Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Γ Εθνική / Τοπικά

Γ Εθνική – Όλα τα προγράμματα των ομίλων της σεζόν 2015/2016

Γ-Εθνική-640x420Πραγματοποιήθηκε πριν λίγα λεπτά η κλήρωση της Γ Εθνικής, στους τέσσερις ομίλους της σεζόν 2015-2016

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους τέσσερις ομίλους :

Γ’ Εθνική – 1ος όμιλος

 

1η αγωνιστική 18η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Σερρών

Εθνικός Αλεξ.-Κοζάνη

ΑΟ Καβάλα-Έβρος Σουφλίου

Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας

Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: Άρης

 

2η αγωνιστική 19η

Άρης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αλεξ.

Κοζάνη-Εορδαϊκός

Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός

Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου

Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

 

3η αγωνιστική 20η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αλεξ.

ΑΟ Καβάλα-Άρης

Εορδαϊκός-Εθνικός Σερρών

Καμπανιακός-Κοζάνη

Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας

Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

4η αγωνιστική 21η

ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Αλεξ.-Εορδαϊκός

Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Σερρών-Καμπανιακός

Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

 

5η αγωνιστική 22η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΟ Καβάλα

Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξ.

Εθνικός Αγιονερίου-Άρης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Σερρών

Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη

Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου

Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

 

6η αγωνιστική 23η

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εορδαϊκός-Καμπανιακός

ΑΟ Καβάλα-Εθνικός Αγιονερίου

Εθνικός Αλεξ.-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Σερρών-Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη-Δόξα Δράμας

Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

7η αγωνιστική 24η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός

Εθνικός Αγιονερίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξ.

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης

Δόξα Δράμας-Εθνικός Σερρών

Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 

8η αγωνιστική 25η

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα

ΑΟ Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δράμας

Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σερρών-Έβρος Σουφλίου

Ρεπό: Κοζάνη

 

9η αγωνιστική 26η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Αγιονερίου

Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός

Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα

Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξ.

Κοζάνη-Άρης

Ρεπό: Εθνικός Σερρών

 

 

10η αγωνιστική 27η

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός-Δόξα Δράμας

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς

Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου

ΑΟ Καβάλα-Κοζάνη

Εθνικός Σερρών-Άρης

Ρεπό: Εθνικός Αλεξ.

 

11η αγωνιστική 28η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά

Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός

Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Σερρών-ΑΟ Καβάλα

Άρης-Εθνικός Αλεξ.

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

12η αγωνιστική 29η

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Σερρών

Εορδαϊκός-Άρης

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

Ρεπό: Καμπανιακός

 

13η αγωνιστική 30η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης

Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αγιονερίου

Άρης-Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

14η αγωνιστική 31η

Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου

Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Σερρών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Αλεξ.

Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλα

Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

 

15η αγωνιστική 32η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου

Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης

Άρης-Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αλεξ.-ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 

16η αγωνιστική 33η

Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών

Δόξα Δράμας-Άρης

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

Θύελλα Φιλώτα-ΑΟ Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

 

17η αγωνιστική 34η

Εθνικός Σερρών-Κοζάνη

Άρης-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα

Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Γ’ Εθνική – 2ος όμιλος

1η αγωνιστική 18η

Φαρκαδόνα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου-Δωτιέας Αγιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχέρων Καναλακίου

Τύρναβος-Πιερικός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Νίκη Βόλου

Φωκικός-Αιγινιακός

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

2η αγωνιστική 19η

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φαρκαδόνα

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος

Αχέρων Καναλακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Πιερικός-Φωκικός

Νίκη Βόλου-Αιγινιακός

Ρεπό: Πύδνα Κίτρους

3η αγωνιστική 20η

Φαρκαδόνα-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τύρναβος-Ρήγας Φεραίος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Θεσπρωτός

Φωκικός-Δωτιέας Αγιάς

Αιγινιακός-Αχέρων Καναλακίου

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4η αγωνιστική 21η

Πύδνα Κίτρους-Φαρκαδόνα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος-Φωκικός

Θεσπρωτός-Αιγινιακός

Δωτιέας Αγιάς-Νίκη Βόλου

Αχέρων Καναλακίου-Πιερικός

Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

5η αγωνιστική 22η

Φαρκαδόνα-Οπούντιος Μαρτίνου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πύδνα Κίτρους

Τύρναβος-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Πιερικός-Θεσπρωτός

Αχέρων Καναλακίου-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Αιγινιακός

6η αγωνιστική 23η

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαρκαδόνα

Οπούντιος Μαρτίνου-Τύρναβος

Πύδνα Κίτρους-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αχέρων Καναλακίου

Θεσπρωτός-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Πιερικός

7η αγωνιστική 24η

Φαρκαδόνα-Τύρναβος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός-Οπούντιος Μαρτίνου

Αιγινιακός-Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

8η αγωνιστική 25η

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φαρκαδόνα

Τύρναβος-Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αιγινιακός

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους-Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχέρων Καναλακίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Δωτιέας Αγιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

9η αγωνιστική 26η

Φαρκαδόνα-Φωκικός

Αιγινιακός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Νίκη Βόλου-Τύρναβος

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχέρων Καναλακίου-Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς-Πύδνα Κίτρους

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: ΑΕ Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική 27η

Αιγινιακός-Φαρκαδόνα

Φωκικός-Νίκη Βόλου

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πιερικός

Τύρναβος-Αχέρων Καναλακίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου-Θεσπρωτός

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 28η

Φαρκαδόνα-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Αιγινιακός

Αχέρων Καναλακίου-Φωκικός

Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Θεσπρωτός-Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύδνα Κίτρους

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

12η αγωνιστική 29η

Πιερικός-Φαρκαδόνα

Νίκη Βόλου-Αχέρων Καναλακίου

Αιγινιακός-Δωτιέας Αγιάς

Φωκικός-Θεσπρωτός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Ρήγας Φεραίος

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καραϊσκάκης

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους

Ρεπό: Τύρναβος

13η αγωνιστική 30η

Φαρκαδόνα-Αχέρων Καναλακίου

Δωτιέας Αγιάς-Πιερικός

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τύρναβος

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πύδνα Κίτρους-Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: Φωκικός

14η αγωνιστική 31η

Δωτιέας Αγιάς-Φαρκαδόνα

Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τύρναβος-Πύδνα Κίτρους

Οπούντιος Μαρτίνου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Νίκη Βόλου

15η αγωνιστική 32η

Φαρκαδόνα-Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος-Δωτιέας Αγιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αιγινιακός

Πύδνα Κίτρους-Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Τύρναβος

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

16η αγωνιστική 33η

Ρήγας Φεραίος-Φαρκαδόνα

Δωτιέας Αγιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχέρων Καναλακίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πιερικός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους

Αιγινιακός-Οπούντιος Μαρτίνου

Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τύρναβος-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Ρεπό: Θεσπρωτός

17η αγωνιστική 34η

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς

Πύδνα Κίτρους-Αχέρων Καναλακίου

Οπούντιος Μαρτίνου-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου

Τύρναβος-Αιγινιακός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φωκικός

Ρεπό: Φαρκαδόνα

 

Γ’ Εθνική – 3ος όμιλος

1η αγωνιστική 14η

Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός

Καλαμάτα-Δόξα Ν. Μανωλάδας

ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Χαλκίδας-Αιολικός

Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Σπάρτη-Ένωση Ερμιονίδας

2η αγωνιστική 15η

Καλαμάτα-Ηρακλής Ψαχνών

Παναρκαδικός-ΑΟ Λεβάντε

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Λουτράκι

Κανάρης Νενήτων-ΑΟ Χαλκίδας

Βύζας Μεγάρων-Παναργειακός

Αιολικός-Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Ένωση Ερμιονίδας

3η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Λεβάντε

ΑΟ Λουτράκι-Καλαμάτα

ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Σπάρτη-Κανάρης Νενήτων

Ένωση Ερμιονίδας-Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας

Καλαμάτα-Παναργειακός

Παναρκαδικός-Σπάρτη

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας

Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας

Βύζας Μεγάρων-Αιολικός

5η αγωνιστική 18η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας

Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι

Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε

Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων

6η αγωνιστική 19η

Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χαλκίδας-Σπάρτη

ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα-Αιολικός

Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων

7η αγωνιστική 20ή

Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη

Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας

Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι

Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε

Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η

Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών

Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός-Αιολικός

ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Καλαμάτα-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η

Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Βύζας Μεγάρων-Σπάρτη

Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας

Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα

10η αγωνιστική 23η

Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων

Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων

Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναργειακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε

11η αγωνιστική 24η

Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων

Κανάρης Νενήτων-Αιολικός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας

Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας

Καλαμάτα-Σπάρτη

ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι

12η αγωνιστική 25η

Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών

Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Αιολικός-Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε

Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας

13η αγωνιστική 26η

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων

Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός

ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας

Σπάρτη-Παναργειακός

Γ’ Εθνική – 4ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η

Αστέρας Βάρης-Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα-ΑΟ Γλυφάδας

Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος-Κηφισιά

Τράχωνες Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή-Ηράκλειο

Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών

Εθνικός Πειραιά-ΟΦΗ

2η αγωνιστική 17η

ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης

Ιωνικός-Ηλυσιακός

ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος

Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου

Κηφισιά-Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας

Ηράκλειο-ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 18η

Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα

Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός

Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας

Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας

ΟΦΗ-Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά

Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική 19η

Ιάλυσος–Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός–Τράχωνες Αλίμου

ΠΑΟ Κρουσώνα–Επισκοπή

Ιωνικός–Φωστήρας

ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ

Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 20ή

Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου

Επισκοπή-Ιάλυσος

Φωστήρας-Ηλυσιακός

ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας

Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας

Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική 21η

Επισκοπή-Αστέρας Βάρης

Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας

Ιάλυσος-ΟΦΗ

Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός-Ηράκλειο

ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η

Αστέρας Βάρης-Φωστήρας

ΟΦΗ-Επισκοπή

Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου

Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος

Ηράκλειο-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά-Ιωνικός

ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική 23η

ΟΦΗ–Αστέρας Βάρης

Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά

Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο

Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας

Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η

Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ

Ηράκλειο-Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή

Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου

Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος

ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός

Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική 25η

Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης

Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο

ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας-Κηφισιά

Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας

Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας

Ιάλυσος-Ιωνικός

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική 26η

Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ

ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας

Ιωνικός–Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα–Τράχωνες Αλίμου

Ηλυσιακός–Ιάλυσος

12η αγωνιστική 27η

Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο-Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας

ΟΦΗ-Ιωνικός

Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή-Ηλυσιακός

Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος

13η αγωνιστική 28η

Αστέρας Βάρης-Κηφισιά

Τριγλία Ραφήνας-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Γλυφάδας-Ηράκλειο

Ιωνικός-Ερμής Ζωνιανών

ΠΑΟ Κρουσώνα-Εθνικός Πειραιά

Ηλυσιακός–ΟΦΗ

Ιάλυσος–Φωστήρας

Τράχωνες Αλίμου–Επισκοπή

14η αγωνιστική 29η

Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης

Κηφισιά-ΑΟ Γλυφάδας

Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός

Ηράκλειο-ΠΑΟ Κρουσώνα

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά-Ιάλυσος

ΟΦΗ-Τράχωνες Αλίμου

Φωστήρας-Επισκοπή

15η αγωνιστική 30ή

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γλυφάδας

Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας

ΠΑΟ Κρουσώνα-Κηφισιά

Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά

Ιάλυσος-Ηράκλειο

Τράχωνες Αλίμου-Ερμής Ζωνιανών

Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας–ΟΦΗ

Γ’ Εθνική – 4ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η

Αστέρας Βάρης-Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα-ΑΟ Γλυφάδας

Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος-Κηφισιά

Τράχωνες Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή-Ηράκλειο

Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών

Εθνικός Πειραιά-ΟΦΗ

2η αγωνιστική 17η

ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης

Ιωνικός-Ηλυσιακός

ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος

Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου

Κηφισιά-Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας

Ηράκλειο-ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 18η

Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα

Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός

Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας

Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας

ΟΦΗ-Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά

Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

4η αγωνιστική 19η

Ιάλυσος–Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός–Τράχωνες Αλίμου

ΠΑΟ Κρουσώνα–Επισκοπή

Ιωνικός–Φωστήρας

ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ

Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

5η αγωνιστική 20ή

Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου

Επισκοπή-Ιάλυσος

Φωστήρας-Ηλυσιακός

ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας

Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας

Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

6η αγωνιστική 21η

Επισκοπή-Αστέρας Βάρης

Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας

Ιάλυσος-ΟΦΗ

Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός-Ηράκλειο

ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η

Αστέρας Βάρης-Φωστήρας

ΟΦΗ-Επισκοπή

Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου

Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος

Ηράκλειο-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά-Ιωνικός

ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

8η αγωνιστική 23η

ΟΦΗ–Αστέρας Βάρης

Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά

Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο

Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας

Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η

Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ

Ηράκλειο-Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή

Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου

Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος

ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός

Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

10η αγωνιστική 25η

Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης

Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο

ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας-Κηφισιά

Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας

Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας

Ιάλυσος-Ιωνικός

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

11η αγωνιστική 26η

Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ

ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας

Ιωνικός–Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα–Τράχωνες Αλίμου

Ηλυσιακός–Ιάλυσος

12η αγωνιστική 27η

Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο-Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας

ΟΦΗ-Ιωνικός

Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή-Ηλυσιακός

Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος

13η αγωνιστική 28η

Αστέρας Βάρης-Κηφισιά

Τριγλία Ραφήνας-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Γλυφάδας-Ηράκλειο

Ιωνικός-Ερμής Ζωνιανών

ΠΑΟ Κρουσώνα-Εθνικός Πειραιά

Ηλυσιακός–ΟΦΗ

Ιάλυσος–Φωστήρας

Τράχωνες Αλίμου–Επισκοπή

14η αγωνιστική 29η

Τριγλία Ραφήνας-Αστέρας Βάρης

Κηφισιά-ΑΟ Γλυφάδας

Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός

Ηράκλειο-ΠΑΟ Κρουσώνα

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά-Ιάλυσος

ΟΦΗ-Τράχωνες Αλίμου

Φωστήρας-Επισκοπή

15η αγωνιστική 30ή

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γλυφάδας

Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας

ΠΑΟ Κρουσώνα-Κηφισιά

Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά

Ιάλυσος-Ηράκλειο

Τράχωνες Αλίμου-Ερμής Ζωνιανών

Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας–ΟΦΗ