1οςg_ethniki_2016-2017_1Τρεις ημέρες απομένουν για την έναρξη και της φετινής Γ Εθνικής, που περιλαμβάνει και πάλι τέσσερις ομίλους αλλά αλλάζει το καθεστώς των υποβιβασμών.

Οι ομάδες που θα αποχαιρετήσουν πλέον την κατηγορία είναι σαφώς λιγότερες σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια κι αυτό γιατί έχει ήδη παρθεί η απόφαση για αναδιάρθρωση της κατηγορίας, με την θέσπιση έξι ομίλων από τη νέα σεζόν (2017/2018) άρα και της παρουσίας περισσότερων ομάδων από τα τοπικά πρωταθλήματα.

Έτσι, από τους τέσσερις ομίλους θα προβιβαστούν οι πρώτες στην κατάταξη ενώ θα υποβιβαστούν μόλις 5(!) ομάδες.

Αναλυτικά :

Από τον 1ο όμιλο : Μία (1) και ο Εθνικός Αγιονερίου

Από τον 2ο όμιλο : Δύο (2)

Από τον 3ο όμιλο : Μία (1) και η Δόξα Μανωλάδας

Από τον 4ο όμιλο : Μία (1) και η Ζάκυνθος

Το SportsUp, όπως και πέρσι, θα αναλάβει φέτος την ενημέρωση των αναγνωστών μέσω της ΖΩΝΤΑΝΗΣ κάλυψης των αγώνων των 4 ομίλων κάθε Κυριακή, μέσα από τη ροή που θα έρχεται από τους κατά τόπους συνεργάτες μας.

Παρακάτω θα σας παρουσιάσουμε τα ρόστερ των 15 ομάδων του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής, με τις καλοκαιρινές μεταγραφές και τις αποχωρήσεις. Σε κάθε περίπτωση, οποιαδήποτε παράλειψη ή λάθη, με ένα μήνυμα στη σελίδα του SportsUp στο facebook, γίνεται άμεσα η διόρθωση καθώς η συγκέντρωση των πληροφοριών έγινε επί καθημερινής βάσης αλλά και με την απαραίτητη διασταύρωση των συνεργατών μας.

Αναλυτικά ο 1ος όμιλος :

26

Αλμωπός Αριδαίας

Προπονητής : Γιώργος Τυριακίδης

1. Γρηγόρης Καραγιαννίδης (Τ)
2. Άρης Χρήστου (Τ)
3. Νίκος Δεληχατζής (Τ) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
4. Θεόδωρος Ελευθεριάδης (Α)
5. Γιώργος Κιουλτζόπουλος (Α)
6. Μιχάλης Μιχαηλίδης (Α)
7. Αργύρης Μουρατίδης (Α)
8. Απόστολος Παπαζούδης (Α) από Αιολικό
9. Κώστας Διαμαντίδης (Μ) από Δόξα Δράμας
10. Λάζαρος Ελευθεριάδης (Μ) από Θύελλα Φιλώτα
11. Γιώργος Ελευθεριάδης (Μ)
12. Ραφαήλ Ζαμίδης (Μ) από Ακαδημία Γιαννιτσών
13. Χρήστος Ζαρογιάννης (Μ)
14. Γιώργος Καμπάνης (Μ)
15. Δημήτρης Κοβάτσης (Μ)
16. Γιάννης Παντελίδης (Μ)
17. Βασίλης Παπασυμεών (Μ)
18. Πέτρος Σιδηρόπουλος (Μ) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
19. Νίκος Τσιμτσιρίδης (Μ)
20. Χρήστος Καραγιάννης (Ε)
21. Γιώργος Κώστας (Ε)
22. Μανώλης Σιδώρης (Ε) από Άρης Αμπελείων
23. Γιώργος Τσιρλίδης (Ε) από Απόλλων Κρύας Βρύσης

Αποχώρησαν : Ηλίας Προβατίδης (Αναγέννηση Κολινδρού), Βαγγέλης Καλαϊτζίδης, Στέφανος Σκέντος (Αναγέννηση Εράτυρας), Τόλης Αποστόλου (Εδεσσαϊκός), Γιώργος Καραδήμος (Δόξα Εξαπλάτανου), Τάσος Ταουσιάνης, Νίκος Παπαδόπουλος (τέλος καριέρας), Γιώργος Μπογδάνης (ΑΣ Προμάχοι), Μανώλης Καρακάσης, Αλέξης Αθανασιάδης (Όλυμπος Αψάλου), Κώστας Καπουσούζης (Δόξα Μανδάλου), Παναγιώτης Αβραμίδης, Πολυχρόνης Κουτρούμπαλος (Απόλλων Κρύας Βρύσης)

