Τους διαιτητές, τους βοηθούς αλλά και τους παρατηρητές των αγώνων σε Α1, Α2 και Β Ερασιτεχνική ανακοίνωσε σήμερα (27/1) η ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί :

Σάββατο 28/1

Α1 Ερασιτεχνική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.00 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β Ερασιτεχνική

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 15.00 Ερμης Τριλοφου – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΥΚΙΑΣ 15.00 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – Αγρ.Αστ.Πλατεος
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.01.2017

Κυριακή 29/1

Α2 Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΕΣΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-

Α2 Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Παρατηρητές :

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – 28/01/2017
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 15:00
ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ: 14:15

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – Γ.Α.Σ. ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΔΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – Γ.Α.Σ. ΚΟΠΑΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΒΕΡΓΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α.Ε. ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Α.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