Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Χατζηπαυλίδης – Diveworld Scuba Center (9-2 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Χατζηπαυλίδης  –  Diveworld Scuba Center  9-2 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Δύο τέρματα στα τελευταία δευτερόλεπτα για τον Χατζηπαυλίδη με τους Γατουρτζίδη και Κοσμίδη

36′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Χαραλαμπίδης από αριστερά με πλασέ και 7-2

34′ ΓΚΟΛ! Χαραλαμπίδης σε κενό τέρμα και 6-2

28′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζει το σερί ο Χατζηπαυλίδης, με εξαιρετικό τέρμα του προέδρου με αριστερό γυριστό σουτ (5-2)

24′ ΓΚΟΛ! Ο Αβραάμ Γατουρτζίδης με προβολή από κοντά θα δώσει αέρα δύο τερμάτων στην ομάδα του (4-2)

23′ Ο Χατζηπαυλίδης ξεκίνησε το δεύτερο μέρος με δύο δοκάρια σε ισάριθμες ευκαιρίες

18′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για τον Χατζηπαυλίδη με τον Χαραλαμπίδη να σουτάρει δυνατά από αριστερά στη γωνία του Αναστασιάδη (3-2)

17′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ από δεξιά, ο Βήτος εξ επαφής θα πλασάρει εύστοχα ισοφαρίζοντας για την ομάδα του (2-2)

14′ ΓΚΟΛ! Μειώνει ο πρόεδρος Χατζηπαυλίδης, με πλασέ από δεξιά στη γωνία του Αναστασιάδη (1-2)

8′ ΓΚΟΛ! Διπλασιάζουν τα τέρματα τους οι φιλοξενούμενοι με πλασέ του Γκαντζίδη, ο οποίος θα προλάβει την έξοδο του τερματοφύλακα (0-2)

4′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ από δεξιά, ο Ταϊλαχίδης θα ξεμαρκαριστεί και με πλασέ θα ανοίξει το σκορ (0-1)

Ματς πρόκρισης και για τους δύο αντιπάλους, με τους γηπεδούχους να χρειάζονται μεγάλο σκορ.

Χατζηπαυλίδης : Χατζηπαυλίδης, Σιδηρόπουλος, Χαραλαμπίδης, Δεδίνης, Γατουρτζίδης, Κοσμίδης, Χαβιαρόπουλος, Πιπερίδης, Λαναράς, Βήτος.

Diveworld Scuba Center : Αναστασιάδης, Μάστορας, Λαζαρίδης, Σαρόγλου, Γκαντζίδης, Χάκος, Ταϊλαχίδης, Παχατουρίδης.