Κατηγορίες

Β Εθνική

1ος όμιλος

1η αγωνιστική – 08-09/10/2022
Ηλυσιακός – Μίλωνας  71-101
Ζωγράφου – Αίολος Αγυιάς  82-71
Δάφνη Δαφνίου – Παγκράτι  72-76
ΑΠΑΣ Νάξου – Εθνικός  70-75
Αχαγιά ’82 – Ένωση Ιλίου  64-75
Μύκονος – Ληξούρι  91-53

2η αγωνιστική – 15/10/2022
Αίολος Αγυιάς – Ηλυσιακός  70-60
Παγκράτι – Ζωγράφου  80-64
Εθνικός – Δάφνη Δαφνίου  64-51
Ένωση Ιλίου – ΑΠΑΣ Νάξου  75-80
Ληξούρι – Αχαγιά ’82  73-86
Μίλωνας – Μύκονος  70-64

3η αγωνιστική – 22/10/2022
Ηλυσιακός – Παγκράτι  75-80
Ζωγράφου – Εθνικός  74-71
Δάφνη Δαφνίου – Ένωση Ιλίου  82-78
ΑΠΑΣ Νάξου – Ληξούρι  93-64
Αχαγιά ’82 – Μύκονος  62-73
Μίλωνας – Αίολος Αγυιάς  90-57

4η αγωνιστική – 29/10/2022
Εθνικός – Ηλυσιακός  66-65
Ένωση Ιλίου – Ζωγράφου  64-72
Ληξούρι – Δάφνη Δαφνίου  72-59
Μύκονος – ΑΠΑΣ Νάξου  91-85
Αχαγιά ’82 – Μίλωνας  55-72
Παγκράτι – Αίολος Αγυιάς  80-65

5η αγωνιστική – 05/11/2022
Ηλυσιακός – Ένωση Ιλίου 66-59
Ζωγράφου – Ληξούρι  70-77
Δάφνη Δαφνίου – Μύκονος  76-79
ΑΠΑΣ Νάξου – Αχαγιά ’82 (17/12)
Μίλωνας – Παγκράτι  87-67
Αίολος Αγυιάς – Εθνικός  74-55

6η αγωνιστική – 12/11/2022
Ληξούρι – Ηλυσιακός  56-68
Μύκονος – Ζωγράφου (16/12)
Αχαγιά ’82 – Δάφνη Δαφνίου  57-66
ΑΠΑΣ Νάξου – Μίλωνας  77-79
Ένωση Ιλίου – Αίολος Αγυιάς  62-70
Εθνικός – Παγκράτι  70-61

7η αγωνιστική – 19/11/2022
Ηλυσιακός – Μύκονος  68-73
Ζωγράφου – Αχαγιά ’82  84-73
Δάφνη Δαφνίου – ΑΠΑΣ Νάξου  55-65
Μίλωνας – Εθνικός  90-71
Αίολος Αγυιάς – Ληξούρι  71-57
Παγκράτι – Ένωση Ιλίου  80-83

8η αγωνιστική – 26/11/2022
Αχαγιά ’82 – Ηλυσιακός  54-49
ΑΠΑΣ Νάξου – Ζωγράφου  96-84
Δάφνη Δαφνίου – Μίλωνας  54-74
Μύκονος – Αίολος Αγυιάς  75-59
Ληξούρι – Παγκράτι  78-75
Ένωση Ιλίου – Εθνικός  65-74

9η αγωνιστική – 03/12/2022
Ηλυσιακός – ΑΠΑΣ Νάξου  58-70
Ζωγράφου – Δάφνη Δαφνίου  79-76
Μίλωνας – Ένωση Ιλίου  74-60
Αίολος Αγυιάς – Αχαγιά ’82  51-47
Παγκράτι – Μύκονος  78-88
Εθνικός – Ληξούρι  82-74

