Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (29/9)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Κιλκισιακός-Αετός Οφρυνίου 0-5
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης  1-2
Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας  4-1
Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός  1-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου  4-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης  4-1
Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

Βαθμολογία

Β
1 Αετός Ορφανού 6
2 Απόλλων Παραλιμνίου 6
3 Άρης Αβάτου 4
4 Πανδραμαϊκός 4
5 Πανσερραϊκός 4
6 Κεραυνός Πέρνης 4
7 Νέστος Χρυσούπολης 3
8 Ορφέας Ξάνθης 3
9 Ηρακλής Ζυγού 0
10 Ένωση Αλεξ/πολης 0
11 Δόξα Κ.Καμήλας 0
12 Κιλκισιακός 0
13 Δόξα Θεολόγου 0

2ος όμιλος

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα  5-0
Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-0
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς  0-0
Μ.Αλεξ.Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης  0-4
ΠΟ Ν.Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας  3-0
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

Βαθμολογία

Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 6
2 Θερμαϊκός 6
3 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 6
4 Θύελλα Σαρακηνών 4
5 Ποσειδών Μηχανιώνας 3
6 Εδεσσαϊκός 3
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 3
8 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3
9 Αγροτικός Αστέρας 2
10 Μακεδονικός 1
11 Νίκη Αγκαθιάς 1
12 Αστραπή Μεσοποταμίας 1
13 ΠΑΣ Φλώρινα 0
14 Άρης Παλαιοχωρίου 0
15 ΑΟ Σειρήνα 0

3ος όμιλος

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα  2-0
Διαγόρας Στεφανοβίκειου-ΑΕ Καρίτσας  1-3
ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου  1-1
Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά  2-1
ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς  2-2
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης  2-0
Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας  4-0

Βαθμολογία

Β
1 ΑΕ Καρίτσας 6
2 Πιερικός 6
3 ΑΠΟ Αταλάντη 6
4 ΑΟ Σελλάνων 4
5 ΓΣ Αλμυρού 4
6 Οικονόμος Τσαριτσ. 3
7 Δίας Δίου 3
8 Θησέας Αγριάς 1
9 Διαγόρας Στεφανοβ. 1
10 ΑΣ Μετέωρα 1
11 Ατρόμητος Παλαμά 1
12 Διγενής Νεοχωρίου 1
13 ΑΟ Ποταμιάς 1
14 Ηρακλής Λάρισας 0

4ος όμιλος

Θιναλιακός-Τηλυκράτης  0-0
ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου  2-4
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕΠ Κοζάνης  0-3
ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου  0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα  0-1
Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας  1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας  1-0

Βαθμολογία

Β
1 ΑΕΠ Κοζάνης 6
2 ΠΑΣ Πρέβεζα 6
3 Αχέρων Καναλακίου 4
4 ΑΕ Λευκίμμης 4
5 Τηλυκράτης 4
6 Θιναλιακός 4
7 Αναγέννηση Άρτας 3
8 Απόλλων Ευπαλίου 3
9 Ναυπακτιακός 3
10 Σούλι Παραμυθιάς 1
11 ΑΕ Μεσολογγίου 0
12 ΑΟ Ανατολής 0
13 Μακεδονικός Φούφα 0
14 Αστέρας Ιτέας 0

5ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός  1-0
Ακράτητος-Άγιος Ιερόθεος  1-2
Άνω Μερά-Εθνικός Πειραιά  0-0
ΑΕ Κηφισιάς-ΑΕ Μοσχάτου  0-1
Φωστήρας-Θύελλα Καμαρίου  1-1
Ερμής Κορυδαλλού-ΑΠΟ Κερατσίνι  0-1
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι  3-0

Βαθμολογία

Β
1 Καλλιθέα 6
2 Άγιος Ιερόθεος 6
3 Πανθηραϊκός 6
4 Φωστήρας 4
5 Θύελλα Καμαρίου 4
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 4
7 ΑΕ Κηφισιάς 3
8 ΑΕ Μοσχάτου 3
9 Άνω Μερά 1
10 Εθνικός 1
11 Άγιοι Ανάργυροι 1
12 Ακράτητος 0
13 Ερμής Κορυδαλλού 0
14 Ηλυσιακός 0

6ος όμιλος

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός  2-0
Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου  2-0
ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός  1-0
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων  1-2
ΑΕΚ Τρίπολης-ΓΣ Μαρκό  0-2
Αιολικός-Παλληνιακός (9/10)
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

Βαθμολογία

Β
1 ΓΣ Μαρκό 4
2 ΑΣ Ρόδος 4
3 Αήττητος Σπάτων 4
4 ΑΟ Υπάτου 4
5 Κόρινθος 2006 3
6 Αχαρναϊκός 3
7 Παναρκαδικός 3
8 ΑΟ Νέας Αρτάκης 1
9 Παλληνιακός 1
10 Θύελλα Ραφήνας 1
11 Κιθαιρών Καπαρ. 1
12 Αιολικός 0
13 ΑΕΚ Τρίπολης 0

7ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΣ Σπάρτη  0-0
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη  1-0
ΑΟ Τσιλιβή-Ολυμπιακός Ζαχάρως  3-1
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναύπλιο 2017  2-3
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας  0-1
Θύελλα Πατρών-Ζάκυνθος  4-0
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός  0-1

Βαθμολογία

Β
1 Ναύπλιο 2017 6
2 ΠΣ Σπάρτη 4
3 Διαγόρας Βραχν. 4
4 Θύελλα Πατρών 3
5 ΑΟ Τσιλιβή 3
6 Αστέρας Βλαχιώτη 3
7 Πανγυθεατικός 3
8 ΑΕ Ερμιονίδας 3
9 Πανηλειακός 3
10 ΠΑΟ Βάρδας 3
11 Ζάκυνθος 3
12 Παναργειακός 1
13 Ολυμπιακός Ζαχάρως 1
14 ΑΟ Διαβολιτσίου 0

8ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής-Πανακρωτηριακός  2-2
ΑΟ Πόρου-Ατσαλένιος  1-1
ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  3-1
Ηρόδοτος-Ρεθυμνιακός  1-0
Ρεπό: Γιούχτας

Βαθμολογία

Β
1 Ηρόδοτος 6
2 ΑΟ Επισκοπής 4
3 Γιούχτας 3
4 Ρεθυμνιακός 3
5 ΑΟ Αγίου Νικολάου 3
6 ΑΟ Πόρου 1
7 Ατσαλένιος 1
8 Πανακρωτηριακός 1
9 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0