κ20Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ17 και K20 με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 1-2 Οκτωβρίου 2016.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

6η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 01 Οκτ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 01 Οκτ 2016 12:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΜΑΛΕΜΕ 02 Οκτ 2016 11:00
ΒΕΡΟΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ 02 Οκτ 2016 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ 02 Οκτ 2016 12:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΛ ΚΕΝ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 02 Οκτ 2016 12:30
Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΛ. ΕΓΚ. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 02 Οκτ 2016 13:30
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΑΘΛ. ΕΓΚ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ 09 Οκτ 2016 12:00
Βαθμολογία
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 9
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 9
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 9
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 7
5 A.E.K. 3 6
Α.Ε.Λ. 3 6
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3 5
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 3 4
9 ΒΕΡΟΙΑ 3 3
10 Π.Α.Ο.Κ. 3 2
11 Α.Ο.Κ. 3 1
12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3 1
13 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 3 1
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 3 1
15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3 1
16 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 0

*Σε εφαρμογή της υπ” αρίθμ. 149/16.06.2016 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοβάθμιου Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, από την ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από το βαθμολογικό πίνακα της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.

Κ17

A” ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 01 Οκτ 2016 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Β” ΑΡΓ/ΛΗΣ (ΛΑΥΡΑΣ) 02 Οκτ 2016 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Οι αγώνες «ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ» & «ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ», αναβάλλονται σε συνέχεια αποδοχής σχετικών αιτημάτων
Βαθμολογία Όμιλος A”
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 9
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 3 9
3 A.E.K. 3 6
4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 6
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3 3
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 1
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3 0
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3 -1

*Σε εφαρμογή της υπ” αρίθμ. 149/16.06.2016 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοβάθμιου Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, από την ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από το βαθμολογικό πίνακα της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.

Κ17

Β” ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΑΘΛ. ΕΓΚ. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 01 Οκτ 2016 12:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ Π.Α.Ο.Ν.Ε. 01 Οκτ 2016 12:30
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 01 Οκτ 2016 14:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΑΘΛ ΚΕΝ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 02 Οκτ 2016 10:15
Βαθμολογία Όμιλος B”
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 Π.Α.Ο.Κ. 3 7
2 ΒΕΡΟΙΑ 3 6
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 3 4
4 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 3 4
5 Α.Ε.Λ. 3 4
6 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 3
7 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3 2
8 Α.Ο.Κ. 3 1