10η αγωνιστική – 10/12/2022
Δάφνη Δαφνίου – Ηλυσιακός
Ζωγράφου – Μίλωνας
ΑΠΑΣ Νάξου – Αίολος Αγυιάς
Αχαγιά ’82 – Παγκράτι
Μύκονος – Εθνικός
Ληξούρι – Ένωση Ιλίου

11η αγωνιστική – 21/12/2022
Ηλυσιακός – Ζωγράφου
Μίλωνας – Ληξούρι
Αίολος Αγυιάς – Δάφνη Δαφνίου
Παγκράτι – ΑΠΑΣ Νάξου
Εθνικός – Αχαγιά ’82
Ένωση Ιλίου – Μύκονος

12η αγωνιστική – 07/01/2023
Μίλωνας – Ηλυσιακός
Αίολος Αγυιάς – Ζωγράφου
Παγκράτι – Δάφνη Δαφνίου
Εθνικός – ΑΠΑΣ Νάξου
Ένωση Ιλίου – Αχαγιά ’82
Ληξούρι – Μύκονος

13η αγωνιστική – 14/01/2023
Ηλυσιακός – Αίολος Αγυιάς
Ζωγράφου – Παγκράτι
Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός
ΑΠΑΣ Νάξου – Ένωση Ιλίου
Αχαγιά ’82 – Ληξούρι
Μύκονος – Μίλωνας

14η αγωνιστική – 21/01/2023
Παγκράτι – Ηλυσιακός
Εθνικός – Ζωγράφου
Ένωση Ιλίου – Δάφνη Δαφνίου
Ληξούρι – ΑΠΑΣ Νάξου
Μύκονος – Αχαγιά ’82
Αίολος Αγυιάς – Μίλωνας

15η αγωνιστική – 28/01/2023
Ηλυσιακός – Εθνικός
Ζωγράφου – Ένωση Ιλίου
Δάφνη Δαφνίου – Ληξούρι
ΑΠΑΣ Νάξου – Μύκονος
Μίλωνας – Αχαγιά ’82
Αίολος Αγυιάς – Παγκράτι

16η αγωνιστική – 04/02/2023
Ένωση Ιλίου – Ηλυσιακός
Ληξούρι – Ζωγράφου
Μύκονος – Δάφνη Δαφνίου
Αχαγιά ’82 – ΑΠΑΣ Νάξου
Παγκράτι – Μίλωνας
Εθνικός – Αίολος Αγυιάς

17η αγωνιστική – 11/02/2023
Ηλυσιακός – Ληξούρι
Ζωγράφου – Μύκονος
Δάφνη Δαφνίου – Αχαγιά ’82
Μίλωνας – ΑΠΑΣ Νάξου
Αίολος Αγυιάς – Ένωση Ιλίου
Παγκράτι – Εθνικός

18η αγωνιστική – 18/02/2023
Μύκονος – Ηλυσιακός
Αχαγιά ’82 – Ζωγράφου
ΑΠΑΣ Νάξου – Δάφνη Δαφνίου
Εθνικός – Μίλωνας
Ληξούρι – Αίολος Αγυιάς
Ένωση Ιλίου – Παγκράτι

19η αγωνιστική – 04/03/2023
Ηλυσιακός – Αχαγιά ’82
Ζωγράφου – ΑΠΑΣ Νάξου
Μίλωνας – Δάφνη Δαφνίου
Αίολος Αγυιάς – Μύκονος
Παγκράτι – Ληξούρι
Εθνικός – Ένωση Ιλίου

20η αγωνιστική – 11/03/2023
ΑΠΑΣ Νάξου – Ηλυσιακός
Δάφνη Δαφνίου – Ζωγράφου
Ένωση Ιλίου – Μίλωνας
Αχαγιά ’82 – Αίολος Αγυιάς
Μύκονος – Παγκράτι
Ληξούρι – Εθνικός