431749_398665643493771_1250239806_nΑπόλλων Καλαμαριάς

Προπονητής : Δημήτρης Καλαϊτζίδης

1. Στάθης Βασιλειάδης (Τ)
2. Μανώλης Καλογεράκης (Τ) από ΠΑΟ Κρουσώνα
3. Ορέστης Μένκα (Τ) από Δόξα Δράμας
4. Δημήτρης Αμαραντίδης (Α) από Αγροτικό Αστέρα
5. Νίκος Γεωργιάδης (Α) από Άρη
6. Παύλος Ζώτος (Α) δαν. από Ξάνθη
7. Στέφανος Καπίας (Α) από Αγροτικό Αστέρα
8. Μπόγιαν Ντόικιτς (Α) από Τρίκαλα
9. Δημήτρης Σαμαράς (Α) από Άρη
10. Αλέξανδρος Βεργώνης (Μ) από Βέροια
11. Γιάννης Καλαϊτζίδης (Μ) από Εθνικό Αγιονερίου
12. Μίλτος Λιόνης (Μ) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
13. Παναγιώτης Συμελίδης (Μ) από Αγροτικό Αστέρα
14. Γιώργος Ιωαννίδης (Μ)
15. Δημήτρης Νικολόπουλος (Μ) από Αχιλλέα Τριανδρίας
16. Γκαέλ Ενλουντούλου (Ε) από Άρη
17. Λεωνίδας Κυβελίδης (Ε) από Άρη
18. Λάζαρος Μωσιάδης (Ε)
19. Ζντράβκο Πόποβιτς (Ε) από ΟΦΗ
20. Χρήστος Ρόβας (Ε) από Ιωνικό
21. Φάμπιο Τάβαρες (Ε) από Κέρκυρα

Αποχώρησαν : Πάνος Κωνσταντίνου (ΑΕ Πάφου), Γιώργος Σιμψερής, Γιάννης Αγτζίδης, Βαγγέλης Γεωργίου (Μακεδονικός), Γιώργος Μάντζιος (ΑΟ Καρδίας), Αστέριος Μουχάλης (επισ.Ηρακλή), Δημήτρης Μπουλγκουρίδης (ΑΕ Ιστιαίας), Ερωτόκριτος Νταμαρλής (ΑΟ Σάρτης), Γκρίντι Πάλλα (ΑΕ Φαλήρου), Βασίλης Πολιανίδης (Παναργειακός), Γιώργος Ταουσάνης, Γιώργος Τζιντζής, Αντώνης Τσαούσης (ΑΕ Ιστιαίας), Δημήτρης Φοιτάς, Τάσος Χατζόγλου (Θεσπρωτός), Άγγελος Βιλανάκης, Χρήστος Γιώργης (ΠΑΟΝΕ Επταλόφου), Αμβρόσιος Παπαδόπουλος, Στέλιος Τσουκάνης (Χανιά), Παναγιώτης Γιαξής, Χρήστος Ευσταθίου (Αιολικός), Μάριος Ζανέττου, Θανάσης Κανούλας (Πανσερραϊκός), Άγγελος Μήτσικας (Άνω Μερά Μυκόνου), Σεραφείμ Μωυσίδης (Παναιγιάλειος), Στέλιος Ποζατζίδης (επισ.ΠΑΟΚ), Κώστας Μυλώσης, Ιάσων Παπαδημητρίου (Αγροτικός Αστέρας)

4f145a78bc78bd8c7c6dd827def9866e_L

Απόλλων Παραλιμνίου

Προπονητής : Νίκος Κουζουτζίδης

1. Σταύρος Μπρόκος (Τ) από Οδυσσέα Αναγέννησης
2. Κώστας Χατζηγιαννάκης (Τ)
3. Μιχάλης Γαλακτερός (Α) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
4. Σάββας Γεωργιάδης (Α) από Επισκοπή
5. Δημοσθένης Κοσμίδης (Α)
6. Κώστας Μερεσιώτης (Α)
7. Γιώργος Μηντιούρης (Α) από Οδυσσέα Αναγέννησης
8. Χρήστος Παναγιωτίδης (Α) από ΑΕ Ηρακλείου
9. Βασίλης Τάκας (Α)
10. Δαμιανός Τριανταφύλλου (Α)
11. Θανάσης Τυχάλας (Α)
12. Μιχάλης Φιλιππίδης (Α)
13. Λεωνίδας Καστριτσέας (Α) από Παναρκαδικό
14. Νίκος Ανθουλάκης (Μ) από Απόλλων Καλαμαριάς Κ17
15. Στέργιος Κλειτσιώτης (Μ) από Πανσερραϊκό Κ15
16. Μάλαμας Λιάρας (Μ)
17. Γιάννης Ναλμπάντης (Μ) από ΠΑΟΝΕ
18. Κώστας Παπαδόπουλος (Μ)
19. Γιώργος Παπαστεργίου (Μ) από Πανσερραϊκό
20. Γρηγόρης Ρούμπος (Μ)
21. Κώστας Τριανταφύλλου (Μ)
22. Θεόδωρος Αγγελακάς (Ε)
23. Ραφαήλ Ζάγκας (Ε)
24. Χρήστος Ζυγκερίδης (Ε) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
25. Γιώργος Καρακούτης (Ε) από Ηρακλή Κ20
26. Σωτήρης Κωνσταντινίδης (Ε)
27. Αλέξανδρος Μεντής (Ε) από Οδυσσέα Αναγέννησης
28. Λάζαρος Ρούμπος (Ε)

Αποχώρησαν : Δημήτρης Τσουλχάς, Μένιος Κωφοκώτσιος (ΑΟ Νιγρίτας), Γιάννης Κουτζαβασίλης (Ελπίδα Σκουτάρεως), Δημήτρης Στεφανίδης (Ελπίδα Σκουτάρεως), Βασίλης Θεοχάρης (Οδυσσέας Αναγέννησης), Θανάσης Ασημώνης (ΑΟ Νιγρίτας), Δημήτρης Καρυπίδης (Εθνικός Σιδηροκάστρου)

