Κατηγορίες

Γ Εθνική Μπάσκετ (3ος όμιλος) 2018/2019

1η Αγωνιστική – 14/10/18

ΑΟ Καλαμπάκας – Δόξα Λευκάδας  63-69
ΓΑΣ Μελίκης – Νικόπολη Πρέβεζας  88-76
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΠΑΣ Γιάννινα  67-84
Τιτάνες Παλαμά – Εύαθλος Πολυκάστρου  84-77
Πρωτέας Γρεβενών – Μαντουλίδης  90-86
Ίκαροι Τρικάλων – Ολυμπιακός Βόλου  85-66
Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

2η Αγωνιστική – 21/10/18

Δόξα Λευκάδας – ΑΟΚ Βέροιας  74-59
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟ Καλαμπάκας  71-55
ΠΑΣ Γιάννινα – ΓΑΣ Μελίκης  72-71
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΑΓΣ Ιωαννίνων  74-77
Μαντουλίδης – Τιτάνες Παλαμά  83-61
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών  61-64
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

3η Αγωνιστική – 04/11/18

ΑΟΚ Βέροιας – Νικόπολη Πρέβεζας  80-55
ΑΟ Καλαμπάκας – ΠΑΣ Γιάννινα  56-67
ΓΑΣ Μελίκης – Εύαθλος Πολυκάστρου  59-62
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Μαντουλίδης  88-68
Τιτάνες Παλαμά – Ολυμπιακός Βόλου  75-85
Πρωτέας Γρεβενών – Ίκαροι Τρικάλων  81-60
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

4η Αγωνιστική – 11/11/18

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟΚ Βέροιας  69-63
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΑΟ Καλαμπάκας  68-63
Μαντουλίδης – ΓΑΣ Μελίκης  79-53
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων  92-94
Ίκαροι Τρικάλων – Τιτάνες Παλαμά  78-83
Νικόπολη Πρέβεζας – Δόξα Λευκάδας  60-77
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

5η Αγωνιστική – 18/11/18

ΑΟΚ Βέροιας – Εύαθλος Πολυκάστρου  58-49
ΑΟ Καλαμπάκας – Μαντουλίδης  71-73
ΓΑΣ Μελίκης – Ολυμπιακός Βόλου  78-73
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικάλων  68-64
Τιτάνες Παλαμά – Πρωτέας Γρεβενών  58-69
Δόξα Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα  78-66
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας

6η Αγωνιστική – 25/11/18

Μαντουλίδης – ΑΟΚ Βέροιας  63-67
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Καλαμπάκας  74-67
Ίκαροι Τρικάλων – ΓΑΣ Μελίκης  77-66
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων  76-66
Εύαθλος Πολυκάστρου – Δόξα Λευκάδας  74-73
ΠΑΣ Γιάννινα – Νικόπολη Πρέβεζας  87-38
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

7η Αγωνιστική – 02/12/18

ΑΟΚ Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου  74-84 παρ, 68-68 κ.α.
ΑΟ Καλαμπάκας – Ίκαροι Τρικάλων  68-53
ΓΑΣ Μελίκης – Πρωτέας Γρεβενών  73-64
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τιτάνες Παλαμά  82-70
Δόξα Λευκάδας – Μαντουλίδης  89-57
Νικόπολη Πρέβεζας – Εύαθλος Πολυκάστρου  75-92
Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα

8η Αγωνιστική – 09/12/18

Ίκαροι Τρικάλων – ΑΟΚ Βέροιας  86-64
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟ Καλαμπάκας  67-60
Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Μελίκης  76-69
Ολυμπιακός Βόλου – Δόξα Λευκάδας  61-72
Μαντουλίδης – Νικόπολη Πρέβεζας  97-73
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΠΑΣ Γιάννινα  56-66
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