21η αγωνιστική – 18/03/2023
Ηλυσιακός – Δάφνη Δαφνίου
Μίλωνας – Ζωγράφου
Αίολος Αγυιάς – ΑΠΑΣ Νάξου
Παγκράτι – Αχαγιά ’82
Εθνικός – Μύκονος
Ένωση Ιλίου – Ληξούρι

22η αγωνιστική – 01/04/2023
Ζωγράφου – Ηλυσιακός
Ληξούρι – Μίλωνας
Δάφνη Δαφνίου – Αίολος Αγυιάς
ΑΠΑΣ Νάξου – Παγκράτι
Αχαγιά ’82 – Εθνικός
Μύκονος – Ένωση Ιλίου

2ος όμιλος

1η αγωνιστική – 08-09/10/2022
Πεύκη – Διαγόρας Ρόδου  75-81
Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος  61-65
ΑΣΕ Δούκα – Έσπερος Καλλιθέας  84-80
Αιγάλεω – Πρωτέας Βούλας  65-73
Πανελευσινιακός – Νέα Κηφισιά  81-75
ΑΟΚ Χανιά – ΟΦΗ  77-82

2η αγωνιστική – 15/10/2022
Πανιώνιος – Πεύκη  88-75
Έσπερος Καλλιθέας – Παλαιό Φάληρο  72-86
Πρωτέας Βούλας – ΑΣΕ Δούκα  69-59
Νέα Κηφισιά – Αιγάλεω  57-63
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός  88-74
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟΚ Χανιά  82-42

3η αγωνιστική – 22/10/2022
Πεύκη – Έσπερος Καλλιθέας  76-74
Παλαιό Φάληρο – Πρωτέας Βούλας  76-71
ΑΣΕ Δούκα – Νέα Κηφισιά  69-71
Αιγάλεω – ΟΦΗ  77-75
Πανελευσινιακός – ΑΟΚ Χανιά  104-77
Διαγόρας Ρόδου – Πανιώνιος  52-77

4η αγωνιστική – 29/10/2022
Πρωτέας Βούλας – Πεύκη  82-80
Νέα Κηφισιά – Παλαιό Φάληρο  68-64
ΟΦΗ – ΑΣΕ Δούκα  76-77
ΑΟΚ Χανιά – Αιγάλεω  60-84
Πανελευσινιακός – Διαγόρας Ρόδου  86-72
Έσπερος Καλλιθέας – Πανιώνιος  63-98

5η αγωνιστική – 05/11/2022
Πεύκη – Νέα Κηφισιά  75-67
Παλαιό Φάληρο – ΟΦΗ  70-50
ΑΣΕ Δούκα – ΑΟΚ Χανιά  84-43
Αιγάλεω – Πανελευσινιακός  59-64
Διαγόρας Ρόδου – Έσπερος Καλλιθέας  52-77
Πανιώνιος – Πρωτέας Βούλας  82-61

6η αγωνιστική – 12/11/2022
ΟΦΗ – Πεύκη  85-75
ΑΟΚ Χανιά – Παλαιό Φάληρο  67-101
Πανελευσινιακός – ΑΣΕ Δούκα  86-73
Αιγάλεω – Διαγόρας Ρόδου  68-56
Νέα Κηφισιά – Πανιώνιος  61-77
Πρωτέας Βούλας – Έσπερος Καλλιθέας  91-82

7η αγωνιστική – 19/11/2022
Πεύκη – ΑΟΚ Χανιά  86-58
Παλαιό Φάληρο – Πανελευσινιακός  72-77
ΑΣΕ Δούκα – Αιγάλεω  72-79
Διαγόρας Ρόδου – Πρωτέας Βούλας  51-64
Πανιώνιος – ΟΦΗ  109-50
Έσπερος Καλλιθέας – Νέα Κηφισιά  79-83

