Κατηγορίες

Γ Εθνική (5ος όμιλος)

1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας  1-2 (16′ Νάκος / 30′ Σιδηρόπουλος, 36′ Παπαρούνης πεν)
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  4-1 (6′-27′-54′ Σπίνουλας Σ., 90+ Γωνιάδης / 14′ Τζερεμές)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης  0-2 (8′-38′ Ρούσσης)
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-1 (48′ Σίλβα, 71′ Κωσταμένας / 31′ Καβαλλάρης)
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης  2-1 (17′ Κυριάκης, 49′ Βέρμπης / 38′ Ματσοβίλα)
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού  0-1 (46′ αυτογκόλ)
Παναγρινιακός – Κέρκυρα  5-1 (42′ Βασιλάρης, 47′ Μήλιος, 51′ Ντούλιας, 54′ Φραγκούλης, 90′ Κούσης / 71′ Μπραχιματάι)

2η αγωνιστική
Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς  3-1 (39′ Φραγκούλης, 60′ Ντούλιας, 76′ Κούσης / 33′ Φαρμάκης)
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  1-2 (60′ Σκανδάλης / 45+1′ Γραικός, 77′ Γωνιάδης)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1 (83′ Ταρέλι / 36′ Σιδέρης)
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου  0-3 (10′ Βέρμπης, 36′ Ντόκος, 88′ Μανιώτης)
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου  4-1 (33′ Κοκκώνης, 56′ πεν-84′ Τσιούνης, 63′ Καβαλλάρης / 68′ Γεωργούσης)
ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού  2-1 (33′-85′ Κιπτίου / 25′ Παρράς)
Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  0-4 (14′ Κοτζαντίσογλου, 37′ Ρούσης, 78′ Σάλια, 90′ Κηπουρός)

3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  0-2 (58′ Σπίνουλας Σ. πεν, 79′ Γωνιάδης)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός  1-0 (35′ Αποστολίδης)
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας  0-3 α.α.
ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0 (4′ Ντζιμάνης)
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης  0-2 (19′ Κυπαρίσσης, 86′ Κολοβός)
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  3-2 (16′-36′ Τσεβανέδης, 76′ Κιπτίου / 48′-57′ Βάσιλας)
Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα  5-0 (35′ Νικολάου, 40′-81′ Ντόκος, 47′ Κυριάκης, 73′ Γεωργάκης)

4η αγωνιστική
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς  2-0 (48′ Τσακνάκης), 87′ Ματούλας
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1 (90+4′ Σκολαρίκης / 65′ Τσολακίδης)
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου  0-0
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης  0-0
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-0 (47′ Φέτσης πεν, 90+3′ Τσοπανάς)
Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού  1-0 (59′ Σταύρε)

5η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα  0-0
Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  3-1 (62′-85′ Βέρμπης, 88′ Ντάμπος / 40′ Σάλα)
ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  0-1 (52′ Γραικός)
Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας  3-0 (2′ Γαστεράτος, 49′ Λούβρος, 59′ Θεοδωράκης)
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0 (90+2′ Περιστεράκης)
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κέρκυρα  2-4 (15′ Καβαλλάρης, 74′ Τσιούνης / 6′ Βίλα, 24′-68′ Σταύρε, 90+3′ Μπραχιματάι)

6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς  4-1 (29′ Βέρμπης, 49′ Πότσι, 63′ Βασιλάκης, 90+3′ Ντόκος / 5′ Μπλέτσας πεν)
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού  1-1 (90+5′ Κοτζατίσογλου / 22′ Κοντογιάννης πεν)
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης  0-1 (43′ Τσεβανέδης)
Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  1-1 (24′ Καρτάνης / 20′ Κοκώνης Σ.)
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης  1-0 (76′ Μπαλαδήμας)
Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  2-1 (65′ Τσιάβος, 85′ Πλατέλλας / 15′ Χισάι)