14169669_10207478147653929_2107372083_n-2

Δόξα Δράμας

Προπονητής : Κώστας Βασιλακάκης

1. Τάσος Καράδαης (Τ)
2. Άγγελος Μπόσκος (Τ)
3. Βαγγέλης Παγκάκης (Τ)
4. Γιώργος Σικαλιάς (Τ) από ΑΕ Καραϊσκάκης
5. Ζαν Ακασού (Α) από Αναγέννηση Καρδίτσας
6. Βασίλης Βιτλής (Α)
7. Θωμάς Γκαρακλίδης (Α)
8. Στάβρι Μίτρε (Α) προωθ. από Δόξα Καστρινός
9. Κώστας Κουρτεσιώτης (Α) από Κισσαμικό
10. Θανάσης Μουτεσίδης (Α)
11. Γρηγόρης Παπαζαχαρίας (Α) ως ελεύθερος
12. Χρυσόστομος Ρεβυθόπουλος (Α)
13. Μάριος Βουτσινάς (Μ) από Ορφέα Χωριστής
14. Κώστας Κανετίδης (Μ)
15. Κύδων Καρλόπουλος (Μ) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
16. Δημήτρης Κεφαλάς (Μ) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
17. Αλέξης Κουμπρόγλου (Μ)
18. Πλούταρχος Μπάμπουρας (Μ)
19. Περικλής Μπουσινάκης (Μ) από ΑΕ Καραϊσκάκης
20. Μάρκος Ντος Σάντος (Μ)
21. Εγκούτου Ολίσε (Μ) από Πανσερραϊκό
22. Σωτήρης Παπαζούδης (Μ)
23. Θανάσης Πινδώνης (Μ) από Παναχαϊκή
24. Στέφανος Πολύζος (Μ) δαν. από ΠΑΟΚ
25. Δημήτρης Γαϊδαρτζής (Ε)
26. Αντώνης Γιόνδης (Ε) από Εορδαϊκό
27. Φώτης Δουμάνης (Ε) από Καβάλα
28. Ντε Ίγκορ (Ε) από Πανθρακικό
29. Κώστας Μαρκόπουλος (Ε)
30. Δημήτρης Σουάνης (Ε) από Κέρκυρα

Αποχώρησαν : Ορέστης Μένκα (Απόλλων Καλαμαριάς), Άγγελος Βραμέντσαλης, Κώστας Πετρόπουλος, Λάζαρος Χαριτωνίδης (Άρης), Κώστας Διαμαντίδης (Αλμωπός Αριδαίας), Μάριος Παπαδόπουλος (Νίκη Βόλου), Στέφαν Σπάσιτς, Θανάσης Στόικος, Μιχάλης Δούμπλατζης (Ηρακλής Καβάλας), Δημήτρης Κονταξής (επισ.Ατρόμητο), Θανάσης Αθανασιάδης (ΑΠΕ Λαγκαδά)

eb037833adde6dd3469d047f4c1e5ad0_XL

Δόξα Προσκυνητών

Προπονητής : Γιάννης Κλειτσιώτης

1. Παναγιώτης Περτσάς (Τ) από Τριγλία Ραφήνας
2. Δημήτρης Αγγελόπουλος (Τ)
3. Γιάννης Κορωνάκης (Τ) από Ορφέα Στρύμης
4. Μιχάλης Δημητριάδης (Α) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
5. Θεόδωρος Λέφης (Α) από Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
6. Άγγελος Λειβαδιώτης (Α) από Έβρο Σουφλίου
7. Άρης Κίτσος (Α)
8. Κώστας Μαδούρας (Α)
9. Γιώργος Μόσχος (Α)
10. Γιώργος Σιδηρόπουλος (Α)
11. Ραφαήλ Κελεσίδης (Α)
12. Εμρέ Χαμζά (Α) από Αετό Μίσχου
13. Μούτσα Νουγκζάρη (Α) από Πανθρακικό Κ20
14. Πασχάλης Δραγανίδης (Μ) από Έβρο Σουφλίου
15. Εμρέ Μεμέτ (Μ)
16. Παναγιώτης Ανυφαντάκης (Μ) από Πλατανιά Κ20
17. Σοφοκλής Ιωαννίδης (Μ) από ΑΟ Καρδίας
18. Νίκος Τρίχας (Μ)
19. Κώστας Κλης (Μ)
20. Πέτρος Σωμαράκης (Μ) από Νέους Ηροδότου
21. Γαβριήλ Θωμάς (Ε) από Αστέρα Αιγείρου
22. Τριαντάφυλλος Σερίφης (Ε)
23. Χρήστος Βάσκος (Ε)
24. Χρήστος Πανουργιάς (Ε) από Μέγας Αλέξανδρος Άγκιστρου

Αποχώρησαν : Δημήτρης Σπάρος (Αμβρυσσία Διστόμου), Κώστας Γεμενετζής (Μακεδνικός Ασκού), Γιώργος Βλαδιμηρίδης (Κέρκυρα Κ20), Πέτρος Βιόπουλος (MSV Ντούισμπουργκ), Γιάννης Σταμάτης (Αμβρακία Κωστακιών), Παναγιώτης Ραμαντάνης (Δαβουρλής Κ.92), Στέλιος ΒασιλακάκηςΠαντελής Μιχαλακέλης (ΠΑΟΚ Κοσμίου), Στέλιος Δουμπιάδης (ΠΑΟΚ Κοσμίου), Κώστας Φαρασόπουλος, Θωμάς Τσέκος (Δόξα Θεολόγου), Κώστας Κούδερης

5

Εορδαϊκός 2007

Προπονητής : Αλέξης Αλεξίου

1. Γιάννης Περπερίδης (Τ)
2. Κώστας Στόικος (Τ) από ΠΑΣ Φλώρινας
3. Δήμος Κυριλίδης (Τ) από Μακεδονικό Κοζάνης
4. Βαγγέλης Βλαδίκας (Α) από Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
5. Μίλτος Δινοβίτσης (Α) από Κοζάνη
6. Μπόγιαν Ίλιεφ (Α) από ΑΕ Φαρκαδόνας
7. Γιάννης Κανταρτζής (Α) από Καλαμάτα
8. Νίκος Λιάμης (Α)
9. Πολύκαρπος Λιάπτσης (Α) από ΠΑΟΚ Κ17
10. Κώστας Πασχαλίδης (Α)
11. Παύλος Σαββίδης (Α)
12. Δημήτρης Βλαδίκας (Μ) από ΑΕΛ Καλλονής Κ17
13. Ηλίας Καλογιαννίδης (Μ)
14. Παναγιώτης Μπαλίτσας (Μ) από ΑΕ Κοζάνης
15. Άγγελος Μπίκος (Μ)
16. Γιάννης Μυροφορίδης (Μ) από Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
17. Απόστολος Νικολαΐδης (Μ) από Βέροια Κ20
18. Γιάννης Περσίδης (Μ) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
19. Ρεβάζι Τσιχράντζε (Μ) από  ?
20. Γιώργος Ιωαννίδης (Μ)
21. Δημήτρης Θεοδουλίδης (Ε) από Θύελλα Φιλώτα
22. Μίλος Ίβιτς (Ε) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
23. Γιώργος Μαυροματίδης (Ε)
24. Θεοχάρης Χαραλαμπίδης (Ε)

Αποχώρησαν : Νίκος Μιχαηλίδης (Μακεδονικός Αγ.Παντελεήμονα), Τάσος Χρυσοστομίδης (Μακεδονικός Φούφα), Γιάννης Ζουμπούλης (Tac90 Ολλανδία), Ηρακλής Κλάζογλου (Ερμής Αμυνταίου), Μπάμπης Μεντεσίδης (Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας), Φασλί Τέσλα, Φώτης Αμαραντίδης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Κώστας Βογδόπουλος (ΑΕΠ Βατόλακκου), Κώστας Κουλίδης τέλος καριέρας, Πάρης Μάγγος (ΑΕ Κοζάνης), Μάριο Μπλιζνάκοφ, Δημήτρης Ναθαναηλίδης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής), Χρήστος Σερσέμης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μανώλης Χαραλαμπίδης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Κώστας Αμπατζίδης (ΑΕ Κοζάνης), Αντώνης Γιόνδης (Δόξα Δράμας), Δημήτρης Χαραλαμπίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας), Γιάννης Κωστικίδης (ΑΕ Κοζάνης)

IMG_4471-604x374

Καβάλα ΑΟ

Προπονητής : Γιάννης Ταουσιάνης

1. Θανάσης Αθανασίου (Τ)
2. Κώστας Συριτούδης (Τ) από ΑΕ Διδυμοτείχου
3. Λευτέρης Γιαλούσης (Α) από Λαμία
4. Χρήστος Μπάτζιος (Α)
5. Παύλος Σταματόπουλος (Α)
6. Σάββας Τουμανίδης (Α) από ΠΑΟΚ Κ20
7. Τάσος Φραγκούλης (Α) από Νέστο Χρυσούπολης
8. Μιχάλης Μπαντάνης (Α)
9. Δαμιανός Δελής (Μ)
10. Τάσος Δέντσας (Μ)
11. Δημήτρης Θωμαΐδης (Μ)
12. Χρήστος Κασαπάκης (Μ) από Ερμή Ζωνιανών
13. Σάββας Κυριακίδης (Μ)
14. Αντώνης Λαδάκης (Μ) από Πανθρακικό
15. Στέλιος Μπλιός (Μ)
16. Γρηγόρης Παπαδόπουλος (Μ)
17. Ζόραν Ζλατκόφσκι (Ε) από Ακαντέμια Πάντεφ
18. Γιώργος Λίτσκας (Ε)
19. Αλέξανδρος Μελισσόπουλος (Ε) από Νέστο Χρυσούπολης
20. Αλεσάντρο Μπρατσιάνι (Ε)
21. Ετις Ντέντε (Ε)
22. Μάρκο Παβίσεβιτς (Ε) από Αχαρναϊκό
23. Χάρης Παππάς (Ε)
24. Μηνάς Πτηνόπουλος (Ε)

Αποχώρησαν : Παναγιώτης Κυφωνίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Σίμος Συνδονινός (Λεβαδειακός), Διαμαντής Αδαμαντίου, Ανέστης Καρίπογλου (Ορφέας Ελευθερούπολης), Σωκράτης Κωνσταντινίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Λευτέρης Ασημάκης (Νέστος Χρυσούπολης), Γιώργος Παληγεώργος (Αιολικός), Δημήτρης Γιαλαμής (Ορφέας Ελευθερούπολης), Φώτης Δουμάνης (Δόξα Δράμας), Βλάσης Καζάκης (τέλος καριέρας), Μιχάλης Κυγαής (ΑΕΚ Καβάλας)

