mpala-podosfairo-panathinaikos copyΔύο ημέρες πριν την έναρξη του δεύτερου τη τάξει πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας και το ImathiaSportsNews σας παρουσιάζει τις μέχρι στιγμής μεταγραφικές επιτυχίες των 26 ομάδων (μην ξεχνάμε πως ολοκληρώνονται στις 31/10) αλλά και τις αποχωρήσεις προς άλλες…πολιτείες.

Ένα πρωτάθλημα το οποίο δεν έχει την αίγλη της Α1 Ερασιτεχνικής, ωστόσο φέτος παρουσιάζεται ιδιαίτερα αμφίρροπο στους δύο ομίλους και ειδικά στον 1ο υπάρχουν πολλές που θα διεκδικήσουν τις δύο θέσεις που δίνουν το εισιτήριο ανόδου.

Το SportsUp θα είναι και φέτος δίπλα στις προσπάθειες των 26 ομάδων της κατηγορίας και θα προσπαθήσει να αναδείξει τους πρωταγωνιστές, τόσο μέσα από την ανάδειξη του MVP κάθε αγωνιστικής όσο και μέσω των στιγμιοτύπων και ρεπορτάζ από τους αγώνες.

Να σημειώσουμε πως όλες οι μεταγραφικές κινήσεις που θα δείτε παρακάτω είναι οι ΕΠΙΣΗΜΕΣ (ελευθέρας, δελτίο κτλ) και η ενημέρωση προέρχεται κατόπιν επικοινωνίας με τις ομάδες ή επίσημων ανακοινώσεων αυτών.

Αναλυτικά οι μεταγραφές με την αλφαβητική σειρά των ομάδων και ανά όμιλο :

1ος όμιλος

varvares

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Προπονητής : Μάριος Κατικαρίδης

Αποκτήθηκαν : Γιώργος Αντωνιάδης (Ακαδημία Μακροχωρίου), Στέλιος Δήμου (Ακαδημία Μακροχωρίου), Αντώνης Παρασκευαΐδης (Εθνικός Ράχης), Γιάννης Χαρίσης (Νηρέας Βέροιας), Αργύρης Χαλβατζής (Βέροια Κ17), Αχιλλέας Μηλώσης (Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας), Γιάννης Γιάννου (ΑΣ Τριποτάμου), Κώστας Μαυρίδης (Μακεδόνας Βέροιας)

ΑποχώρησανΘοδωρής Αβετίδης (ΑΕ Χαρίεσσας), Αντώνης Καρολίδης (ΑΕ Χαρίεσσας), Γιώργος Κοτσογιαννίδης (ΑΕ Χαρίεσσας), Αλέκος Οικονόμου (Ατρόμητος Διαβατού), Χρήστος Οικονόμου (Ατρόμητος Διαβατού), Αντώνης Τσανασίδης (Ατρόμητος Διαβατού), Βαλάντης Σαμψωνίδης (Ατρόμητος Διαβατού), Σπύρος Κοτζαχρήστος (ΓΑΣ Ροδοχωρίου), Χρήστος Λίκα (Κεραυνός Επισκοπής), Άγγελος Εμμανουήλ (Κεραυνός Επισκοπής), Χρήστος Φεζουλάς (ΑΕ Χαρίεσσας), Μανώλης Νικολαΐδης (Ατρόμητος Διαβατού), Βαγγέλης Παππάς (Φίλιππος Μέσης)

Σχοινάς

ΑΕ Σχοινά

ΠροπονητήςΤριαντάφυλλος Παπακωνσταντίνου

Αποκτήθηκαν Μπάμπης Σεβαστιάδης (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Θοδωρής Αριδάς (ΠΑΟ Κορυφής), Αντώνης Κασλαμάς (Αλιάκμων Νησελίου), Θωμάς Κιστογλίδης (Νησαϊκός), Φώτης Παπαδόπουλος (νέο δελτίο), Δημήτρης Γκάρας (νέο δελτίο),  Σωτήρης Μαργαρίτης (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Ευθύμης Τζουβάρας (ΑΕΚ Καμποχωρίου), Δημήτρης Κίτσας (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Μάκης Πατρίκας (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Νίκος Μουσκεφτάρας (ΑΕ Καψόχωρας), Λεντιάν Γκρίβα (ΑΕ Καψόχωρας)