7η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου  1-0 (3′ Μπλέτσας πεν)
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου  2-0 (8′ Παγώνης, 31′ Στασινόπουλος)
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-0 (26′ Τσεβανέδης)
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  1-3 (77′ Μπαρλαγιάννης / 41′-84′ Φουρλατάρας, 89′ Σάλα)
Τηλυκράτης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  2-1 (31′-63′ Ταρέλι / 74′ Φραγκούλης)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Παναγρινιακός  3-0 (30′ Φέτσης πεν, 44′ Γραμματικόπουλος, 57′ Βακράκος)
Κέρκυρα – Αναγέννηση Άρτας  0-0

8η αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς  0-1 (90+2′ Πάνος)
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης  0-2 (51′-78′ Κιπτίου)
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  4-2 (27′ πεν-78′ Βέρμπης, 42′ Πότσης, 90+4′ Νικολάου / 4′-36′ Τσιούνης Α.)
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης  0-2 (43′ Βακράκος, 72′ Πετράκος)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  3-0 (16′-44′-64′ Ρίντι)
Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας  2-0 (11′ Λαμπρίδης, 90+5′ Νούλας)
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κέρκυρα  1-0 (54′ Ταμπάκου)

9η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης  0-0
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού  0-1 (66′ Ζοτάι)
Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου  3-0 (71′-74′ Κούσας, 87′ Τσοπανάς)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου  0-2 (9′ Κυριάκης, 67′ Ερέκι)
Αναγέννηση Άρτας – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  0-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός  2-1 (8′ Σπίνουλας, 61′ Σκουλαρίκης / 30′ αυτογκόλ)
Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-0 (72′ Βίλα)

10η αγωνιστική
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Θύελλα Κατσικάς  1-2 (77′ Τσιούνης Α. / 18′ Ρίζος, 37′ Ψαρράς)
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης  1-1 (90+2′ Λούβρος / 71′ Αλωπούδης)
Αμβρακικός Λουτρού – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0 (83′ Ζοτάι)
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας  1-0 (89′ Βέρμπης πεν)
ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός  4-1 (6′ Σιδέρης, 45+2′ Τσάλα, 56′ πεν-77′ πεν Τσολακίδης / 11′ Γκόλιας πεν)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  4-0 (4′ Χαραλαμπίδης, 12′ Στεργιόπουλος, 67′ Φουρλατάρας, 76′ Γράβαλος)
ΑΕ Μεσολογγίου – Κέρκυρα  3-1 (32′ Μπακογιάννης, 61′-88′ Κοντογιάννης / 39′ Βίλα πεν)

11η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης  2-2 (37′ Πάνος πεν, 45+1′ Περβανάς / 4′ Γραμματικόπουλος, 79′ Φέτσης πεν)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  3-0 (30′ Ευαγγέλου, 60′ Σιαραφέρας, 72′ Χασάι)
Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού  2-0 (32′ πεν-78′ Παπαρούνης)
Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου  1-0 (21′ Βασιλογιάννης)
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου  0-3 (21′-48′ Ντόκος, 85′ Αναστασιάδης)
ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 2-2 (63′ Τσολακίδης, 74′ Κωσταμένας / 38′ Μπόζιαρης, 90’+2′ Κοτζατίσογλου)
Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης  1-2 (4′ Στέρεφ / 64′ Κωνσταντινίδης, 83′ Μουζακίτης)

12η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θύελλα Κατσικάς  3-0 (30′-90+1′ Χασάι, 59′ Παπαθανασίου)
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Αναγέννηση Άρτας  1-3 (23′ Τσιούνης / 15′ Χούσος, 20′-39′ Σιδηρόπουλος)
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός  0-0
Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  2-1 (25′ Ζοτάι, 85′ Παπαχρονόπουλος / 81′ Γραικός)
ΑΕ Μεσολογγίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  1-0 (68′ Λίτσος)
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-0 (90′ Βέρμπης)
Τηλυκράτης – Κέρκυρα  1-0 (78′ Φέτσης πεν)

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  0-1 (73′ Χασάι)
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης  1-0 (35′ Μήλιος)
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  1-1 (24′ Γραικός Γ. / 37′ Καβαλλάρης)
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης  0-2 (64′-90′ Κιπτίου)
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού  0-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου  0-3 (21′ Βέρμπης, 48′ Λαμπρόπουλος, 67′ Κυριάκης)
Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα  1-0 (90+5′ Γούλας)