Κατηγορίες
Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (17/2)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Αλέξανδρος Κιλκίς  2-0
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου  2-1
ΑΕ Καλαμπακίου – Αετός Ορφανού  3-0
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης  1-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου  1-0
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα  1-2
Ασπίδα Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου  0-2

Βαθμολογία

Β
1 Νέστος Χρυσούπολης 49
2 Καβάλα 45
3 Απόλλων Παραλιμνίου 33
4 Αετός Ορφανού 32
5 Πανσερραϊκός 32
6 Άρης Αβάτου 28
7 Ορφέας Ξάνθης 28
8 Κεραυνός Πέρνης 27
9 Αλέξανδρος Κιλκίς 26
10 ΑΕ Καλαμπακίου 22
11 Εθνικός Αλεξ/πολης 15
12 ΠΑΟΚ Κοσμίου 13
13 Εθνικός Σιδηροκάστρου 10
14 Ασπίδα Ξάνθης 10

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων  2-0
Μελιτέας Μελίτης – Βέροια  0-4
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου  2-2
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας  1-0
ΑΣ Γιαννιτσά – ΑΠΕ Λαγκαδά  3-0
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Τριγλίας  3-0
Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου  1-1

Βαθμολογία

Β
1 Βέροια 42
2 Άρης Παλαιοχωρίου 40
3 Νίκη Αγκαθιάς 39
4 ΠΟ Τριγλίας 34
5 Εδεσσαϊκός 33
6 Αγροτικός Αστέρας 29
7 Αλμωπός Αριδαίας 28
8 ΑΣ Γιαννιτσά 26
9 Μακεδονικός 25
10 Ολυμπιακός Κυμίνων 17
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 16
12 ΑΠΕ Λαγκαδά 13
13 Ερμής Αμυνταίου 12
14 Μελιτέας Μελίτης 5

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Γρεβενά Αεράτα  6-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Αχέρων Καναλακίου  1-2
Ναυπακτιακός – ΑΟ Φλωριάδας  3-0 α.α.
Σούλι Παραμυθιάς – Θεσπρωτός  0-0
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Λευκίμμης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Τηλυκράτης  1-2
Ρεπό : Κρόνος Αργυράδων

Βαθμολογία

Β
1 Μακεδονικός Φούφα 37
2 Κρόνος Αργυράδων 33
3 ΑΕ Λευκίμμης 32
4 Ναυπακτιακός 32
5 Σούλι Παραμυθιάς 30
6 Θεσπρωτός 29
7 Αχέρων Καναλακίου 28
8 Τηλυκράτης 27
9 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 23
10 Θρίαμβος Σερβιανών 22
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 13
12 Γρεβενά Αεράτα 5
13 ΑΟ Φλωριάδας -7

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης  1-2
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Μακρυχωρίου  2-0
ΑΣ Μετέωρα – ΓΣ Αλμυρού  0-3
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου  2-0
Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Στυλίδας  0-3 α.α.
Θησέας Αγριάς – Φωκικός  3-1

Βαθμολογία

Β
1 Ολυμπιακός Βόλου 50
2 Νίκη Βόλου 50
3 Αστέρας Ιτέας 34
4 ΑΣ Μετέωρα 33
5 Θησέας Αγριάς 29
6 ΓΣ Αλμυρού 26
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 26
8 ΑΟ Σελλάνων 25
9 Πιερικός 23
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 20
12 ΑΟ Στυλίδας 20
13 Φωκικός 13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας -5

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Επισκοπής  1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ιωνικός  0-0
Ατσαλένιος – Εθνικός  3-0
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης  4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αμπελακιακός  2-1
Προοδευτική – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-2
Ρεπό : Γιούχτας

Βαθμολογία

Β
1 ΟΦ Ιεράπετρας 35
2 Εθνικός 34
3 Γιούχτας 33
4 Ιωνικός 33
5 ΑΟ Επισκοπής 28
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 27
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 23
8 Προοδευτική 20
9 Ατσαλένιος 21
10 Αμπελακιακός 18
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 16
12 Ατρόμητος Πειραιά 9
13 ΑΕ Νεάπολης 9

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Πανμοβριακός  3-0
Θύελλα Ραφήνας – Νίκη Τραγανού  0-0
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-1
Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος  0-2
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαρναϊκός  0-4
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος  2-1
Ρεπό: Παλληνιακός

Βαθμολογία

Β
1 Ιάλυσος 47
2 Διαγόρας Ρόδου 41
3 ΠΑΟ Βάρδας 33
4 Παλληνιακός 26
5 Θύελλα Ραφήνας 26
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 24
7 Πανηλειακός 24
8 Αχαρναϊκός 20
9 Νίκη Τραγανού 19
10 Πανμοβριακός 16
11 Παναιγιάλειος 15
12 Φοίβος Κρεμαστής 12
13 Αστέρας Αμαλιάδας 3

7ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Χαραυγιακός – Άγιοι Ανάργυροι  1-0
Άγιος Ιερόθεος – ΠΑΣ Κόρινθος  3-0
Πανθηραϊκός – Απόλλων Ερέτριας  1-0
Ηλυσιακός – Καλλιθέα  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Θύελλα Καμαρίου  1-1
Αιγάλεω – Αιολικός  1-0

Βαθμολογία

Β
1 Αιγάλεω 44
2 Ηλυσιακός 33
3 Αιολικός 28
4 Πανθηραϊκός 26
5 Άγιοι Ανάργυροι 24
6 Άγιος Ιερόθεος 23
7 Θύελλα Καμαρίου 21
8 Χαραυγιακός 20
9 ΑΟ Χαλκίς 16
10 Κόρινθος 16
11 Καλλιθέα 16
12 Απόλλων Ερέτριας 6

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Αμβρυσσέας Διστόμου  2-1
ΑΟ Εικοσιμίας – Αστέρας Βλαχιώτη  0-0
ΑΟ Υπάτου – Πάμισος  3-0
Παναργειακός – Ένωση Λέρνας  1-0
Ασπρόπυργος – Μανδραϊκός  4-0
ΑΕ Πελλάνας – Παναρκαδικός  1-0
Καλαμάτα – ΑΟ Κατασταρίου  0-0

Βαθμολογία

Β
1 Καλαμάτα 49
2 Ασπρόπυργος 45
3 Παναργειακός 39
4 ΑΕ Ερμιονίδας 33
5 ΑΟ Κατασταρίου 30
6 ΑΕ Πελλάνας 29
7 ΑΟ Υπάτου 29
8 Παναρκαδικός 25
9 Αστέρας Βλαχιώτη 24
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός 21
12 Ένωση Λέρνας 15
13 Πάμισος Μεσσήνης 7
14 ΑΟ Εικοσιμίας 2