Πύδνα Κίτρους-Καμπανιακός 0-1

Καμπανιακός

Προπονητής : Γιάννης Κερλίδης

1. Φώτης Κηπουρός (Τ)
2. Αποστόλης Μπόικος (Τ) επισ.Διαγόρα Δασοχωρίου
3. Σπύρος Σαραγιώτης (Α) Κεραυνός Αγγελοχωρίου
4. Χρήστος Κασαπίδης (Α) Ηρακλής Κ20
5. Δούκας Λεφίδης (Α) Απόλλων Αρναίας
6. Λευτέρης Αριζάνης (Α) Ακρίτας Συκεών
7. Δημήτρης Χατζόπουλος (Α)
8. Αλέξανδρος Πόπτσης (Α) Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
9. Νίκος Σκέμπης (Α) Ηρακλής Αμπελοκήπων
10. Κώστας Αλμπάνης (Α)
11. Γιώργος Γερόπουλος (Α)
12. Λορέντσο Μενικάλι (Α)
13. Διονύσης Παπάζης (Α)
14. Δημήτρης Τρικαλινός (Α)
15. Δημήτρης Ασλαμπάλογλου (Μ) ΑΣ Ειρηνούπολης
16. Κώστας Κορκόντζελος (Μ)
17. Νίκος Κουντουράς (Μ)
18. Μιχάλης Ντάρτζαλης (Μ) ΑΕ Αμπελοκήπων
19. Χρύσανθος Μπετσάκος (Μ)
20. Δημήτρης Υψηλός (Μ) Εθνικός Αγιονερίου
21. Γιώργος Ρακαβίνας (Μ)
22. Μίλτος Στεφανίδης (Μ) Θύελλα Φιλώτα
23. Γιώργος Σαπανίδης (Μ)
24. Νίκος Ζήσης (Ε) Αχιλλέας Τριανδρίας
25. Σωτήρης Μπιτζικόπουλος (Ε) Ομόνοια Σίνδου
26. Κώστας Μπάλιος (Ε)
27. Χρήστος Προβατίδης (Ε)
28. Νίκος Χατζηπαπάς (Ε) ΑΣ Πανόραμα

Αποχώρησαν : Λεωνίδας Χρήστου (Αιολικός), Γιάννης Δουρμούσης (ΑΕ Ερμιονίδας), Νίκος Γαβανάς (Ολυμπιακός Κυμίνων), Παναγιώτης Ιατρού (ΑΟΤ Αλίμου), Βασίλης Πάλλας (Αγροτικός Αστέρας), Σπύρος Ιβανούδης (Αχιλλέας Τριανδρίας), Θωμάς Βούζας (ΑΟΤ Αλίμου), Ιβάιλο Τοντόροφ (Τυλυκράτης), Άκης Χατζηδάκης (Ιάσων Αυγής), Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων), Βαγγέλης Καραλιόλιος (Ολυμπιακός Κυμίνων), Πρόδρομος Μιχαηλίδης (Ιάσων Αυγής), Αλέξανδρος Κρημιανιώτης (ΠΟ Μαλακοπής), Αλέξανδρος Καπρέτσος (επισ.ΠΑΟΚ Κ17), Απόστολος Φουρτζίου, Πάνος Κατσαρός, Ηλίας Σταυρόπουλος (Ομόνοια Αραδίππου)

14242512_1376398845708353_1958963178478238499_o

ΑΟ Καρδίας

Προπονητής : Βαγγέλης Αλεξόπουλος

1. Στέργιος Φαρμάκης (Τ)
2. Καπρίλης Κρυωνάς (Τ)
3. Γιώργος Σφέτσος (Τ) από ΑΕ Ευόσμου
4. Γιώργος Μάντζιος (Α) από Απόλλων Καλαμαριάς
5. Τάσος Κουκουρώνας (Α)
6. Δημήτρης Μπιμπισίδης (Α)
7. Αλέξανδρος Βόσδου (Α) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
8. Γιώργος Μπιμπισίδης (Α) από ΑΕ Ερμιονίδας
9. Γιάννης Τοπαλίδης (Α) από Αγροτικό Αστέρα Κ19
10. Θεόδωρος Πιαστόπουλος (Α) από Αχέρων Καναλακίου
11. Παναγιώτης Θεολόγου (Μ)
12. Γιώργος Μαύρης (Μ)
13. Ζώης Χαρίσης (Μ)
14. Μάρκος Προσκυνητόπουλος (Μ)
15. Τάσος Στεφανίδης (Μ)
16. Θανάσης Μήτσιος (Μ) από Εθνικό Αγιονερίου
17. Μάριος Δημητρακόπουλος (Μ) από Βίτσμπουργκ
18. Γιώργος Γίδαρος (Μ) από Οδυσσέα Κορδελιού
19. Άρης Τόπτσης(Μ) από Ηρακλή Κ20
20. Σάββας Αθανασιάδης (Μ) από Εθνικό Αγιονερίου
21. Αλέξανδρος Κωνσταντίνου (Ε) από Μπαρνέτ
22. Μιχάλης Ξανθόπουλος (Ε)
23. Στέργιος Δούκας (Ε)
24. Παναγιώτης Κωνσταντινίδης (Ε)

Αποχώρησαν : Μάνος Καλιούδης (Ιάσων Αυγής), Βασίλης Αμανατίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου), Ανδρέας Σαχίνης (Ιάσων Αυγής), Νίκος Μαρινόπουλος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου), Γιάννης Καμπουρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας), Κώστας Χατζηδρόσος (Αναγέννηση Επανομής), Σοφοκλής Ιωαννίδης (Δόξα Προσκυνητών), Δημήτρης Δέδας, Βασίλης Πηρουνάκης, Τόλης Συρόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς), Θωμάς Πιπιλίκας

14202523_10154045049478650_4400091742525260199_n

ΑΠΕ Λαγκαδά

Προπονητής : Θούλης Γιαμουρίδης

1. Τάσος Καρυπίδης (Τ) από Παύλος Μελάς
2. Σάββας Ταταρίδης (Τ) από Πύδνα Κίτρους
3. Θανάσης Αγγελίδης (Α)
4. Αστέριος Μουχάλης (Α) από Ηρακλή
5. Δημήτρης Πολίτης (Α)
6. Κώστας Μπάρμπας (Α) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
7. Πέτρος Κοντεών (Α) από Λαμία
8. Κώστας Κώτσιας (Α) από Πιερικό
9. Γιάννης Καραμπάς (Α) από Αγροτικό Αστέρα
10. Κώστας Καρασταύρου (Μ)
11. Ευθύμης Καρασίμος (Μ) από Εθνικό Αγιονερίου
12. Κώστας Παναγιωτούδης (Μ) από ΠΑΟΚ
13. Νίκος Σαμουηλίδης (Μ) από Αγροτικό Αστέρα
14. Χρήστος Ξανθόπουλος (Μ)
15. Κώστας Αχαλινόπουλος (Μ) από Αιγινιακό
16. Πλάτων Καρακατσάνης (Μ) από Αιγινιακό
17. Λεμονής Καλούδης (Μ)
18. Δημήτρης Καραμανλής (Μ)
19. Γιάννης Ντούνγκα (Μ)
20. Παντελής Κρυστάλλης (Ε)
21. Νέστορας Στεφανίδης (Ε) από Εθνικό Αγιονερίου
22. Δημήτρης Γκούντας (Ε)
23. Γιώργος Παυλίδης (Ε) από Άρη Φωτολίβους
24. Θανάσης Αθανασιάδης (Ε) από Δόξα Δράμας
25. Γιάννης Ντόσης (Ε)

Αποχώρησαν : Κώστας Τσερκέζης, Νίκος Βασαΐτης (Ακρίτας Συκεών), Αλέξης Λαβιδάς, Μάριος Κράββαρης (Θερμαϊκός Θέρμης), Χρήστος Βεϊδαμενίδης (Μακεδονικός), Αντώνης Γκουτζαμάνης (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων), Αντώνης Καρατζιάς (ΠΑΟΝΕ), Παναγιώτης Μπαντής (Ομόνοια Σίνδου), Μανώλης Μπαντής (Ομόνοια Σίνδου), Κώστας Σακαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων), Μανώλης Καλογεράκης (Απόλλων Καλαμαριάς), Γιάννης Μαντζάρης, Χρήστος Μαυροβουνιώτης (Οδυσσέας Κορδελιού), Δημήτρης Αθανασίου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

14079701_1061561167293007_1815679970720214962_n

Μακεδονικός Φούφα

Προπονητής : Γιώργος Παπακώστας

1. Γιάννης Μπίντσης (Τ)
2. Βαγγέλης Παπαδόπουλος (Τ) από Ερμή Αμυνταίου
3. Τρύφων Σακαρίδης (Τ)
4. Τάσος Χρυσοστομίδης (Τ) από Εορδαϊκό
5. Βαγγέλης Καραπέτρος (Α) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
6. Βασίλης Καπατσάρης (Α)
7. Γιώργος Κυβρακίδης (Α) από Εθνικό Αγιονερίου
8. Θωμάς Πιριτζάους (Α) από Θύελλα Φιλώτα
9. Άρης Πολυχρονίδης (Α)
10. Γιώργος Τακίδης (Α) από Θύελλα Φιλώτα
11. Άλντο Τζόμπο (Α) από Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
12. Δημήτρης Τζουβάρας (Α)
13. Γιάννης Τζουβάρας (Α)
14. Χρήστος Τσακαλίδης (Α)
15. Λευτέρης Γκόλης (Μ)
16. Φώτης Δούφας (Μ)
17. Θεόδωρος Μίμης (Μ)
18. Τάσος Παπουτσίδης (Μ) από Βέροια Κ20
19. Θεόδωρος Σιδηρόπουλος (Μ)
20. Γιώργος Συμεωνίδης (Μ) από Ερμή Αμυνταίου
21. Σαράντης Τοπάλης (Μ)
22. Γιάννης Φωτιάδης (Μ)
23. Θανάσης Χατζηρούμης (Μ)
24. Θανάσης Κεσκιλίδης (Ε)
25. Γιάννης Τσικόπουλος (Ε) από Κοζάνη
26. Νίκος Χάιτας (Ε)

Αποχώρησαν : Παναγιώτης Τσαγκαλίδης (ΑΕΠ Βατόλακκου), Σταύρος Καραμπατζάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Ηλίας Σολάκης (ΠΑΣ Φλώρινα), Θοδωρής Πακάλτσης, Χρήστος Μετικάνος (Ένωση Άσπρων Σπιτιών – Αντίκυρα), Δημήτρης Δαλκερανίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας), Τάσος Βερύκοκος, Άρης Ιωακειμίδης

