Κατηγορίες
Super League 2

Το πρόγραμμα της Super League 2 για τη σεζόν 2020/2021

H ημερομηνία έναρξης ορίστηκε στις 24 Οκτωβρίου. Η Ξάνθη ζήτησε να μην αγωνιστεί στις πρώτες δύο αγωνιστικές, για να προλάβει να προετοιμαστεί και έτσι τα πρώτα δύο της παιχνίδια θα γίνουν αργότερα σε εμβόλιμες αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1η / 12η

Καραϊσκάκης Άρτας – ΛεβαδειακόςΠραγματοποιήθηκε πριν λίγο στα γραφεία της διοργανώτριας η κλήρωση της Super League για τη σεζόν 2020/2021.

ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας Ρόδου

ΠΑΕ Χανιά – Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Εργοτέλης – Ιωνικός

Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη

2η / 13η

ΟΦ Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός – ΠΑΕ Χανιά

Διαγόρας Ρόδου – Παναχαϊκή

Δόξα Δράμας – Εργοτέλης

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

Ξάνθη – Ιωνικός

3η / 14η

Καραϊσκάκης Άρτας – ΠΑΕ Χανιά

Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας

Εργοτέλης – Λεβαδειακός

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Ρόδου

Ξάνθη – Δόξα Δράμας

Ιωνικός – Τρίκαλα

4η / 15η

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης Άρτας

ΠΑΕ Χανιά – Εργοτέλης

ΟΦ Ιεράπετρας – Απόλλων Λάρισας

Λεβαδειακός – Ξάνθη

Διαγόρας Ρόδου – Ιωνικός

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

5η / 16η

Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή

Ξάνθη – ΠΑΕ Χανιά

Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

Τρίκαλα – Λεβαδειακός

Δόξα Δράμας – Διαγόρας Ρόδου

6η / 17η

Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας

Εργοτέλης – Ξάνθη

Παναχαϊκή – Ιωνικός

ΠΑΕ Χανιά – Τρίκαλα

ΟΦ Ιεράπετρας – Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός – Διαγόρας Ρόδου

7η / 18η

Καραϊσκάκης Άρτας – Ξάνθη

Ιωνικός – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – Εργοτέλης

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΕ Χανιά

Λεβαδειακός – ΟΦ Ιεράπετρας

8η / 19η

Ιωνικός – Καραϊσκάκης Άρτας

Ξάνθη – Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Εργοτέλης – Διαγόρας Ρόδου

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός

ΠΑΕ Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας

9η / 20η

Καραϊσκάκης Άρτας – Τρίκαλα

Δόξα Δράμας – Ιωνικός

Διαγόρας Ρόδου – Ξάνθη

Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας

ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης

ΠΑΕ Χανιά – Παναχαϊκή

10η / 21η

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας

Τρίκαλα – Διαγόρας Ρόδου

Ιωνικός – Λεβαδειακός

Ξάνθη – ΟΦ Ιεράπετρας

Απόλλων Λάρισας – ΠΑΕ Χανιά

Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η / 22η

Διαγόρας Ρόδου – Καραϊσκάκης Άρτας

Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας

ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίκαλα

ΠΑΕ Χανιά – Ιωνικός

Παναχαϊκή – Ξάνθη

Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας