Γ Εθνική (1ος όμιλος) Καμπανιακός – Έβρος Σουφλίου 3-1 (vid)

12719586_1032107706835505_1077087853708459081_oΠαίζοντας όσο χρειαζόταν, ο Καμπανιακός πρόσθεσε άλλους τρεις πολύτιμους βαθμούς κερδίζοντας την ομάδα του Εβρου Σουφλίου με σκορ 3-1.

Το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους στο 10ο λεπτό ο Πάλλας και με την συμπλήρωση του 20λεπτου ο Χρήστου σημείωσε το δεύτερο τέρμα των γηπεδούχων.

Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου και αφού πρώτα έχασε κλασικές ευκαιρίες ο Πάλλας πέτυχε το 3-0, ενώ ο Εθνικός έφτασε στο γκολ της τιμής στο 82΄ χάρη σε τέρμα του Τσελέπη

Καμπανιακός : Κηπουρός, Σταυρόπουλος, Λορέντζο, Γαβανάς, Ρακαβίνας, Χατζόπουλος, Μπάλλιος, Πάλλας, Χρήστου, Κουντουράς, Προβατίδης. Αγωνίστηκαν και οι Βούζας, Τσακίρης, Κορκότζελος.

Έβρος Σουφλίου : Λιολιοσίδης, Μπάνιος, Ζάχος, Χατζάκος, Λίτσιος, Χιζανασβίλι, Μεμέτ, Δραγανίδης, Μερτίκας. Ευφραιμίδης, Τζελέπης.