ΑποχώρησανΝίκος Μπουνταΐτης (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Χρήστος Κίτσας (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Παναγιώτης Καραμήτσος (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας)

Αλιακμων νησελιου

Αλιάκμων Νησελίου

Προπονητής : Παύλος Ζερδαλής

Αποκτήθηκαν Σταύρος Μπουτακίδης (ΑΕ Καψόχωρας), Νίκος Χαρισόπουλος (ΑΕ Καψόχωρας), Λευτέρης Τσελιόπουλος (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Τζεμάλ Χουσεΐνογλου (Αγροτικός Αστέρας Πλατέος), Μηνάς Μυλώσης (ομάδα της ΕΠΣ Μακεδονίας), Βασίλης Τόκας (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Ιορδάνης Κουλερίδης (Αγροτικός Αστέρας Πλατέος)

Αποχώρησαν Αντώνης Κασλαμάς (ΑΕ Σχοινά), Φερίτ Χουσεΐνογλου (Αιγινιακός), Γιώργος Βασιλείου (Άρης Παλαιοχωρίου), Γρηγόρης Μουσενίκας (Νίκη Αγκαθιάς), Βις Τάτα (Νίκη Αγκαθιάς), Πέτρος Γιοβανόπουλος (Νίκη Αγκαθιάς)

skilitsi

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Προπονητής : Κώστας Μουρτζίλας, Χρήστος Τάνης

Αποκτήθηκαν Κώστας Τάνης (Μακροχώρι), Βαγγέλης Τσιφλίδης (ΠΑΟΚ Κουλούρας), Δημήτρης Εσπέρογλου (ΠΑΟΚ Κουλούρας), Δημήτρης Αναστασόπουλος (Νησαϊκός), Γιώργος Σιμιτζής (Νησαϊκός), Δημήτρης Ρηγόπουλος (ΑΕΠ Βέροιας), Αργύρης Χατζηαθανασίου (ΜΑΣ Βεργίνας), Κώστας Παπαδόπουλος (ΑΕΠ Βέροιας), Θοδωρής Νικολαΐδης (Νίκη Αγκαθιάς),  Άρης Πετικόπουλος (Εθνικός Κλειδιού), Θοδωρής Δημούλτσης (ΓΑΣ Κοπανού), Σωτήρης Συρόπουλος (Εθνικός Κλειδιού), Βασίλης Κωστόπουλος (Εθνικός Κλειδιού)

Αποχώρησαν Νίκος Αραπέλης (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Χρήστος Τσίπης του Σ. (Θύελλα Σταυρού), Κώστας Παπαδόπουλος (Ακαδημία Μακροχωρίου), Σταύρος Παπαδόπουλος (ΑΣ Πατρίδας), Δημήτρης Μωραΐτης (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Μάκης Κυριακού (Αστέρας Αλεξάνδρειας)

Αρης Παλαιοχωριου

Άρης Παλαιοχωρίου

Προπονητής : Δημήτρης Πρίντζιος

Αποκτήθηκαν Σωτήρης Λίτσι (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Σωτήρης Ταμπουράς (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Κώστας Γεωργίου (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Νίκος Χατζόπουλος (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Δημοσθένης Κουρμουλάκης (Νησαϊκός), Χάρης Περπερίδης (Νηρέας Βέροιας), Γιώργος Βασιλείου (Αλιάκμων Νησελίου), Δημήτρης Πλέσκας (Δόξα Λιανοβεργίου), Γιάννης Τσάκαλος (Δόξα Λιανοβεργίου), Γιώργος Χατζηδημητρίου (Δόξα Λιανοβεργίου), Μένιος Νιάκας (ΑΕ Αλεξάνδρειας)

Αποχώρησαν Στέλιος Λιόλιος (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Βαλάντης Μπεκτάς (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Βαλάντης Κίτσας (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Κώστας Βασιλείου (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Ραφαήλ Τουλιόπουλος (ελεύθερος), Λευτέρης Κίτσας (Αστέρας Αλεξάνδρειας)

