cameras_1745863c

Δείτε το σημερινό (10/9) πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων

11:50
OTE Sport 5 HD
Moto2: Σαν Μαρίνο
3ες ελεύθερες δοκιμές

12:00
FOX Sports
Elimination Final
NRL

13:00
Eurosport 2
Ελεύθερα άλματα: Θερινό γκραν πρι
Chaikovsky, Russia

13:15
Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας

13:30
OTE Sport 5 HD
Moto3: Σαν Μαρίνο
Κατατακτήριες δοκιμές

14:00
OTE Sport 2 HD
Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

14:00
OTE Sport 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Καρλσρούη
Bundesliga 2

14:25
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Σαν Μαρίνο
4ες ελεύθερες δοκιμές

14:30
OTE Sport 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

15:05
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Σαν Μαρίνο
Κατατακτήριες δοκιμές

15:30
FOX Sports
America’s Cup World Series
Toulon, Day 1

15:30
ΕΡΤ2
Κολύμβηση: Προκριματικά
Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
Novasports 2
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Super League

16:00
ΕΡΤ2
Στίβος: Προκριματικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
OTE Sport 5 HD
Moto2: Σαν Μαρίνο
Κατατακτήριες δοκιμές

16:30
OTE Sport 6 HD
Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

16:30
OTE Sport 8 HD
Ντάρμσταντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
OTE Sport 7 HD
Ίνγκολσταντ – Χέρτα
Bundesliga

16:30
OTE Sport 4 HD
Βόλφσμπουργκ – Κολονία
Bundesliga

16:30
OTE Sport 3 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αμβούργο
Bundesliga

17:00
OTE Sport 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Οσασούνα
La Liga

17.00
www.sportsup.gr
LIVE η 1η αγωνιστική
Α1 Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας

17:00
OTE Sport 1 HD
Άρσεναλ – Σαουθάμπτον
Premier League

18:00
Novasports 3
Λιόν – Μπορντό
Ligue 1

18:15
Novasports 1
Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:00
FOX Sports
Oklahoma State Cowboys – Central Michigan Chippewas
NCAA

19:00
Eurosport 1
US Open

19:00
OTE Sport 7 HD
Γιουβέντους – Σασουόλο
Serie A

19:15
OTE Sport 8 HD
Μάλαγα – Βιγιαρεάλ
La Liga

19:15
OTE Sport 2 HD
Σεβίλλη – Λας Πάλμας
La Liga

19:30
OTE Sport 1 HD
Λίβερπουλ – Λέστερ
Premier League

19:30
OTE Sport 3 HD
Λειψία – Ντόρτμουντ
Bundesliga

20:15
Novasports 3
Σπόρτινγκ – Μορεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30
Novasports 2
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Super League

21:00
Novasports 1
Λιλ – Μονακό
Ligue 1

21:30
OTE Sport 2 HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές
La Liga

21:45
OTE Sport 1 HD
Παλέρμο – Νάπολι
Serie A

22:30
Novasports 3
Πόρτο – Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00
Eurosport 1
US Open

23:00
FOX Sports
Miami FC – FC Edmonton
NASL

23:30
ΕΡΤ2
Στίβος: Προκριματικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:30
ΕΡΤ2
Κολύμβηση: Τελικοί
Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00
FOX Sports
Chicago White Sox – Kansas City Royals
MLB

02:00
Eurosport 2
Philadelphia Union – Montreal Impact
MLS