8η αγωνιστική – 26/11/2022
Πανελευσινιακός – Πεύκη  88-68
Αιγάλεω – Παλαιό Φάληρο  80-82
ΑΣΕ Δούκα – Διαγόρας Ρόδου  76-86
ΑΟΚ Χανιά – Πανιώνιος  58-123
ΟΦΗ – Έσπερος Καλλιθέας  69-74
Νέα Κηφισιά – Πρωτέας Βούλας  68-74

9η αγωνιστική – 03/12/2022
Πεύκη – Αιγάλεω  71-78
Παλαιό Φάληρο – ΑΣΕ Δούκα  87-68
Διαγόρας Ρόδου – Νέα Κηφισιά  72-81
Πανιώνιος – Πανελευσινιακός  77-56
Έσπερος Καλλιθέας – ΑΟΚ Χανιά  86-55
Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ  82-75

10η αγωνιστική – 10/12/2022
ΑΣΕ Δούκα – Πεύκη
Παλαιό Φάληρο – Διαγόρας Ρόδου
Αιγάλεω – Πανιώνιος
Πανελευσινιακός – Έσπερος Καλλιθέας
ΑΟΚ Χανιά – Πρωτέας Βούλας
ΟΦΗ – Νέα Κηφισιά

11η αγωνιστική – 21/12/2022
Πεύκη – Παλαιό Φάληρο
Διαγόρας Ρόδου – ΟΦΗ
Πανιώνιος – ΑΣΕ Δούκα
Έσπερος Καλλιθέας – Αιγάλεω
Πρωτέας Βούλας – Πανελευσινιακός
Νέα Κηφισιά – ΑΟΚ Χανιά

12η αγωνιστική – 07/01/2023
Διαγόρας Ρόδου – Πεύκη
Πανιώνιος – Παλαιό Φάληρο
Έσπερος Καλλιθέας – ΑΣΕ Δούκα
Πρωτέας Βούλας – Αιγάλεω
Νέα Κηφισιά – Πανελευσινιακός
ΟΦΗ – ΑΟΚ Χανιά

13η αγωνιστική – 14/01/2023
Πεύκη – Πανιώνιος
Παλαιό Φάληρο – Έσπερος Καλλιθέας
ΑΣΕ Δούκα – Πρωτέας Βούλας
Αιγάλεω – Νέα Κηφισιά
Πανελευσινιακός – ΟΦΗ
ΑΟΚ Χανιά – Διαγόρας Ρόδου

14η αγωνιστική – 21/01/2023
Έσπερος Καλλιθέας – Πεύκη
Πρωτέας Βούλας – Παλαιό Φάληρο
Νέα Κηφισιά – ΑΣΕ Δούκα
ΟΦΗ – Αιγάλεω
ΑΟΚ Χανιά – Πανελευσινιακός
Πανιώνιος – Διαγόρας Ρόδου

15η αγωνιστική – 28/01/2023
Πεύκη – Πρωτέας Βούλας
Παλαιό Φάληρο – Νέα Κηφισιά
ΑΣΕ Δούκα – ΟΦΗ
Αιγάλεω – ΑΟΚ Χανιά
Διαγόρας Ρόδου – Πανελευσινιακός
Πανιώνιος – Έσπερος Καλλιθέας

16η αγωνιστική – 04/02/2023
Νέα Κηφισιά – Πεύκη
ΟΦΗ – Παλαιό Φάληρο
ΑΟΚ Χανιά – ΑΣΕ Δούκα
Πανελευσινιακός – Αιγάλεω
Έσπερος Καλλιθέας – Διαγόρας Ρόδου
Πρωτέας Βούλας – Πανιώνιος

17η αγωνιστική – 11/02/2023
Πεύκη – ΟΦΗ
Παλαιό Φάληρο – ΑΟΚ Χανιά
ΑΣΕ Δούκα – Πανελευσινιακός
Διαγόρας Ρόδου – Αιγάλεω
Πανιώνιος – Νέα Κηφισιά
Έσπερος Καλλιθέας – Πρωτέας Βούλας