DSCN4579

ΦΑΣ Νάουσα

Προπονητής : Βαγγέλης Ντίσιος

1. Ανέστης Κοντογουλίδης (Τ) από Θύελλα Φιλώτα
2. Δημήτρης Γρηγοριάδης (Τ) από Αγροτικό Αστέρας
3. Χρήστος Κερμανίδης (Τ)
4. Ζήσης Βλαχοδήμος (Α)
5. Τρύφωνας Κασμερίδης (Α) από Καλαμάτα
6. Κώστας Αγγελίδης (Α) από Πανσερραϊκό
7. Νίκος Περηφανόπουλος (Α)
8. Κώστας Μουσικάκης (Α)
9. Αργύρης Τούφας (Α) από Βέροια
10. Δημήτρης Δίντσης (Α)
11. Αντώνης Λαφάρας (Α)
12. Αλέξανδρος Ζούρκος (Α)
13. Κώστας Σαμαρόπουλος (Α) από Άρη
14. Βασίλης Γιαννόπουλος (Α) από Βέροισ Κ20
15. Γιώργος Μπρέγκου (Μ) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
16. Χρήστος Τασιώνας (Μ)
17. Στέλιος Νύρλας (Μ) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
18. Κώστας Καπετάνος (Μ) από Κοζάνη
19. Τρύφων Νίκου (Μ)
19. Γιάννης Μουρίκι (Μ)
20. Κώστας Τόσιος (Μ) από Άρη Αμπελείων
21. Γιάννης Μπιγκάνος (Μ) επισ.από Αχιλλέα Νάουσας
22. Ευθύμης Χατζόπουλος (Ε) από Αιγινιακό
23. Νίκος Ντινόπουλος (Ε) από Θύελλα Φιλώτα
24. Νίκος Παντζαρτζίδης (Ε)
25. Κώστας Κωτσόπουλος (Ε) από Μακροχώρι
26. Γκονσάλβες Ουέλινγκτον (Ε)
27. Αδάμ Βλαχοδήμος (Ε)

Αποχώρησαν : Σωκράτης Λαμπριανίδης (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Γιώργος Λιακόπουλος (Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας), Βαγγέλης Αβραμόπουλος (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Νίκος Σαρηγιαννίδης (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Γιώργος Πατατούκας (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Σωτήρης Ιωακειμίδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Δήμος Συμπεθέρης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Σάκης Παπατάνος (τέλος καριέρας), Γρηγόρης Ηλιάδης (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Δημήτρης Καφές (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Δημήτρης Βούλγαρης (Απόλλων Κρύας Βρύσης), Νίκος Πιπινίκας (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

13719748_10208992267115597_7981528213112374552_o

Νέστος Χρυσούπολης

Προπονητής : Δημήτρης Μαγκαφίνης

1. Παναγιώτης Κυφωνίδης (Τ) από Καβάλα
2. Νίκος Σουμουλίδης (Τ) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
3. Ανέστης Λεοντιάδης (Τ)
4. Δημήτρης Μαρκάκης (Α) από Κεραυνό Πέρνης
5. Γιάννης Μπουλγκούρας (Α)
6. Άγγελος Παυλακάκης (Α)
7. Γιώργος Αϊβάζογλου (Α) από Κεραυνό Πέρνης
8. Νίκος Παυλίδης (Α) από ΑΕ Ερμιονίδας
9. Σωκράτης Κωνσταντινίδης (Α) από Καβάλα
10. Λόρας Ματέο (Α)
11. Ηλίας Μαρκάκης (Α)
12. Γιώργος Καλτσάς (Α)
13. Γιάννης Καζαντζίδης (Α) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
14. Στέλιος Λάσπατζης (Μ)
15. Γιώργος Μιχαηλίδης (Μ)
16. Αλέξανδρος Ντερτιλής (Μ) από Κόρινθο 2006
17. Φαμπιόλ Μούτσα (Μ) επισ. από Θράκη Γραβούνας
18. Λευτέρης Ασημάκης (Μ) από Καβάλα
19. Ιερόθεος Μαζιώτης (Μ) από ΑΕ Ερμιονίδας
20. Βασίλης Λαζαρίδης (Μ) από Ξάνθη Κ20
21. Σπύρος Τσάκωνας (Μ) από Κεραυνό Πέρνης
22. Νίκος Καστανίδης (Ε) από Βύρωνα Καβάλας
23. Γαβριήλ Αποστολίδης (Ε) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
24. Νίκος Βαλαβανόπουλος (Ε) από Ηρακλή Καβάλας
25. Χρήστος Παναγιωτόπουλος (Ε) από Εθνικό Φιλιππιάδας
26. Ταξιάρχης Μιχαλάκης (Ε) από ΑΕ Ερμιονίδας

Αποχώρησαν : Αλέξανδρος Αϊβαζίδης (Απόλλων Χρυσοχωρίου), Δημήτρης Αμουτζάκης (Άρης Αβάτου), Άκης Καραβελίδης (Ορφέας Ελευθερούπολης), Αντώνης Χατζηνικολής (Βρασίδας Ν.Περάμου), Δήμος Γαμβρέλης (Απόλλων Χρυσοχωρίου), Τάσος Δεσύλλας (Άρης Αβάτου), Νίκος Κούτρας (Άρης Αβάτου), Ανδρέας Μκρτσιάν (Πανθηραϊκός), Ηλίας Σεφερίδης (Ηρακλής Καβάλας), Τάσος Φραγκούλης (Καβάλα), Αλέξης Βλάχος (Ηρακλής Καβάλας), Ενέα Γκατζολάρι (Αιγινιακός), Ροντιόν Ζγκούρι (Αιγινιακός), Κώστας Παπαδάτος (Ηρακλής Καβάλας), Γιώργος Τσίτσης (Ηρακλής Καβάλας), Τζοσκούν Κιοσέ. Ντάνιελ Κούτεφ (Μπότεφ Πλόντβιβ), Βασίλης Κουτσούμπας (Άρης Αβάτου), Γιώργος Λαζαρίδης (Πανθηραϊκός), Αλέξανδρος Μελισσόπουλος (Καβάλα), Γιώργος Μαϊδανός (δαν. Εθνικό Ν.Καρυάς)

