Δείτε το σημερινό (9/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:30
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Finals
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

10:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val d’Isère, France

10:45
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Finals
Ελεύθερος χορός

11:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
St Moritz, Switzerland

12:15
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Finals
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

13:15
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Hochfilzen, Austria

14:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val d’Isère, France

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Ντινάμο Δρέσδης
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Έιμπαρ
La Liga

14:30
Eurosport 1
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Davos, Switzerland

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τσέλσι
Premier League

14:45
Football League, Γ Εθνική και Α1 ΕΠΣ Ημαθίας LIVE
www.sportsup.gr

15:00
Eurosport 2
UK Championship
York, United Kingdom

15:00
ΕΡΤ3
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Football League

15:00
Novasports 3HD
ΑΕΛ – Ξάνθη
Super League Σουρωτή

15:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Hochfilzen, Austria

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Γκαζιαντέπ – Μπεσίκτας
Basketball Super League

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λειψία – Μάιντς
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Titisee Neustadt, Germany

16:30
ΕΡΤ1
Ρέθυμνο – Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Βέρντερ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

17:00
Novasports 4HD
ΚΠΡ – Λιντς
Championship

17:00
ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός – Εθνικός
Volley League

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

18:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ
Ligue 1

18:30
ΕΡΤ1
Τρίκαλα – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Κολοσσός – ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Λαύριο – Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Κόροιβος – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντιουκ – Μπόστον Κόλετζ
NCAA

19:00
FOX Sports
Wisconsin – Marquette
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κάλιαρι – Σαμπντόρια
Serie A

19:30
Novasports 2HD
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Λέστερ
Premier League

19:30
Novasports 1HD
Νόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Σάλκε
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λεγκανές
La Liga

20:00
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Copperhead, USA

20:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπρέσια – Σάσαρι
Serie A

20:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα – Εστορίλ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45
Novasports 4HD
Άλκμααρ – Χεράκλες
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00
Eurosport 1
UK Championship
York, United Kingdom

21:00
Novasports 3HD
Μονακό – Τρουά
Ligue 1

21:30
FOX Sports
Creighton – Nebraska
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Θέλτα
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους – Ίντερ
Serie A

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς
ΝΒΑ

23:15
Eurosport 2
Toronto FC – Seattle Sounders
MLS

00:00
FOX Sports
Xavier – Colorado
NCAA

02:00
FOX Sports
Lightning – Jets
NHL