[Γ Εθνική, 2ος όμιλος] ΑΠΕ Λαγκαδά – Ηρακλής 1-0

Μεγάλη νίκη για την ΑΠΕ Λαγκαδά, η οποία της δίνει μεγάλη βαθμολογική ανάσα, στο ντεμπούτο του Αστέριου Θέμελη στον πάγκο! Χωρίς το γκολ και χωρίς εναλλακτικές λύσεις στον πάγκο του ο κουρασμένος Ηρακλής, ηττήθηκε με 1-0 στις καθυστερήσεις.

Ένα κακό αγωνιστικό απόγευμα για τον Ημίθεο, στον κάκιστο αγωνιστικό χώρο του Δημοτικού Σταδίου Λαγκαδά και μία ήττα στις καθυστερήσεις, με γκολ του Κοντεών. Ένας Ηρακλής που χρειάστηκε ένα ολόκληρο ημίχρονο για να φτάσει σε κλασική ευκαιρία και δεν του έφτασε ένα ολόκληρο παιχνίδι για να σκοράρει.

το φιλμ της αναμέτρησης στο bluearena.gr

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ: Ράτζα, Αγριμάκης, Μπάρμπας, Καραμανλής, Λαβιδάς, Στεφανίδης, Έππας, Αθανασιάδης, Ταχματζίδης, Σιντασέλι, Κοντέων.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Βοσνιάδης, Καραντασιάδης, Καστριτσέας, Κυριακίδης, Ρεβυθόπουλος, Αθανασίου Α., Αθανασίου Π., Ρόβας, Υφαντίδης (52΄ Κρυστάλλης), Παπαδόπουλος, Πτηνόπουλος