10589805_10204547580990112_1951448210_nΑμέσως μετά την κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, διενεργήθηκε αυτή της Α1 Ερασιτεχνικής, που φέτος αποτελείται από 16 ομάδες και θα ξεκινήσει το Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου 2104 και ώρα 17.00μμ. Στα αξιοσημείωτα, η ιδιαίτερη έμφαση που έδωσε το πρόεδρος της Ένωσης κ. Γιώργος Καραμελίδης για τα διπλώματα των προπονητών, για τα οποία τόνισε πως οφείλουν όλοι να παρακολουθήσουν τα σεμινάρια που θα λάβουν χώρα τον Οκτώβριο στη Βέροια.

Από την πρώτη αγωνιστική ξεχωρίζουν το τοπικό ντέρμπι στο Γιαννακοχώρι ανάμεσα στον Αχιλλέα Νάουσας και τον ΦΑΣ, το παραδοσιακό ντέρμπι του Ατρομήτου με τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας αλλά και η εκτός έδρα δοκιμασία του ενισχυμένου φέτος ΑΣ Ειρηνούπολης στην έδρα της Χαρίεσσας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της σεζόν 2014/2015 :

1η / 16η

Αχιλλέας Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα

Ατρόμητος Διαβατού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μέσης – ΑΕ Καψόχωρας

Φίλιππος Μελίκης – Άτλας Ζερβοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΣ Ειρηνούπολης

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Εθνικός Κλειδιού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

2η / 17η

Φίλιππος Μελίκης – Αχιλλέας Νάουσας

ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Άτλας Ζερβοχωρίου – Φίλιππος Μέσης

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΑΕ Καψόχωρας – Ατρόμητος Διαβατού

Εθνικός Κλειδιού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΣ Ειρηνούπολης

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΕ Χαρίεσσας

3η / 18η

Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μέσης – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΦΑΣ Νάουσα

Ατρόμητος Διαβατού – Άτλας Ζερβοχωρίου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΑΕ Καψόχωρας

ΑΕ Χαρίεσσας – Εθνικός Κλειδιού

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

4η / 19η

Φίλιππος Μέσης – Αχιλλέας Νάουσας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Φίλιππος Μελίκης – Ατρόμητος Διαβατού

ΦΑΣ Νάουσα – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΣ Ειρηνούπολης

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΑΕ Χαρίεσσας

ΑΕ Καψόχωρας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Εθνικός Κλειδιού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

5η / 20η

Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Ατρόμητος Διαβατού – Φίλιππος Μέσης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΣ Ειρηνούπολης – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Χαρίεσσας – ΦΑΣ Νάουσα

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Άτλας Ζερβοχωρίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΑΕ Καψόχωρας – Εθνικός Κλειδιού

6η / 21η

Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Φίλιππος Μέσης – ΑΣ Ειρηνούπολης

 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Χαρίεσσας

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΦΑΣ Νάουσα – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Άτλας Ζερβοχωρίου – Εθνικός Κλειδιού

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΑΕ Καψόχωρας

7η / 22η

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΑΣ Ειρηνούπολης – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μέσης

 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας –  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Καψόχωρας – ΦΑΣ Νάουσα

Άτλας Ζερβοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

8η / 23η

ΑΣ Ειρηνούπολης – Αχιλλέας Νάουσας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας

Ατρόμητος Διαβατού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας –  ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μέσης – Εθνικός Κλειδιού

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καψόχωρας

Φίλιππος Μελίκης – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΦΑΣ Νάουσα – Άτλας Ζερβοχωρίου

9η / 24η

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΣ Ειρηνούπολης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Εθνικός Κλειδιού – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕ Καψόχωρας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Φίλιππος Μέσης

Άτλας Ζερβοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης

10η / 25η

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΑΣ Ειρηνούπολης – Εθνικός Κλειδιού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Καψόχωρας

Ατρόμητος Διαβατού – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άτλας Ζερβοχωρίου

 Φίλιππος Μέσης – ΦΑΣ Νάουσα

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης

11η / 26η

Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΑΕ Καψόχωρας – ΑΕ Χαρίεσσας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΑΣ Ειρηνούπολης

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΦΑΣ Νάουσα – Ατρόμητος Διαβατού

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων –  Φίλιππος Μέσης

12η / 27η

Εθνικός Κλειδιού – Αχιλλέας Νάουσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καψόχωρας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΑΕ Χαρίεσσας – Άτλας Ζερβοχωρίου

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΦΑΣ Νάουσα

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μέσης

13η / 28η

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Καψόχωρας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Εθνικός Κλειδιού

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΦΑΣ Νάουσα – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Χαρίεσσας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΣ Ειρηνούπολης

Φίλιππος Μέσης – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Ατρόμητος Διαβατού

14η / 29η

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Καψόχωρας – Άτλας Ζερβοχωρίου

Εθνικός Κλειδιού – ΦΑΣ Νάουσα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Χαρίεσσας – Φίλιππος Μέσης

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου –  Ατρόμητος Διαβατού

15η / 30η

Αχιλλέας Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου

ΦΑΣ Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Καψόχωρας

 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Εθνικός Κλειδιού

Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΣ Ειρηνούπολης