Κατηγορίες

Super League [2] 2020/2021

1η αγωνιστική (16-17/1)

Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός  0-2 (8′ Μυτίδης, 54′ Μύγας)
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας Ρόδου  1-1 (70′ Γκίνη / 14′ Μπαστακός πεν)
ΠΑΕ Χανιά – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – Τρίκαλα  1-1 (17′ Μπάτροβιτς / 79′ Ευθυμίου)
Εργοτέλης – Ιωνικός  0-1 (5′ Κάστρο)
Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη  1-1 (90+3′ αυτογκόλ / 16′ Μπριλάντε)

2η αγωνιστική (20/1)

ΟΦ Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας  2-2 (30′ Ντάλα Κόστα πεν, 41′ Γκίνη / 9′ Δεινόπαπας, 36′ Δούμτσιος)
Λεβαδειακός – ΠΑΕ Χανιά  1-1 (77′ Λιάγκας / 27′ Μπραμπίγια)
Διαγόρας Ρόδου – Παναχαϊκή  1-1 (34′ Ντοριβάλ / 8′ Μπάτροβιτς)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας  1-0 (51′ Σταματής)
Ξάνθη – Ιωνικός  1-0 (90+8′ Καπνίδης)

3η αγωνιστική (23-24/1)

Καραϊσκάκης Άρτας – ΠΑΕ Χανιά 1-1 (8′ Λόβριτς πεν / 51′ Διαμαντόπουλος)
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας  2-0 (55′ Αραβίδης πεν, 81′ Μπάτροβιτς)
Εργοτέλης – Λεβαδειακός  0-1 (79′ Πολέτο)
Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Ρόδου  0-1 (64′ Γεωργίου)
Ξάνθη – Δόξα Δράμας
Ιωνικός – Τρίκαλα  1-1 (90′ Κάστρο πεν / 54′ Σκόνδρας)

4η αγωνιστική (27/1)

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης Άρτας
ΠΑΕ Χανιά – Εργοτέλης
ΟΦ Ιεράπετρας – Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Διαγόρας Ρόδου – Ιωνικός
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική (30-31/1)

Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Ξάνθη – ΠΑΕ Χανιά
Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Τρίκαλα – Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας – Διαγόρας Ρόδου

6η αγωνιστική (6-7/2)

Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας
Εργοτέλης – Ξάνθη
Παναχαϊκή – Ιωνικός
ΠΑΕ Χανιά – Τρίκαλα
ΟΦ Ιεράπετρας – Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός – Διαγόρας Ρόδου

7η αγωνιστική (10/2)

Καραϊσκάκης Άρτας – Ξάνθη
Ιωνικός – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΕ Χανιά
Λεβαδειακός – ΟΦ Ιεράπετρας

8η αγωνιστική (13-14/2)

Ιωνικός – Καραϊσκάκης Άρτας
Ξάνθη – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Διαγόρας Ρόδου
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
ΠΑΕ Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας

9η αγωνιστική (17/2)

Καραϊσκάκης Άρτας – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Ιωνικός
Διαγόρας Ρόδου – Ξάνθη
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας
ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης
ΠΑΕ Χανιά – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική (20-21/2)

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας
Τρίκαλα – Διαγόρας Ρόδου
Ιωνικός – Λεβαδειακός
Ξάνθη – ΟΦ Ιεράπετρας
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΕ Χανιά
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική (28/2)

Διαγόρας Ρόδου – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας
ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίκαλα
ΠΑΕ Χανιά – Ιωνικός
Παναχαϊκή – Ξάνθη
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική (3/3)

ΛεβαδειακόςΚαραϊσκάκης Άρτας
Διαγόρας Ρόδου – ΟΦ Ιεράπετρας
Δόξα Δράμας – ΠΑΕ Χανιά
Τρίκαλα – Παναχαϊκή
Ιωνικός – Εργοτέλης
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική (7/3)

Καραϊσκάκης Άρτας – ΟΦ Ιεράπετρας
ΠΑΕ Χανιά – Λεβαδειακός
Παναχαϊκή – Διαγόρας Ρόδου
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Ιωνικός – Ξάνθη

14η αγωνιστική (14/3)

ΠΑΕ Χανιά – Καραϊσκάκης Άρτας
ΟΦ Ιεράπετρας – Παναχαϊκή
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Διαγόρας Ρόδου – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Ξάνθη
Τρίκαλα – Ιωνικός

15η αγωνιστική (17/3)

Καραϊσκάκης Άρτας – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – ΠΑΕ Χανιά
Απόλλων Λάρισας – ΟΦ Ιεράπετρας
Ξάνθη – Λεβαδειακός
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα

16η αγωνιστική (21/3)

Εργοτέλης – Καραϊσκάκης Άρτας
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
ΠΑΕ Χανιά – Ξάνθη
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
Λεβαδειακός – Τρίκαλα
Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (28/3)

Καραϊσκάκης Άρτας – Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη – Εργοτέλης
Ιωνικός – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΠΑΕ Χανιά
Δόξα Δράμας – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός

18η αγωνιστική (4/4)

Ξάνθη – Καραϊσκάκης Άρτας
Απόλλων Λάρισας – Ιωνικός
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
ΠΑΕ Χανιά – Διαγόρας Ρόδου
ΟΦ Ιεράπετρας – Λεβαδειακός

19η αγωνιστική (7/4)

Καραϊσκάκης Άρτας – Ιωνικός
Τρίκαλα – Ξάνθη
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Ρόδου – Εργοτέλης
Λεβαδειακός – Παναχαϊκή
ΟΦ Ιεράπετρας – ΠΑΕ Χανιά

20η αγωνιστική (11/4)

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης Άρτας
Ιωνικός – Δόξα Δράμας
Ξάνθη – Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός
Εργοτέλης – ΟΦ Ιεράπετρας
Παναχαϊκή – ΠΑΕ Χανιά

21η αγωνιστική (18/4)

Καραϊσκάκης Άρτας – Δόξα Δράμας
Διαγόρας Ρόδου – Τρίκαλα
Λεβαδειακός – Ιωνικός
ΟΦ Ιεράπετρας – Ξάνθη
ΠΑΕ Χανιά – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή – Εργοτέλης

22η αγωνιστική (21/4)

Καραϊσκάκης Άρτας – Διαγόρας Ρόδου
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός
Τρίκαλα – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – ΠΑΕ Χανιά
Ξάνθη – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης