Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (23/5)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

1ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  1-2
ΑΕ Διδυμοτείχου – ΑΕ Ευόσμου  2-0
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών  2-3
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού  0-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης  1-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων  0-3 α.α.
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων  1-1
Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς  5-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 13 10 2 1 23 8 15 32
2 Ηρακλής Αμπελοκήπων 13 8 3 2 26 7 19 27
3 Αετός Οφρυνίου 13 8 3 2 26 9 17 27
4 Πανδραμαϊκός 13 8 1 4 18 10 8 25
5 Απόλλων Παραλιμνίου 13 7 2 4 16 9 7 23
6 Ένωση Αλεξ/πολης 13 6 3 4 18 14 4 21
7 Νέστος Χρυσούπολης 13 5 5 3 13 8 5 20
8 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 13 6 1 6 16 20 -4 19
9 Άρης Αβάτου 13 5 3 5 15 9 6 18
10 Ελπίδα Σαπών 13 5 2 6 14 16 -2 17
11 Εθνικός Σοχού 13 3 7 3 14 12 2 16
12 ΑΕ Ευόσμου 13 3 5 5 11 17 -6 14
13 ΑΕ Αμπελοκήπων 13 4 2 7 13 24 -11 14
14 ΑΕ Διδυμοτείχου 13 4 1 8 15 17 -2 13
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 13 2 0 11 8 30 -22 6
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 5 0 0 5 2 14 -12 0

2ος όμιλος (13η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών  3-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών  3-2
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-3
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός  1-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας  3-1
Ρεπό : Αετός Βαρβάρας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 12 11 1 0 25 5 20 34
2 Θύελλα Σαρακηνών 12 8 2 2 22 12 10 26
3 Θερμαϊκός 12 7 1 4 20 14 6 22
4 Αγροτικός Αστέρας 12 7 1 4 19 15 4 22
5 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 12 6 2 4 20 13 7 20
6 Αναγέννηση Γιαννιτσών 12 6 1 5 18 13 5 19
7 Μακεδονικός 12 4 6 2 18 9 9 18
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 12 5 3 4 18 11 7 18
9 Εδεσσαϊκός 12 5 2 5 15 19 -4 17
10 Νίκη Αγκαθιάς 12 5 1 6 11 13 -2 16
11 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 13 3 3 7 13 19 -6 12
12 Αετός Βαρβάρας 12 3 2 7 13 21 -8 11
13 Εθνικός Γιαννιτσών 12 3 1 8 14 22 -8 10
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 13 1 5 7 8 18 -10 8
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 12 1 1 10 7 37 -30 4

3ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  3-1
ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας  2-3
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας  0-2
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης  3-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου  5-0
Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα  2-0
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα  2-0
Ρεπό : ΑΟ Σελλάνων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 12 10 2 0 36 4 32 32
2 ΑΕ Καρίτσας 12 10 2 0 25 3 22 32
3 Ατρόμητος Παλαμά 13 6 4 3 16 11 5 22
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 13 7 1 5 15 17 -2 22
5 Αετός Μακρυχωρίου 12 6 3 3 19 8 11 21
6 Ηρακλής Λάρισας 12 6 2 4 23 13 10 20
7 Κοζάνη 12 5 4 3 14 13 1 19
8 ΠΟ Φήκης 12 5 2 5 18 13 5 17
9 ΠΟ Ελασσόνας 12 3 4 5 12 15 -3 13
10 ΑΟ Σελλάνων 12 4 1 7 10 14 -4 13
11 Δίας Δίου 12 3 4 5 11 17 -6 13
12 Ερμής Αμυνταίου 12 3 3 6 9 29 -20 12
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 12 2 2 8 10 24 -14 8
14 ΑΣ Μετέωρα 12 1 4 7 6 19 -13 7
15 Μακεδονικός Φούφα 12 1 0 11 6 30 -24 3

5ος όμιλος (9η αγωνιστική – εξ αναβολής)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου  0-2
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός  2-1

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 10 8 1 1 24 7 17 25
2 Τηλυκράτης 10 7 1 2 16 5 11 22
3 ΑΕ Λευκίμμης 10 6 3 1 14 6 8 21
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 10 6 2 2 19 7 12 20
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 10 6 1 3 13 12 1 19
6 Αμβρακικός Λουτρού 10 4 2 4 7 7 0 14
7 Κέρκυρα 10 4 1 5 10 21 -11 13
8 Παναγρινιακός 10 3 3 4 14 12 2 12
9 Αναγέννηση Άρτας 10 3 3 4 7 9 -2 12
10 Θύελλα Κατσικάς 10 3 2 5 7 14 -7 11
12 ΑΕ Μεσολογγίου 10 2 2 6 5 13 -8 8
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 10 2 4 4 8 11 -3 7
13 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 10 1 2 7 5 16 -11 5
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 10 1 1 8 14 23 -9 4

6ος όμιλος (8η αγωνιστική – εξ αναβολής)
ΑΕ Μοσχάτου – Πανιώνιος  1-4

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 8 6 2 0 16 6 10 20
2 ΓΣ Ηλιούπολης 8 6 1 1 17 8 9 19
3 Προοδευτική 7 4 1 2 11 6 5 13
4 Χαραυγιακός 7 4 1 2 11 8 3 13
5 Φωστήρας 8 4 0 4 11 9 2 12
6 Αήττητος Σπάτων 7 2 3 2 3 6 -3 9
7 Πανναξιακός 7 2 1 4 7 11 -4 7
8 ΑΕ Μοσχάτου 7 1 3 3 4 10 -6 6
9 Εθνικός 7 1 2 4 4 9 -5 5
10 ΑΕ Μυκόνου 7 1 1 5 5 9 -4 4
11 ΓΣ Μαρκό 7 0 3 4 2 9 -7 3

10ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  5-3
Άρης Σούδας – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος  1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεθυμνιακός  0-3 α.α.
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας  3-0
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου  1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης  0-1
Πλατανιάς – Ατσαλένιος  0-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρόδοτος 13 10 2 1 28 8 20 32
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 13 10 1 2 28 11 17 31
3 Ατσαλένιος 13 8 4 1 19 11 8 28
4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 13 8 2 3 27 11 16 26
5 Αλμυρός Γαζίου 13 7 4 2 30 9 21 25
6 Γιούχτας 13 6 5 2 19 10 9 23
7 Άρης Σούδας 13 6 2 5 19 15 4 20
8 ΑΕ Νεάπολης 13 6 1 6 13 15 -2 19
9 Ρεθυμνιακός 13 6 0 7 19 17 2 18
10 ΑΟ Δαμάστας 13 5 2 6 17 16 1 17
11 ΑΟ Πόρου 13 5 2 6 12 17 -5 17
12 Αναγέννηση Ιεράπετρας 13 5 1 7 27 29 -2 16
13 Αστέρας Ρεθύμνου 13 4 0 9 15 26 -11 12
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 13 1 2 10 7 24 -17 5
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 17 -16 0
error: Protected