18η αγωνιστική – 18/02/2023
ΑΟΚ Χανιά – Πεύκη
Πανελευσινιακός – Παλαιό Φάληρο
Αιγάλεω – ΑΣΕ Δούκα
Πρωτέας Βούλας – Διαγόρας Ρόδου
ΟΦΗ – Πανιώνιος
Νέα Κηφισιά – Έσπερος Καλλιθέας

19η αγωνιστική – 04/03/2023
Πεύκη – Πανελευσινιακός
Παλαιό Φάληρο – Αιγάλεω
Διαγόρας Ρόδου – ΑΣΕ Δούκα
Πανιώνιος – ΑΟΚ Χανιά
Έσπερος Καλλιθέας – ΟΦΗ
Πρωτέας Βούλας – Νέα Κηφισιά

20η αγωνιστική – 11/03/2023
Αιγάλεω – Πεύκη
ΑΣΕ Δούκα – Παλαιό Φάληρο
Νέα Κηφισιά – Διαγόρας Ρόδου
Πανελευσινιακός – Πανιώνιος
ΑΟΚ Χανιά – Έσπερος Καλλιθέας
ΟΦΗ – Πρωτέας Βούλας

21η αγωνιστική – 18/03/2023
Πεύκη – ΑΣΕ Δούκα
Διαγόρας Ρόδου – Παλαιό Φάληρο
Πανιώνιος – Αιγάλεω
Έσπερος Καλλιθέας – Πανελευσινιακός
Πρωτέας Βούλας – ΑΟΚ Χανιά
Νέα Κηφισιά – ΟΦΗ

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Παλαιό Φάληρο – Πεύκη
ΟΦΗ – Διαγόρας Ρόδου
ΑΣΕ Δούκα – Πανιώνιος
Αιγάλεω – Έσπερος Καλλιθέας
Πανελευσινιακός – Πρωτέας Βούλας
ΑΟΚ Χανιά – Νέα Κηφισιά

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/2022
Φίλιππος Βέροιας – Βίκος Ιωαννίνων  66-70
Έσπερος Λαμίας – Ολυμπιακός Βόλου  95-74
Νίκη Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών  86-78
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ναύαρχος Βότσης  53-69
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας  90-50
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

2η Αγωνιστική – 15/10/2022
Βίκος Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας  84-68
Ολυμπιακός Βόλου – Φίλιππος Βέροιας  70-78
Πρωτέας Γρεβενών – Έσπερος Λαμίας  71-89
Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Βόλου  71-90
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  91-77
Ρεπό: Τρίκαλα

3η Αγωνιστική – 22/10/2022
Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός Βόλου  91-54
Φίλιππος Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών  85-73
Έσπερος Λαμίας – Ναύαρχος Βότσης  96-54
Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας  67-65
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τρίκαλα  72-92
Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

4η Αγωνιστική – 29/10/2022
Πρωτέας Γρεβενών – Δόξα Λευκάδας  55-79 
Ναύαρχος Βότσης – Φίλιππος Βέροιας  68-84
Αναγέννηση Καρδίτσας – Έσπερος Λαμίας  59-102
Τρίκαλα – Νίκη Βόλου  81-70
Ολυμπιακός Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων  48-77
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

5η Αγωνιστική – 05/11/2022
Δόξα Λευκάδας – Ναύαρχος Βότσης  78-49
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Καρδίτσας  83-65
Έσπερος Λαμίας – Τρίκαλα  76-74
Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων  91-57
Βίκος Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών  101-66
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

6η Αγωνιστική – 12/11/2022
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Λευκάδας  55-78
Τρίκαλα – Φίλιππος Βέροιας  66-61
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Έσπερος Λαμίας  69-109
Ναύαρχος Βότσης – Βίκος Ιωαννίνων  54-86
Πρωτέας Γρεβενών – Ολυμπιακός Βόλου  88-68
Ρεπό: Νίκη Βόλου

