Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Παρασκευή 15/11 – Η εκτός έδρας αναμέτρηση της Εθνικής ποδοσφαίρου και το Ολυμπιακός – Ζαλγκίρις για τη Euroleague (TV)

Δείτε το σημερινό (15/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

10:00
COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2019
Μηχανοκίνητα

10:50
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

11:50
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

13:45
Eurosport 1
Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας
Σνούκερ

14:10
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:05
COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

15:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο
Round Robin

16:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2019
Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 του Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

17:30
ΕΡΤ Sports HD
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Super League 2

19:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Νορβηγία – Νήσοι Φερόες
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φινλανδία – Λιχτενστάιν
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αρμενία – Ελλάδα
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00
OPEN TV
Αρμένια – Ελλάδα
Euro 2020 – Προκριματικά

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε
Turkish Airlines EuroLeague

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
2019 MotoGP Championship Global Series
Βαλένθια, Ισπανία

19:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Βραζιλίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

20:00
Novasports 3HD
Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν
Turkish Airlines EuroLeague

21:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Ζαλγκίρις
Turkish Airlines EuroLeague

21:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Ελβετία – Γεωργία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Δανία – Γιβραλτάρ
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρουμανία – Σουηδία
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ισπανία – Μάλτα
Euro 2020 – Προκριματικά

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία
Euro 2020 – Προκριματικά

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Αλεξάντερ Ζβέρεφ
Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο

22:00
Novasports 2HD
Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου
Turkish Airlines EuroLeague

05:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπόστον Σέλτικς
NBA