 ΑΟ Ανατολής 12 4 2 6 16 18 -2 14
10 Ναυπακτιακός 12 4 2 6 10 15 -5 14
11 ΑΕ Μεσολογγίου 12 4 1 7 14 11 3 13
12 ΑΕ Λευκίμμης 12 2 6 4 6 12 -6 12
13 Απόλλων Ευπαλίου 12 3 2 7 14 23 -9 11
14 Αστέρας Ιτέας 12 2 3 7 11 20 -9 9

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-ΑΕ Κηφισιάς  3-1

Ερμής Κορυδαλλού-Άνω Μερά  1-2

Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος  1-1

Καλλιθέα-Ακράτητος  3-0

Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός Πειραιά  0-1

ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕ Μοσχάτου  1-2

Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου  1-2

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Καλλιθέα 12 8 2 2 21 8 13 26
2 Θύελλα Καμαρίου 12 8 2 2 19 12 7 26
3 ΑΕ Μοσχάτου 12 7 3 2 20 10 10 24
4 Άγιος Ιερόθεος 12 7 3 2 15 11 4 24
5 Πανθηραϊκός 12 5 4 3 11 7 4 19
6 Φωστήρας 12 4 5 3 15 12 3 17
7 ΑΕ Κηφισιάς 11 5 1 5 16 14 2 16
8 Άνω Μερά 12 4 4 4 9 9 0 16
9 ΑΠΟ Κερατσίνι 12 2 6 4 9 12 -3 12
10 Εθνικός 11 2 5 4 9 9 0 11
11 Ακράτητος 12 2 5 5 11 17 -6 11
12 Άγιοι Ανάργυροι 12 1 5 6 8 16 -8 8
13 Ηλυσιακός 12 1 5 6 7 18 -11 8
14 Ερμής Κορυδαλλού 12 1 2 9 8 23 -15 5

6ος όμιλος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός  1-1

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός  0-2

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος  1-1

ΓΣ Μαρκό-Παναρκαδικός  3-1

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-0

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου  0-2

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΣ Ρόδος 11 8 2 1 20 6 14 26
2 ΓΣ Μαρκό 11 6 3 2 18 10 8 21
3 Παναρκαδικός 11 5 2 4 15 13 2 17
4 Αήττητος Σπάτων 11 4 4 3 11 15 -4 16
5 Κιθαιρών Καπαρ. 11 4 4 3 11 10 1 16
6 Θύελλα Ραφήνας 11 4 4 3 9 10 -1 16
7 ΑΟ Υπάτου 11 3 6 2 13 8 5 15
8 Παλληνιακός 12 3 6 3 14 13 1 15
9 Κόρινθος 2006 11 4 2 5 11 10 1 14
10 Αιολικός 11 3 4 4 10 9 1 13
11 ΑΟ Νέας Αρτάκης 11 3 4 4 10 12 -2 13
12 Αχαρναϊκός 11 3 1 7 8 16 -8 10
13 ΑΕΚ Τρίπολης 11 0 2 9 5 23 -18 2

7ος όμιλος

Παναργειακός-ΑΟ Τσιλιβή  2-2

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΣ Σπάρτη  0-0

Θύελλα Πατρών-ΠΑΟ Βάρδας  3-1

Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων  1-3

Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη  0-4

Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζαχάρως  3-0

ΑΕ Ερμιονίδας-Ναύπλιο 2017  2-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 12 8 1 3 18 6 12 25
2 Ναύπλιο 2017 12 8 1 3 20 9 11 25
3 ΠΣ Σπάρτη 12 6 4 2 14 6 8 22
4 ΑΕ Ερμιονίδας 12 6 2 4 23 17 6 20
5 Ζάκυνθος 12 6 2 4 14 13 1 20
6 ΑΟ Τσιλιβή 12 5 4 3 23 18 5 19
7 ΑΟ Διαβολιτσίου 12 5 2 5 13 12 1 17
8 Διαγόρας Βραχν. 12 5 2 5 13 15 -2 17
9 ΠΑΟ Βάρδας 12 4 4 4 12 15 -3 16
10 Θύελλα Πατρών 12 5 1 6 16 21 -5 16
11 Πανηλειακός 12 3 4 5 7 13 -6 13
12 Πανγυθεατικός 12 3 1 8 8 17 -9 10
13 Παναργειακός 12 1 6 5 5 10 -5 9
14 Ολυμπιακός Ζαχάρως 12 1 2 9 7 21 -14 5

8ος όμιλος (13η αγωνιστική)

ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΟ Επισκοπής  1-4

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Πόρου  0-1

Ρεθυμνιακός-Πανακρωτηριακός  2-2

Ατσαλένιος-Γιούχτας  1-1

Ρεπό: Ηρόδοτος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΟ Επισκοπής 12 9 3 0 28 8 20 30
2 Ηρόδοτος 11 6 3 2 16 8 8 21
3 Γιούχτας 11 6 3 2 19 12 7 21
4 Πανακρωτηριακός 12 4 4 4 17 14 3 16
5 ΑΟ Αγίου Νικολάου 12 4 1 7 14 20 -6 13
6 Ρεθυμνιακός 12 3 3 6 14 24 -10 12
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 11 3 2 6 11 16 -5 11
8 Ατσαλένιος 12 2 5 5 11 16 -5 11
9 ΑΟ Πόρου 11 2 2 7 9 21 -12 8