Κατηγορίες
Γενικά

Football League 2 – Το πρόγραμμα του Βόρειου Ομίλου

Σε 22 αγωνιστικές θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα του Βόρειου ομίλου της Football League 2 που ξεκινά στις 21/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική   12η αγωνιστική

Βατανιακός – Δόξα Κρανούλας
Κασσιώπη – Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τύρναβος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός – Ζάκυνθος
Οδυσσέας Κορδελιού – Τηλυκράτης

2η αγωνιστική   13η αγωνιστική

Κασσιώπη – Βατανιακός
Δόξα Κρανούλας – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Απόλλων Καλαμαριάς – Τύρναβος
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οδυσσέας Κορδελιού
Τηλυκράτης – Ζάκυνθος

3η αγωνιστική   14η αγωνιστική

Βατανιακός – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Τύρναβος – Κασσιώπη
Αιγινιακός – Δόξα Κρανούλας
Οδυσσέας Κορδελιού – Απόλλων Καλαμαριάς
Τηλυκράτης – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας

4η αγωνιστική   15η αγωνιστική

Τύρναβος – Βατανιακός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αιγινιακός
Κασσιώπη – Οδυσσέας Κορδελιού
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης
Απόλλων Καλαμαριάς – Ζάκυνθος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

5η αγωνιστική   16η αγωνιστική

Βατανιακός – Αιγινιακός
Οδυσσέας Κορδελιού – Τύρναβος
Τηλυκράτης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ζάκυνθος – Κασσιώπη
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Κρανούλας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική   17η αγωνιστική

Οδυσσέας Κορδελιού – Βατανιακός
Αιγινιακός – Τηλυκράτης
Τύρναβος – Ζάκυνθος
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κασσιώπη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δόξα Κρανούλας – Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική   18η αγωνιστική

Βατανιακός – Τηλυκράτης
Ζάκυνθος – Οδυσσέας Κορδελιού
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τύρναβος
Απόλλων Καλαμαριάς – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Δόξα Κρανούλας – Κασσιώπη

8η αγωνιστική   19η αγωνιστική

Ζάκυνθος – Βατανιακός
Τηλυκράτης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οδυσσέας Κορδελιού – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς
Τύρναβος – Δόξα Κρανούλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Κασσιώπη

9η αγωνιστική   20ή αγωνιστική

Βατανιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ζάκυνθος
Απόλλων Καλαμαριάς – Τηλυκράτης
Δόξα Κρανούλας – Οδυσσέας Κορδελιού
Κασσιώπη – Αιγινιακός
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Τύρναβος

10η αγωνιστική   21η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Βατανιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς
Ζάκυνθος – Δόξα Κρανούλας
Τηλυκράτης – Κασσιώπη
Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αιγινιακός – Τύρναβος

11η αγωνιστική   22η αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς – Βατανιακός
Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κασσιώπη – Αναγέννηση Καρδίτσας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ζάκυνθος
Τύρναβος – Τηλυκράτης
Αιγινιακός – Οδυσσέας Κορδελιού