7η Αγωνιστική – 19/11/2022
Δόξα Λευκάδας – Τρίκαλα  72-74
Φίλιππος Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  82-69
Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου  97-68
Βίκος Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας  102-56
Ολυμπιακός Βόλου – Ναύαρχος Βότσης  85-86
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

8η Αγωνιστική – 26/11/2022
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Δόξα Λευκάδας  64-87
Νίκη Βόλου – Φίλιππος Βέροιας  84-82
Τρίκαλα – Βίκος Ιωαννίνων  75-74
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου  87-52
Ναύαρχος Βότσης – Πρωτέας Γρεβενών  78-69
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

9η Αγωνιστική – 03/12/2022
Δόξα Λευκάδας – Νίκη Βόλου  81-55
Φίλιππος Βέροιας – Έσπερος Λαμίας  93-88 παρ, 77-77 κ.α.
Βίκος Ιωαννίνων – ΑΓΣ Ιωαννίνων  119-76
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα  57-75
Πρωτέας Γρεβενών – Αναγέννηση Καρδίτσας  67-73
Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

10η Αγωνιστική – 10/12/2022
Έσπερος Λαμίας – Δόξα Λευκάδας
Νίκη Βόλου – Βίκος Ιωαννίνων
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα – Πρωτέας Γρεβενών
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

11η Αγωνιστική – 21/12/2022
Δόξα Λευκάδας – Φίλιππος Βέροιας
Βίκος Ιωαννίνων – Έσπερος Λαμίας
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ναύαρχος Βότσης – Τρίκαλα
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

12η Αγωνιστική – 07/01/2023
Βίκος Ιωαννίνων – Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Πρωτέας Γρεβενών – Νίκη Βόλου
Ναύαρχος Βότσης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

13η Αγωνιστική – 14/01/2023
Δόξα Λευκάδας – Βίκος Ιωαννίνων
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός Βόλου
Έσπερος Λαμίας – Πρωτέας Γρεβενών
Νίκη Βόλου – Ναύαρχος Βότσης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

14η Αγωνιστική – 21/01/2023
Ολυμπιακός Βόλου – Δόξα Λευκάδας
Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας
Ναύαρχος Βότσης – Έσπερος Λαμίας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

15η Αγωνιστική – 28/01/2023
Δόξα Λευκάδας – Πρωτέας Γρεβενών
Φίλιππος Βέροιας – Ναύαρχος Βότσης
Έσπερος Λαμίας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Βίκος Ιωαννίνων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

16η Αγωνιστική – 04/02/2023
Ναύαρχος Βότσης – Δόξα Λευκάδας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φίλιππος Βέροιας
Τρίκαλα – Έσπερος Λαμίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – Βίκος Ιωαννίνων
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

17η Αγωνιστική – 11/02/2023
Δόξα Λευκάδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φίλιππος Βέροιας – Τρίκαλα
Έσπερος Λαμίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Βίκος Ιωαννίνων – Ναύαρχος Βότσης
Ολυμπιακός Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Νίκη Βόλου

18η Αγωνιστική – 18/02/2023
Τρίκαλα – Δόξα Λευκάδας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Φίλιππος Βέροιας
Νίκη Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Βίκος Ιωαννίνων
Ναύαρχος Βότσης – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

19η Αγωνιστική – 04/03/2023
Δόξα Λευκάδας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φίλιππος Βέροιας – Νίκη Βόλου
Βίκος Ιωαννίνων – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πρωτέας Γρεβενών – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

20η Αγωνιστική – 11/03/2023
Νίκη Βόλου – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Βίκος Ιωαννίνων
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

21η Αγωνιστική – 18/03/2023
Δόξα Λευκάδας – Έσπερος Λαμίας
Βίκος Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Πρωτέας Γρεβενών – Τρίκαλα
Ναύαρχος Βότσης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Φίλιππος Βέροιας – Δόξα Λευκάδας
Έσπερος Λαμίας – Βίκος Ιωαννίνων
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών
Τρίκαλα – Ναύαρχος Βότσης
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/2022
Μακεδονικός – Πανσερραϊκός  82-78
Λεύκιππος Ξάνθης – Πολύγυρος  87-47
Ευκαρπία – Ερμής Λαγκαδά  87-89
Σταυρούπολη – ΧΑΝΘ  69-84
ΔΕΚΑ – Μαχητές Πεύκων  61-70
Ρεπό: Γέφυρα

2η Αγωνιστική – 15/10/2022
Πανσερραϊκός – Γέφυρα  50-53
Πολύγυρος – Μακεδονικός  55-74
Ερμής Λαγκαδά – Λεύκιππος Ξάνθης  86-52
ΧΑΝΘ – Ευκαρπία  86-58
Μαχητές Πεύκων – Σταυρούπολη  73-65
Ρεπό: ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 22/10/2022
Γέφυρα – Πολύγυρος  87-50
Μακεδονικός – Ερμής Λαγκαδά  77-65
Λεύκιππος Ξάνθης – ΧΑΝΘ  52-50
Ευκαρπία – Μαχητές Πεύκων  75-93
Σταυρούπολη – ΔΕΚΑ  80-82
Ρεπό: Πανσερραϊκός

4η Αγωνιστική – 29/10/2022
Ερμής Λαγκαδά – Γέφυρα  51-73
ΧΑΝΘ – Μακεδονικός  52-67
Μαχητές Πεύκων – Λεύκιππος Ξάνθης  65-53
ΔΕΚΑ – Ευκαρπία  78-68
Πολύγυρος – Πανσερραϊκός  55-73
Ρεπό: Σταυρούπολη

5η Αγωνιστική – 05/11/2022
Γέφυρα – ΧΑΝΘ  81-64
Μακεδονικός – Μαχητές Πεύκων  76-67
Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ  65-49
Ευκαρπία – Σταυρούπολη  82-84
Πανσερραϊκός – Ερμής Λαγκαδά  60-56
Ρεπό: Πολύγυρος

6η Αγωνιστική – 12/11/2022
Μαχητές Πεύκων – Γέφυρα  72-70
ΔΕΚΑ – Μακεδονικός  78-70
Σταυρούπολη – Λεύκιππος Ξάνθης  62-71
ΧΑΝΘ – Πανσερραϊκός  67-79
Ερμής Λαγκαδά – Πολύγυρος  85-66
Ρεπό: Ευκαρπία

7η Αγωνιστική – 19/11/2022
Γέφυρα – ΔΕΚΑ  78-68
Μακεδονικός – Σταυρούπολη  80-73
Λεύκιππος Ξάνθης – Ευκαρπία  78-63
Πανσερραϊκός – Μαχητές Πεύκων  60-67
Πολύγυρος – ΧΑΝΘ (23/11)
Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

8η Αγωνιστική – 26/11/2022
Σταυρούπολη – Γέφυρα  69-78
Ευκαρπία – Μακεδονικός  56-73
ΔΕΚΑ – Πανσερραϊκός  51-78
Μαχητές Πεύκων – Πολύγυρος  84-43
ΧΑΝΘ – Ερμής Λαγκαδά  63-64
Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

9η Αγωνιστική – 03/12/2022
Γέφυρα – Ευκαρπία  67-59
Μακεδονικός – Λεύκιππος Ξάνθης  55-48
Πανσερραϊκός – Σταυρούπολη  80-62
Πολύγυρος – ΔΕΚΑ  61-72
Ερμής Λαγκαδά – Μαχητές Πεύκων  62-51
Ρεπό: ΧΑΝΘ

10η Αγωνιστική – 10/12/2022
Λεύκιππος Ξάνθης – Γέφυρα
Ευκαρπία – Πανσερραϊκός
Σταυρούπολη – Πολύγυρος
ΔΕΚΑ – Ερμής Λαγκαδά
Μαχητές Πεύκων – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Μακεδονικός

11η Αγωνιστική – 21/12/2022
Γέφυρα – Μακεδονικός
Πανσερραϊκός – Λεύκιππος Ξάνθης
Πολύγυρος – Ευκαρπία
Ερμής Λαγκαδά – Σταυρούπολη
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ
Ρεπό: Μαχητές Πεύκων

12η Αγωνιστική – 07/01/2023
Πανσερραϊκός – Μακεδονικός
Πολύγυρος – Λεύκιππος Ξάνθης
Ερμής Λαγκαδά – Ευκαρπία
ΧΑΝΘ – Σταυρούπολη
Μαχητές Πεύκων – ΔΕΚΑ
Ρεπό: Γέφυρα

13η Αγωνιστική – 14/01/2023
Γέφυρα – Πανσερραϊκός
Μακεδονικός – Πολύγυρος
Λεύκιππος Ξάνθης – Ερμής Λαγκαδά
Ευκαρπία – ΧΑΝΘ
Σταυρούπολη – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 21/01/2023
Πολύγυρος – Γέφυρα
Ερμής Λαγκαδά – Μακεδονικός
ΧΑΝΘ – Λεύκιππος Ξάνθης
Μαχητές Πεύκων – Ευκαρπία
ΔΕΚΑ – Σταυρούπολη
Ρεπό: Πανσερραϊκός

15η Αγωνιστική – 28/01/2023
Γέφυρα – Ερμής Λαγκαδά
Μακεδονικός – ΧΑΝΘ
Λεύκιππος Ξάνθης – Μαχητές Πεύκων
Ευκαρπία – ΔΕΚΑ
Πανσερραϊκός – Πολύγυρος
Ρεπό: Σταυρούπολη

16η Αγωνιστική – 04/02/2023
ΧΑΝΘ – Γέφυρα
Μαχητές Πεύκων – Μακεδονικός
ΔΕΚΑ – Λεύκιππος Ξάνθης
Σταυρούπολη – Ευκαρπία
Ερμής Λαγκαδά – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Πολύγυρος

17η Αγωνιστική – 11/02/2023
Γέφυρα – Μαχητές Πεύκων
Μακεδονικός – ΔΕΚΑ
Λεύκιππος Ξάνθης – Σταυρούπολη
Πανσερραϊκός – ΧΑΝΘ
Πολύγυρος – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: Ευκαρπία

18η Αγωνιστική – 18/02/2023
ΔΕΚΑ – Γέφυρα
Σταυρούπολη – Μακεδονικός
Ευκαρπία – Λεύκιππος Ξάνθης
Μαχητές Πεύκων – Πανσερραϊκός
ΧΑΝΘ – Πολύγυρος
Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

19η Αγωνιστική – 04/03/2023
Γέφυρα – Σταυρούπολη
Μακεδονικός – Ευκαρπία
Πανσερραϊκός – ΔΕΚΑ
Πολύγυρος – Μαχητές Πεύκων
Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

20η Αγωνιστική – 11/03/2023
Ευκαρπία – Γέφυρα
Λεύκιππος Ξάνθης – Μακεδονικός
Σταυρούπολη – Πανσερραϊκός
ΔΕΚΑ – Πολύγυρος
Μαχητές Πεύκων – Ερμής Λαγκαδά
Ρεπό: ΧΑΝΘ

21η Αγωνιστική – 18/03/2023
Γέφυρα – Λεύκιππος Ξάνθης
Πανσερραϊκός – Ευκαρπία
Πολύγυρος – Σταυρούπολη
Ερμής Λαγκαδά – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – Μαχητές Πεύκων
Ρεπό: Μακεδονικός

22η Αγωνιστική – 01/04/2023
Μακεδονικός – Γέφυρα
Λεύκιππος Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ευκαρπία – Πολύγυρος
Σταυρούπολη – Ερμής Λαγκαδά
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: Μαχητές Πεύκων

error: Protected