klirosi1Δώδεκα ομάδες περιλαμβάνει φέτος ο δεύτερος όμιλος της Α2 Ερασιτεχνικής, ήτοι 24 αγωνιστικές. Η μη συμμετοχή των ΠΑΟ Κορυφής και ΑΕΚ Καμποχωρίου, άλλαξε την κατάσταση όσον αφορά τον διαχωρισμό των ομάδων ενώ ο συγκεκριμένος όμιλος αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον λόγω των πολλών ομάδων που ενισχύθηκαν σημαντικά στο μεταγραφικό παζάρι. Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1η / 12η

Ολυμπιακός Νάουσας – Δόξα Νάουσας

Απόλλων Λυκογιάννης – Θύελλα Στενημάχου

ΑΟ Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕΠ Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΓΑΣ Κοπανού – Ακαδημία Μακροχωρίου

2η / 13η

Απόλλων Λυκογιάννης – Ολυμπιακός Νάουσας

 Δόξα Νάουσας – ΑΟ Μαρίνας

Θύελλα Στενημάχου – Κεραυνός Επισκοπής

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕΠ Βέροιας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Κοπανού

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ελπίδα Μονοσπίτων

3η / 14η

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΟ Μαρίνας

Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Λυκογιάννης

ΑΕΠ Βέροιας –  Δόξα Νάουσας

ΓΑΣ Κοπανού  – Θύελλα Στενημάχου

Ακαδημία Μακροχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

4η / 15η

Κεραυνός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας

Απόλλων Λυκογιάννης – ΓΑΣ Κοπανού

Δόξα Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Θύελλα Στενημάχου – Ελπίδα Μονοσπίτων

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

5η / 16η

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

ΓΑΣ Κοπανού – Κεραυνός Επισκοπής

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΟ Μαρίνας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Απόλλων Λυκογιάννης

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Νάουσας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Θύελλα Στενημάχου

6η / 17η

ΓΑΣ Κοπανού – Ολυμπιακός Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Κεραυνός Επισκοπής – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΟ Μαρίνας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Απόλλων Λυκογιάννης – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Δόξα Νάουσας – Θύελλα Στενημάχου

7η / 18η

Ολυμπιακός Νάουσας –  Ακαδημία Μακροχωρίου

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΓΑΣ Κοπανού

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕΠ Βέροιας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Κεραυνός Επισκοπής

Θύελλα Στενημάχου – ΑΟ Μαρίνας

Δόξα Νάουσας – Απόλλων Λυκογιάννης

8η / 19η

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΓΑΣ Κοπανού – Νέα Γενεά Νικομήδειας

ΑΕΠ Βέροιας – Θύελλα Στενημάχου

Κεραυνός Επισκοπής – Δόξα Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – Απόλλων Λυκογιάννης

9η / 20η

Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Θύελλα Στενημάχου – Ακαδημία Μακροχωρίου

Δόξα Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού

Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΕΠ Βέροιας

ΑΟ Μαρίνας – Κεραυνός Επισκοπής

10η / 21η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Νάουσας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Θύελλα Στενημάχου

Ελπίδα Μονοσπίτων – Δόξα Νάουσας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Απόλλων Λυκογιάννης

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΟ Μαρίνας

ΑΕΠ Βέροιας – Κεραυνός Επισκοπής

11η / 22η

Θύελλα Στενημάχου – Ολυμπιακός Νάουσας

 Δόξα Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Απόλλων Λυκογιάννης – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΟ Μαρίνας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Κεραυνός Επισκοπής – Ακαδημία Μακροχωρίου

ΑΕΠ Βέροιας – ΓΑΣ Κοπανού