1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως  0-1 (11′ Τάντιτς)

ΑΕ Διδυμοτείχου – ΓΣ Προσοτσάνης  4-0 (11′-85′ Πετρόπουλος, 29′ Γιαννόπουλος, 48′ Αγγελακάκης)

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου  2-4 (22′-44′ Αλίμπαρι / 4-50′ Μουρατίδης, 56′ αυτογκόλ, 89′ Ξενάκης)

2η αγωνιστική (12/4)

ΑΕ Διδυμοτείχου –  ΠΑΟΚ Κοσμίου


2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Βεύης – ΠΟ Τρίγλιας  1-2 (? / Πεχλιβανίδης, Κομνηνάκης)

ΠΑΟΝΕ Επταλόφου – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-3 (9′ Καφές, 51′ Λαμπριανίδης, 83′ Λίτσι)

Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων  1-2 (62′ Τσιρλίδης / 2′ Λιόντας, 43′ Θωμαΐδης)

2η αγωνιστική (12/4)

ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων


3ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων  2-0 (46′-52′ Τσεβανέδης)

Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Πυρσός Γρεβενών  2-1 (36´ Παπαδόπουλος, 71′ ? / 45´ αυτογκόλ)

Καστοριά – Θύαμις Καστρίου  2-1 (14′ Πετρίδης, 70′ Ματζάνας / 90′ Σπυρίδης)

2η αγωνιστική (12/4)

Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Καστοριά


4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Λαμίας  0-2 (43′ Καυκιάς, 90+Δημητρέλλης)

ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός  0-0 παρ., 0-1

ΑΕ Ποσειδών ΠΠΠ – Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0 (70′ Καλαμπάκας)

2η αγωνιστική (12/4)

ΓΣ Αλμυρός – ΑΕ Ποσειδών ΠΠΠ


5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Απόλλων Πάργας – Φωκικός  0-0, 4-5 πεν

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕ Μεσολογγίου  2-0

Αίολος Καρπενησίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου  0-2 (Βυλλιώτης, Γκαράνης)

2η αγωνιστική (12/4)

Σκουφάς Κομποτίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου


6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών – Αστέρας Βλαχιώτη  1-3 (54´ Μαναρίτσας / 32´ Μπριλάκης, 80´-89′ Λιόσης)

Αργοναύτης Νέας Κίου – ΑΟ Ατλαντίς Ανθούσας  1-3 (18´ Κάπλατζης πεν / 62′ πεν-65′ Χρυσάφης, 85′ Καλιαμπάκας)

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Λεωνίδιο  1-1 (112´ πεν. Λαμπρογιώργος – 97´ Σιώπης), 5-4 πεν

2η αγωνιστική (12/4)

ΑΟ Ατλαντίς Ανθούσας – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας


7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Καλαμάτα  0-2 (40´ Βασιλόπουλος, 45´ Καντούτσης)

ΑΟ Κατασταρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου  2-0 (31′ Λιβέρης, 52′ Πατρινός)

ΑΟ Σάμης – Πανηλειακός  0-5 (Μπεγλεκτσής, Στούπης, Παναγιωτόπουλος, Σωτηρόπουλος, Βουργουτζής)

2η αγωνιστική (12/4)

ΑΟ Κατασταρίου – Πανηλειακός


8ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Σουρμένων – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας  3-0 

ΑΟ Σύρου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  3-1 

Ηρακλής Θυμιανών – Διαγόρας Ρόδου  1-5 (50′ Πούλιος / 5′-38′ Γεωργαλής, 35′ Χατζηκοσμάς, 54′-86′ Μαθιός)

2η αγωνιστική (12/4)

Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Σουρμένων

ΑΟ Σύρου – ΑΠΟ Κερατσινίου


9ος όμιλος

2η αγωνιστική (12/4)

Ερασιτέχνες Πλατανιά – Ηρόδοτος

Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας