Γ Εθνική / Τοπικά

Όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής με μια ματιά! (22/9)

Tο sportsup.gr, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, αναλαμβάνει να συγκεντρώσει όλα τα ρεπορτάζ των αγώνων της Γ Εθνικής.

Τιμώντας τους συνεργάτες που μας βοηθούν κατά τη διάρκεια των LIVE μεταδόσεων αλλά και στα πλαίσια της δεοντολογίας και συναδελφικότητας, παραθέτουμε τα αντίστοιχα link, δίνοντας τη δυνατότητα στον αναγνώστη να μελετήσει όλη την ειδησεογραφία μέσα από τις παρακάτω σελίδες

Εσείς δεν έχετε παρά να «κλικάρετε» πάνω στον αγώνα που επιθυμείτε!

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

Αετός Οφρυνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης  2-1

Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου  1-1

Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός  1-2

Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου  0-1

Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης  3-1

Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης  0-2

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας  0-5

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός  1-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-2

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-1

Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός  1-0

Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας  0-0

Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβίκειου  1-1

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς  1-0

ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου  4-0

Θησέας Αγριάς-Πιερικός  0-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας  0-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων  1-2

Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρού 2-0

4ος όμιλος

Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης  1-2

Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής  1-0

Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα  1-0

ΑΕΠ Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου  1-0

Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς  2-0

ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας  3-0

5ος όμιλος

ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός  0-1

Ακράτητος-ΑΕ Κηφισιάς   1-0

Εθνικός Πειραιά-Φωστήρας  0-1

Ηλυσιακός-Καλλιθέα  0-1

ΑΠΟ Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι  1-1

Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά  1-0

Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού  1-0 

6ος όμιλος

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος  0-0

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006  2-1

ΑΟ Νέας Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου  1-1

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας  0-0

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης  2-1

Αήττητος Σπάτων-ΓΣ Μαρκό  1-1

7ος όμιλος

ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας  3-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή  2-1

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου  2-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός  0-0

Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών  1-0

ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός  0-1

Ζάκυνθος-Πανηλειακός  1-0

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής  2-3

Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος  0-1

Γιούχτας-ΑΟ Αγίου Νικολάου  3-1

Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  3-1

Ρεπό: ΑΟ Πόρου

moserlx-gif-1
coffee-banner
error: Protected