9η Αγωνιστική – 16/12/18

ΑΟΚ Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών  48-58
ΑΟ Καλαμπάκας – Τιτάνες Παλαμά  57-64
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων  61-76
Δόξα Λευκάδας – Ίκαροι Τρικάλων  75-63
Νικόπολη Πρέβεζας – Ολυμπιακός Βόλου  74-84
ΠΑΣ Γιάννινα – Μαντουλίδης  80-62
Ρεπό: Εύαθλος Πολυκάστρου

10η Αγωνιστική – 23/12/18

Τιτάνες Παλαμά – ΑΟΚ Βέροιας  64-60
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟ Καλαμπάκας  67-56
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας  70-68
Ίκαροι Τρικάλων – Νικόπολη Πρέβεζας  76-63
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα  80-83 παρ, 74-74 κ.α.
Μαντουλίδης – Εύαθλος Πολυκάστρου  96-71
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

11η Αγωνιστική – 13/01/19

ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  58-65
ΑΟ Καλαμπάκας – ΓΑΣ Μελίκης  68-66
Δόξα Λευκάδας – Τιτάνες Παλαμά  88-78
Νικόπολη Πρέβεζας – Πρωτέας Γρεβενών  58-81
ΠΑΣ Γιάννινα – Ίκαροι Τρικάλων  81-55
Εύαθλος Πολυκάστρου – Ολυμπιακός Βόλου  57-47
Ρεπό: Μαντουλίδης

12η Αγωνιστική – 20/01/19

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟΚ Βέροιας  74-61
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας  62-66, 62-62 κ.α.
Τιτάνες Παλαμά – Νικόπολη Πρέβεζας  84-72
Πρωτέας Γρεβενών – ΠΑΣ Γιάννινα  71-65
Ίκαροι Τρικάλων – Εύαθλος Πολυκάστρου  66-60
Ολυμπιακός Βόλου – Μαντουλίδης  77-89
Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας

13η Αγωνιστική – 27/01/19

ΑΟΚ Βέροιας – ΑΟ Καλαμπάκας  73-79
Δόξα Λευκάδας – ΓΑΣ Μελίκης  85-62
Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  50-86
ΠΑΣ Γιάννινα – Τιτάνες Παλαμά  92-66
Εύαθλος Πολυκάστρου – Πρωτέας Γρεβενών  54-75
Μαντουλίδης – Ίκαροι Τρικάλων  74-77
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου 1937

14η Αγωνιστική – 03/02/19

Δόξα Λευκάδας – ΑΟ Καλαμπάκας  84-63
Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΑΣ Μελίκης  82-72
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΓΣ Ιωαννίνων  76-84
Εύαθλος Πολυκάστρου – Τιτάνες Παλαμά  81-54
Μαντουλίδης – Πρωτέας Γρεβενών  79-86
Ολυμπιακός Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων  69-75
Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

15η Αγωνιστική – 10/02/19

ΑΟΚ Βέροιας – Δόξα Λευκάδας  48-89
ΑΟ Καλαμπάκας – Νικόπολη Πρέβεζας  74-67
ΓΑΣ Μελίκης – ΠΑΣ Γιάννινα  41-85
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος Πολυκάστρου  51-47
Τιτάνες Παλαμά – Μαντουλίδης  95-87
Πρωτέας Γρεβενών – Ολυμπιακός Βόλου  84-66
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

16η Αγωνιστική – 17/02/19

Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Βέροιας  56-65
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Καλαμπάκας  81-44
Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΑΣ Μελίκης  66-62
Μαντουλίδης – ΑΓΣ Ιωαννίνων  71-85
Ολυμπιακός Βόλου – Τιτάνες Παλαμά  80-69
Ίκαροι Τρικάλων – Πρωτέας Γρεβενών  54-47
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

17η Αγωνιστική – 24/02/19

ΑΟΚ Βέροιας – ΠΑΣ Γιάννινα  54-77
ΑΟ Καλαμπάκας – Εύαθλος Πολυκάστρου  65-61, 53-53 κ.α.
ΓΑΣ Μελίκης – Μαντουλίδης  83-78
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου  86-62
Τιτάνες Παλαμά – Ίκαροι Τρικάλων  71-46
Δόξα Λευκάδας – Νικόπολη Πρέβεζας  95-55
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

18η Αγωνιστική – 03/03/19

Εύαθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Βέροιας  91-62
Μαντουλίδης – ΑΟ Καλαμπάκας  
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΑΣ Μελίκης  76-74
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων  84-69
Πρωτέας Γρεβενών – Τιτάνες Παλαμά  88-64
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Λευκάδας  71-69
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας

19η Αγωνιστική – 17/03/19

ΑΟΚ Βέροιας – Μαντουλίδης  70-67
ΑΟ Καλαμπάκας – Ολυμπιακός Βόλου  76-79
ΓΑΣ Μελίκης – Ίκαροι Τρικάλων  71-69
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών  65-75
Δόξα Λευκάδας – Εύαθλος Πολυκάστρου  82-58
Νικόπολη Πρέβεζας – ΠΑΣ Γιάννινα  54-104
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

20η Αγωνιστική – 24/03/19

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟΚ Βέροιας
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΟ Καλαμπάκας
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Μελίκης
Τιτάνες Παλαμά – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαντουλίδης – Δόξα Λευκάδας
Εύαθλος Πολυκάστρου – Νικόπολη Πρέβεζας
Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα

21η Αγωνιστική – 31/03/19

ΑΟΚ Βέροιας – Ίκαροι Τρικάλων
ΑΟ Καλαμπάκας – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΑΣ Μελίκης – Τιτάνες Παλαμά
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου 
Νικόπολη Πρέβεζας – Μαντουλίδης
ΠΑΣ Γιάννινα – Εύαθλος Πολυκάστρου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

22η Αγωνιστική – 07/04/19

Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟΚ Βέροιας
Τιτάνες Παλαμά – ΑΟ Καλαμπάκας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΑΣ Μελίκης
Ίκαροι Τρικάλων – Δόξα Λευκάδας
Ολυμπιακός Βόλου – Νικόπολη Πρέβεζας
Μαντουλίδης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ρεπό: Εύαθλος Πολυκάστρου

23η Αγωνιστική – 14/04/19

ΑΟΚ Βέροιας – Τιτάνες Παλαμά
ΑΟ Καλαμπάκας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών
Νικόπολη Πρέβεζας – Ίκαροι Τρικάλων
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Βόλου 
Εύαθλος Πολυκάστρου – Μαντουλίδης
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

24η Αγωνιστική – 21/04/19

ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟΚ Βέροιας
ΓΑΣ Μελίκης – ΑΟ Καλαμπάκας
Τιτάνες Παλαμά – Δόξα Λευκάδας
Πρωτέας Γρεβενών – Νικόπολη Πρέβεζας
Ίκαροι Τρικάλων – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός Βόλου – Εύαθλος Πολυκάστρου
Ρεπό: Μαντουλίδης

25η Αγωνιστική – 05/05/19

ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ Μελίκης
Δόξα Λευκάδας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Νικόπολη Πρέβεζας – Τιτάνες Παλαμά
ΠΑΣ Γιάννινα – Πρωτέας Γρεβενών
Εύαθλος Πολυκάστρου – Ίκαροι Τρικάλων
Μαντουλίδης – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας

26η Αγωνιστική – 12/05/19

ΑΟ Καλαμπάκας – ΑΟΚ Βέροιας
ΓΑΣ Μελίκης – Δόξα Λευκάδας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νικόπολη Πρέβεζας
Τιτάνες Παλαμά – ΠΑΣ Γιάννινα
Πρωτέας Γρεβενών – Εύαθλος Πολυκάστρου
Ίκαροι Τρικάλων – Μαντουλίδης
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου 1937

error: Protected