Χωρίς τίτλο

Ορφέας Ξάνθης

Προπονητές : Μπάμπης Χατζημεστής, Παναγιώτης Καμαράκης

1. Γιάννης Ρούφος (T) από ΑΟ Βιστωνίδας
2. Θεόδωρος Αθανασίου (T) από Ασπίδα Ξάνθης
3. Νίκος Παπαδόπουλος (T)
4. Γιώργος Κατρανίτσας (Α) από Εθνικό Αλεξανδρούπολης
5. Ανδρέας Δασκαλάκης (Α) από ΑΟ Βιστωνίδας
6. Ηλίας Μακράκης (Α)
7. Χακή Τζαμπάζ Χαλήλ (Α)
8. Βασίλης Καραγκιόζης (Α)
9. Καρά Αλή Ονούρ (Α)
10. Ανδρέας Κεχαγιάς (Α)
11. Καδήρ Κεχαγιάς (Α) από ΑΕ Ξάνθης
12. Βαγγέλης Βουλγαρίδης (Α) από Ξάνθη Κ20
13. Κυριάκος Κοντογιαννίδης (Α)
14. Μιχάλης Κωτίδης (Μ) από Αχιλλέα Τριανδρίας
15. Θεόδωρος Τορομανίδης (Μ) από Έβρο Σουφλίου
16. Χρήστος Κακουλίδης (Μ) από Νέστο Χρυσούπολης
17. Χρήστος Πασχαλάκης (Μ) από Παναργειακό
18. Νίκος Μόσχος (Μ)
19. Παναγιώτης Μυγγίδης (Μ)
20. Βασίλης Μαλαδένης (Μ)
21. Λουκμάν Εμπλιούκ (Μ)
22. Ερντίτς Χουσεΐνογλου (Μ)
23. Χαλίλ Ιμπράμ Τανζού (Μ) από Παύλο Μελά Κουτσού
24. Νίκος Μελισσόπουλος (Μ) από Αστέρα Μαγικού
25. Λάζαρος Μαυρόπουλος (Μ)
26. Γιάννης Καραγκιόζης (Μ)
27. Γιάννης Μπουνταγκίδης (Μ) από Ξάνθη Κ20
28. Μάνος Χαραλαμπίδης (Ε)
29. Φεράτ Πιλέ (Ε)
30. Οκάν Μεκερά (Ε)
31.Κώστας Ξαντινίδης (Ε) από Αστέρα Μαγικού

Αποχώρησαν : Κουράι Κισά Ομέρ (Ασπίδα Ξάνθης), Κίμωνας Παπαδιώτης (Άρης Αβάτου), Χιντ Ιμέρ (Άρης Αβάτου), Γιάννης Ζώης, Χρήστος Λαζαρίδης (Άρης Αβάτου), Μιχάλης Δημητρίου, Ανδρέας Δασκαλάκης (Άρης Αβάτου), Νίκος Καλλίδης (Παύλος Μελάς Κουτσού), Χρήστος Κουτσογιάννης (Παύλος Μελάς Κουτσού), Αντώνης Χαριτίδης (Άρης Αβάτου)

6

ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου

Προπονητής : Μιχάλης Αλεξιάδης

1. Γιάννης Γαβρίδης (Τ)
2. Γιώργος Νομικός (Τ) από Κοζάνη
3. Νίκος Δεληγιάννης (Τ) από Βέροια Κ20
4. Ντένις Ντεμάι (Α)
5. Γιώργος Αντωνιάδης (Α) από Κοζάνη
6. Γιώργος Λιούρος (Α) από Πυρσό Γρεβενών
7. Πέτρος Μανιατέας (Α) από ΑΕ Αβίας Μεσσηνίας
8. Θωμάς Μπιμπίρης (Α) από Κοζάνη
9. Αχιλλέας Νεστορόπουλος (Α) από Βέροια Κ17
10. Παναγιώτης Τσαγκαλίδης (Α) από Μακεδονικό Φούφα
11. Γιώργος Τσιαρσιώτης (Α) από Μακεδονικό Σιάτιστας
12. Αλέξανδρος Σπηλιώτης (Α) από Θύελλα Φιλώτα
13. Ανδρέας Ζαχαριουδάκης (Μ) από Κοζάνη
14. Μιχάλης Ζολώτας (Μ) από Ποσειδώνα Καλαμαριάς
15. Άγγελος Κοτσαντίσογλου (Μ)
16. Χρήστος Μπλάντος (Μ) από Γρεβενά Αεράτα
17. Σάκης Μπιζιώτας (Μ)
18. Θεόδωρος Χαραλαμπίδης (Μ)
19. Νίκος Χαλαζωνίτης (Μ) από ΑΟΤ Αλίμου
20. Στέλιος Τζερεμές (Μ) από ΑΟ Λουτράκι
21. Θανάσης Τσιαμπίρης (Μ)
22. Κώστας Βογδόπουλος (Μ) από Εορδαϊκό
23. Μανώλης Αρτεάγκα (Ε) ?
24. Σοφοκλής Κοτσαντίσογλου (Ε)

Αποχώρησαν : Θωμάς Λάλλος (Πυρσός Γρεβενών), Παύλος Μελισσινός (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής), Δημήτρης Ασλανίδης (Πυρσός Γρεβενών), Παναγιώτης Λάλλος (Πυρσός Γρεβενών), Αβραάμ Ιωαννίδης (Πυρσός Γρεβενών), Κώστας Μπόλος (Πυρσός Γρεβενών), Λάμπρος Αλεξίου (ΑΟ Ανατολής Ιωαννίνων), Σάββας Κυριακίδης (Αλιάκμων Αιανής), Μάριος Κατσαντώνης (Πυρσός Γρεβενών), Γιώργος Γραβάνης, Μίκλοβαν Κοτίτσα (Ίκαρος Μουρνιών), Μάρτιν Χότζα, Χρήστος Καλαϊτζίδης, Χρήστος Παπαδόπουλος (ΑΕ Κοκκινιάς)