Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Σάββατο 27/11 – Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας και το LIVE του sportsup.gr σε Super League 2, Γ Εθνική και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (27/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
Novasports 6HD
Γαλλία – Αγγλία
Davis Cup by Rakuten

12:30
ΕΡΤ3
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας
Handball Premier

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Νιούκαστλ
Premier League

14:30
Novasports 2HD
Πρέστον – Φούλαμ
EFL Championship

14:35
COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross
Γερμανία 1 (World RX/RX2e)

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η Super League 2 και η Γ Εθνική

14:45
ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Super League 2

14:45
ΕΡΤ Sports 1
Παναθηναϊκός Β’ – Καραϊσκάκης
Super League 2

15:00
www.sportsup.gr
LIVE η 10η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Ημαθίας

15:00
Novasports 1HD
Αλαβές – Θέλτα
La Liga

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross
Μηχανοκίνητα

16:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σαμπντόρια – Ελλάς Βερόνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Έμπολι – Φιορεντίνα
Serie A

16:30
Novasports News
Γκρόιτερ Φιρτ – Χοφενχάιμ
Bundesliga

16:30
Novasports Start
Μπόχουμ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
Novasports 5HD
Κολωνία – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30
Novasports 4HD
Χέρτα – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
Novasports 3HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον
Premier League

17:00
ΕΡΤ3
Καλαμάτα – Εργοτέλης
Super League 2

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κρίσταλ Πάλας – Άστον Βίλα
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νόριτς – Γουλβς
Premier League

17:00
Novasports 6HD
Σερβία – Γερμανία
Davis Cup by Rakuten

17:15
Novasports 1HD
Βαλένθια – Ράγιο Βαγιεκάνο
La Liga

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Αταλάντα
Serie A

19:15
Novasports 5HD
Αλμερία – Ουέσκα
Segunda Division

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Λιντς
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
Super League

19:30
Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Χετάφε
La Liga

19:30
Novasports Prime
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Super League

20:00
ΕΡΤ3
Μίλωνας – Ολυμπιακός
Volley League Ανδρών

21:30
Novasports 3HD
Χολστάιν Κίελ – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Ίντερ
Serie A

21:45
Novasports 4HD
Σαρλερουά – Άντερλεχτ
Jupiler League

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Παλμέιρας – Φλαμένγκο
Copa Libertadores

22:00
Novasports 2HD
Νις – Μετς
Ligue 1

22:00
Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπελενένσες – Μπενφίκα
Liga Portugal

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαδέλφεια 76ερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

02:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ατλάντα Χοκς – Νιου Γιορκ Νικς
NBA

03:10
Novasports Prime
Παραγουάη – Αργεντινή
Προκριματικά FIBA World Cup

error: Protected