Πραγματοποιήθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση της Football League για τη σεζόν 2017/2018, στην οποία θα συμμετέχουν 18 ομάδες μαζί με τις Δόξα Δράμας και ΑΕ Καραϊσκάκης, που αντικατέστησαν Αγροτικό Αστέρα και Ηρακλή αντίστοιχα.

Η πρώτη αγωνιστική, που θα λάβει χώρα το Σσαββατοκύριακο 21 και 22/9 περιλαμβάνει σπουδαίο παιχνίδια και ξεχωρίζουν αυτά ανάμεσα στην Παναχαϊκή και τα Τρίκαλα, τον Πανσερραϊκό με τον ΟΦΗ αλλά και τα ζευγάρια Βέροια – Απόλλωνας Πόντους και Άρης – Αιγινιακός.

Αναλυτικά  :

1η / 18η

ΑΟΧ Κισσαμικός – AE Καραϊσκάκης
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Άρης – Αιγινιακός
AE Σπάρτη – Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η / 19η

Εργοτέλης – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας – Βέροια
Τρίκαλα – Άρης
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Σπάρτη
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η / 20η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή – Εργοτέλης
Βέροια – ΑΕ Καραϊσκάκης
Άρης – Καλλιθέα
ΑΕ Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
ΟΦΗ – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η / 21η

Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αχαρναϊκός – Βέροια
Εργοτέλης – Άρης
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Σπάρτη
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – ΟΦΗ
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η / 22η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή
ΑΕ Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – ΑΕ Καραϊσκάκης
ΟΦΗ – Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

6η / 23η

Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βέροια – ΑΕ Σπάρτη
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – ΟΦΗ
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου

7η / 24η

ΑΟΧ Κισσαμικός – ΑΕ Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η / 25η

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΑΕ Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
ΑΕ Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η / 26η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕ Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – ΑΕ Καραϊσκάκης

10η / 27η

ΟΦΗ – ΑΟΧ Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
ΑΕ Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Πόντου
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η / 28η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος — ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – ΑΕ Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η / 29η

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Σπάρτη – Καλλιθέα
Άρης – ΑΕ Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η / 30η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – ΑΕ Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βέροια

14η / 31η

Απόλλων Πόντου – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
ΑΕ Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η / 32η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Καλλιθέα – Αιγινιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναιγιάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – ΑΕ Σπάρτη

16η / 33η

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
ΑΕ Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η / 34η

ΑΟΧ Κισσαμικός – Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕ Σπάρτη — ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός