Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 24/4 – Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και το LIVE του sportsup.gr σε Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (24/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:15
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS10 Stojdraga Gornja Vas 1, Κροατία

11:05
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS11 Krasic Vrskovak 1, Κροατία

12:00
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

12:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC
SS12 Vinksi Vrh Duga Resa 1, Κροατία

12:00
ΕΡΤ3
Καβάλα – Βέροια
Football League

12:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

13:45
ANT1
Ο Δρόμος προς το Euro

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Πάντερμπορν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:00
Novasports 2HD
Σεντ Ετιέν – Μπρεστ
Ligue 1

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Γιανίκ Σίνερ – Στέφανος Τσιτσιπάς
Barcelona Open BancSabadell

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Νιουκάστλ
Premier League

14:30
Novasports 3HD
Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ
EFL Championship

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκορένιε Βελένιε – ΑΕΚ
EHF European Cup

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έλτσε – Λεβάντε
LaLiga

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

15:00
Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League

15:30
Eurosport 1
Φόρμουλα Ε: Βαλένθια
Μηχανοκίνητα

16:00
Novasports 2HD
Τζένοα – Σπέτσια
Serie A

16:10
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, τελικός κρίκων
Ενόργανη Γυμναστική

16:25
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 
Barcelona Open BancSabadell

17:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

17:00
Novasports 4HD
Γουότφορντ – Μίλγουολ
EFL Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Κάντιθ
LaLiga

17:15
ΕΡΤ3
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός
Basket League

17:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Super League

18:00
Novasports 3HD
Μετς – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

19:00
Novasports 2HD
Πάρμα – Κροτόνε
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τσέλσι
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Αλαβές
LaLiga

19:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

19:30
Novasports 1HD
Ατρόμητος – Λαμία
Super League

19:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν
Eredivisie

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς
NBA

20:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

21:05
Novasports 2HD
Νάσβιλ – Μόντρεαλ
MLS

21:45
Novasports 1HD
Σασουόλο – Σαμπντόρια
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Premier League

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις
LaLiga

22:00
Eurosport 2
PGA Tour Κλάσικ Νέας Ορλεάνης
Γκολφ

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφια 76ερς
NBA

00:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ
Μπιλιάρδο

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Λέικερς
NBA

error: Protected