Ticket4All – 4 Εποχές (9-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ticket4All  –  4 Εποχές  9-5 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Χάμπαλης και πάλι για το 9-5

38′ ΓΚΟΛ! Κρίνεται το παιχνίδι με τον Χάμπαλη, ο οποίος με δυνατό σουτ από πλάγια θα κάνει το 8-5

34′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τις 4 Εποχές με κοντινό σουτ του Νικολαϊδη (7-5)

34′ ΓΚΟΛ! Δυνατό αριστερό σουτ του Κωτσόπουλου η μπάλα θα βρει σε αντίπαλο και θα καταλήξει στα δίχτυα (7-4)

32′ Και πάλι δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Χάμπαλη

31′ Δοκάρι για το Ticket με τον Τεπετό

30′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Χάμπαλη από αριστερά η μπάλα στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Τεπετός θα τη σπρώξει στα δίχτυα (6-4)

27′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία ατομική προσπάθεια του Μπεγκόλι και με διαδοχικές προσποιήσεις θα πλασάρει τον Κωτσόπουλο για το 5-4

25′ ΓΚΟΛ! Μπαλιά πάρε βάλε του Τζημογιάννη στον Χάμπαλη και αυτός θα προλάβει τον τερματοφύλακα (5-3)

23′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους με διαγώνιο σουτ του Χάμπαλη (4-3)

22′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακή εξέλιξη στο ματς με τον Μπεγκόλι από δεξιά να κάνει το δυνατό σουτ, ισοφαρίζοντας για την ομάδα του (3-3)

19′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Χάμπαλη

16′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Σφύρτσης για τις 4 Εποχές, με πολύ ωραία προσπάθεια από δεξιά και πλασέ στη γωνία (3-2). Νέο ενδιαφέρον στο ματς!

12′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με ωραίο διαγώνιο σουτ του Σφύρτση από δεξιά (3-1)

5′ ΓΚΟΛ! Παράλληλη πάσα του Τζημογιάννη στον αμαρκάριστο Χάμπαλη και ο τελευταίος με σουτ θα κάνει το 3-0

4′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι γηπεδούχοι με τον Τεπετό, ο οποίος με διπλή προσπάθεια θα πετύχει το 1-0. Στην αμέσως επόμενη φάση ο ίδιος παίκτης από κοντά θα κάνει το 2-0

Ticket4All : Ξανθόπουλος, Κωτσόπουλος, Τζημογιάννης, Τεπετός, Κορυτσαίος, Κατσαπελίδης, Καρανίκας, Χάμπαλης.

4 Εποχές : Βασιλειάδης, Νικολαϊδης, Βακιρλής, Μπεγκόλι, Σφύρτσης, Λογδανίδης.