Αστέρας Αλεξ

Αστέρας Αλεξάνδρειας (Νησαϊκός)

Προπονητής : Τάσος Χουρσουζίδης

Αποκτήθηκαν Στέλιος Λιόλιος (Άρης Παλαιοχωρίου), Βαγγέλης Δεινόπαπας (Μακεδονικός Πλατάνου), Στέφανος Μοσχώβης (Ασπίδα Ξάνθης), Μάκη Κυριακού (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Νίκος Μπουνταΐτης (ΑΕ Σχοινά), Δημήτρης Μωραΐτης (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Θοδωρής Γκουγρής (ελεύθερος), Νίκος Μουστάκας (Άρης Παλαιοχωρίου), Κώστας Χαρπίδης (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Αλέκος Μπουκλάς (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Κώστας Κούκος (Ηρακλής Χάλκης Λάρισας), Δημήτρης Θυμιόπουλος (ΑΕ Καψόχωρας), Λευτέρης Κίτσας (Άρης Παλαιοχωρίου), Χρήστος Κίτσας (ΑΕ Σχοινά)

Αποχώρησαν Αποστόλης Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Πλατάνου), Γρηγόρης Πατρίκας (Δόξα Λιανοβεργίου), Αντώνης Παπαδόπουλος (Δόξα Λιανοβεργίου), Δημήτρης Αναστασόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Γιώργος Σιμιτζής (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Δημοσθένης Κουρμουλάκης (Άρης Παλαιοχωρίου), Θωμάς Κιστογλίδης (ΑΕ Σχοινά), Σωτήρης Μαργαρίτης (ΑΕ Σχοινά), Παναγιώτης Κούκλας (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Βασίλης Σιμψερής (Εθνικός Κλειδιού), Γρηγόρης Μητσιώτης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Νεκτάριος Κούκλας (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Μάκης Πατρίκας (ΑΕ Σχοινά), Λευτέρης Τσελιόπουλος (Αλιάκμων Νησελίου)

δοξα λιανοβεργιου

Δόξα Λιανοβεργίου

Προπονητής : Σάκης Παγγούρας

Αποκτήθηκαν Γρηγόρης Πατρίκας (Νησαϊκός), Αντώνης Παπαδόπουλος (Νησαϊκός), Δημήτρης Χριστοφόρου (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Χρήστος Κωνσταντίνου (Ολυμπιακός Κυμίνων), Ματθαίος Δεμπρόπουλος (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Σάκης Καμπάς (Ατρόμητος Διαβατού)

Αποχώρησαν Μάκης Κίρτσογλου (Μακεδονικός Πλατάνου), Δημήτρης Πλέσκας (Άρης Παλαιοχωρίου), Γιάννης Τσάκαλος (Άρης Παλαιοχωρίου), Γιώργος Χατζηδημητρίου (Άρης Παλαιοχωρίου), Στέλιος Διτσόλας (ελεύθερος), Λευτέρης Χατζημιχαήλ (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Μένιος Νιάκας (ΑΕ Αλεξάνδρειας)

Εθνικος Κλειδιου

Εθνικός Κλειδιού

Προπονητής : Χρυσόστομος Σκεντερίδης

Αποκτήθηκαν Γιώργος Ιωαννίδης (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Βασίλης Σιμψερής (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Κώστας Ρούντος (ΠΑΟΚ Ανοιξιάς), Παναγιώτης Παπαδόπουλος (Ιάσονας Αυγής), Νίκος Οικονομόπουλος (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Ραφαήλ Μπακιρτζής (Νέα Γενεά Νικομήδειας), Τάσος Καϊμακαμίδης (Εθνικός Ευόσμου), Νίκος Κοτρίκης (ΠΑΟΚ Ανοιξιάς), Άκης Αδαμίδης (ομάδα της ΕΠΣ Μακεδονίας), Βαγγέλης Λεωνίδης (Ποντιακή Νεολαία Αράχου)

Αποχώρησαν Γιάννης Κιρκιλιανίδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Γιώργος Μυλωνάς (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Γιώργος Νικολόπουλος (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Σωτήρης Παπαδόπουλος (ελεύθερος), Άρης Πετικόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Δημήτρης Διακόπουλος (Μακεδονικός Πλατάνου), Μάριος Χαϊκάλης (Αριστοτέλης Καταχά), Χρήστος Κακατάτσιος (Αριστοτέλης Καταχά), Σωτήρης Συρόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Βασίλης Κωστόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Κώστας Φιρινίδης (ελεύθερος)

θυελλα σταυρου

Θύελλα Σταυρού

Προπονητής : Κώστας Μουρτζίλας

Αποκτήθηκαν Γιώργος Καραγαβριηλίδης (ΜΑΣ Βεργίνας), Δημήτρης Νεστορόπουλος (ΠΑΟΚ Κουλούρας), Γιάννης Μάρτος (Εθνικός Ράχης), Χρήστος Τσίπης του Σ. (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Γιώργος Καραμιχαηλίδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Αντώνης  Βασιλείου (Απόλλων Λυκογιάννης), Σταύρος Κραβαριώτης (Εθνικός Ράχης), Αχιλλέας Μυλωνάς (Βέροια Κ17), Λευτέρης Αθανασίου (Μακεδόνας Βέροιας), Γιάννης Κολίτσης (Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας)

Αποχώρησαν Γιάννης Συμεωνίδης (ομάδα της ΕΠΣ Κιλκίς), Γιάννης Πάσχος (Φουρτούνα Αγίας Μαρίνας Θεσπρωτίας), Αργύρης Κούφας (Μακροχώρι)

Μακεδονικός Πλατάνου

Μακεδονικός Πλατάνου

Προπονητής : Γιάννης Βασιλειάδης

Αποκτήθηκαν Γιώργος Τσαλαμπάνας (ΑΕ Αλεξάνδρειας), Μάκης Κίρτσογλου (Δόξα Λιανοβεργίου), Βαγγέλης Γιοβανόπουλος (ΑΕ Καψόχωρας), Αποστόλης Παπαδόπουλος (Νησαϊκός), Παναγιώτης Πάλα (Αγροτικός Αστέρας Πλατέος), Δημήτρης Διακόπουλος (Εθνικός Κλειδιού), Ηλίας Αθανασιάδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Γιώργος Αθανασιάδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Παναγιώτης Τσολακίδης (ΑΕ Καψόχωρας), Χρήστος Παπαμιχαήλ (ΑΣ Προμάχων)

Αποχώρησαν Βαγγέλης Δεινόπαπας (Αστέρας Αλεξάνδρειας)

ΜΑΣ Βεργίνα

ΜΑΣ Βεργίνας

Προπονητής : Πασχάλης Μελιόπουλος

Αποκτήθηκαν Παναγιώτης Βενιόπουλος (Αχιλλέας Νεοκάστρου), Σωτήρης Βενιόπουλος (Αχιλλέας Νεοκάστρου), Γιάννης Μπλούκας (Μακροχώρι), Χρήστος Αράπος (ΜΑΣ Βεργίνας), Δημήτρης Ταχτατζής (Νηρέας Βέροιας), Αντώνης Γκόγκος (Νηρέας Βέροιας), Βαγγέλης Αποστόλου (Απόλλων Λυκογιάννης), Βαγγέλης Αποστόλου (Μακροχώρι), Δημήτρης Κατσιγιαννόπουλος (ΑΕ Χαρίεσσας), Κώστας Τσιάμπας (Φίλιππος Μελίκης), Βασίλης Κατσιγιαννόπουλος (Νηρέας Βέροιας), Γιώργος Σαμψωνίδης (ΑΣ Ειρηνούπολης)

Αποχώρησαν Γιώργος Καραγαβριηλίδης (Θύελλα Σταυρού), Αργύρης Χατζηαθανασίου (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου)

Νικη Αγκαθιας

Νίκη Αγκαθιάς

Προπονητής : Δημήτρης Σαμαράς

Αποκτήθηκαν Παναγιώτης Γατόπουλος (Φίλιπππος Μέσης), Ανέστης Παναγιωτίδης (Δόξα Κυψέλης), Στέργιος Μπούλγκουρας (Δόξα Κυψέλης), Γρηγόρης Μουσενίκας (Αλιάκμων Νησελίου), Βις Τάτα (Αλιάκμων Νησελίου), Πέτρος Γιοβανόπουλος (Αλιάκμων Νησελίου), Ανέστης Κωνσταντινίδης (Δόξα Κυψέλης), Βασίλης Κοκάρας (Δάφνη Δαφνώνα Χίου), Λάμπρος Σταμούλης (ΑΕ Καψόχωρας), Γιώργος Τσαλαμπάνας (ΑΕ Καψόχωρας), Θωμάς Κατάγκας (ΠΑΟ Παλατίτσια)

Αποχώρησαν : Δημήτρης Κουκουφτόπουλος (ΟΦΑΜ Κέρκυρας), Θοδωρής Νικολαΐδης (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου)

παλατιτσια

ΠΑΟ Παλατίτσια

Προπονητής : Παναγιώτης Παπαδόπουλος

Αποκτήθηκαν : Παναγιώτης Δούκας (Απόλλων Λυκογιάννης), Κώστας Δημούλτσης (Νηρέας Βέροιας), Μάκης Αργυρόπουλος (Φίλιππος Μελίκης), Ηλίας Κακαγιάννης (Φίλιππος Μελίκης), Άγγελος Ρόκκο (Φίλιππος Μέσης)

Αποχώρησαν Θωμάς Κατάγκας (Νίκη Αγκαθιάς)

kouloura

ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΠροπονητήςΣταύρος Κωστογλίδης

Αποκτήθηκαν :

Αποχώρησαν Γιώργος Τερζής (ΑΣ Ειρηνούπολης), Λεωνίδας Παπαδόπουλος (ΑΣ Ειρηνούπολης), Βαγγέλης Τσιφλίδης (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Δημήτρης Νεστορόπουλος (Θύελλα Σταυρού), Αντώνης Ιατρόπουλος (Νέα Γενεά Νικομήδειας), Γρηγόρης Αγγελίνας (Νέα Γενεά Νικομήδειας), Δημήτρης Εσπέρογλου (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Θανάσης Τσιότρας (Βέροια Κ17), Γιάννης Ιωάννου (SKODA Ξάνθη Κ20), Δημήτρης Μελιόπουλος (SKODA Ξάνθη Κ20), Νίκος Παπαδόπουλος (ΑΣ Ειρηνούπολης), Μανώλης Χουλουϊλίδης (ΑΣ Ειρηνούπολης), Δημήτρης Ασλαμπάλογλου (Απόλλων Κρύας Βρύσης), Αντώνης Σακαλής (Απόλλων Λυκογιάννης), Άνι Κάσα (Μακροχώρι), Διονύσης Τζιλόπουλος (ΑΕ Αλεξάνδρειας)

Φιλιππος Μεσης

Φίλιππος Μέσης

Προπονητής :  Χρήστος Μανσούρ

Αποκτήθηκαν : Γιάννης Αρτεμισιάδης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Θανάσης Μπαλτζής (Μέγας Αλέξανδρος Παλαιού Προδρόμου), Χρυσοβαλάντης Φεζουλάς (Μακεδόνας Βέροιας), Άγγελος Καρατάσιος (Μακεδόνας Βέροιας), Δημήτρης Παπαδόπουλος (Απόλλων Αγίου Γεωργίου), Βαγγέλης Παππάς (Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας), Αντώνης Καρατάσιος (Μακεδόνας Βέροιας), Κυριάκος Διαμαντόπουλος (νέο δελτίο), Γιάννης Καρατάσιος (νέο δελτίο), Παντελής Αθανασίου (νέο δελτίο), Αντώνης Ταραπόσος (νέο δελτίο), Σόλων Μπαλτζής (Μέγας Αλέξανδρος Παλαιού Προδρόμου)

Αποχώρησαν Παναγιώτης Γατόπουλος (Νίκη Αγκαθιάς), Σάκης Κατσκαβέλης (ΑΕ Χαρίεσσας), Μάριος Σότι (Ηρακλής Άσπρου), Μάρκος Τζιάλι (Φίλιππος Μελίκης), Άγγελος Ρόκκο (ΠΑΟ Παλατίτσια), Γιάννης Θεοδωρίδης (ΑΣ Ειρηνούπολης)


2ος όμιλος

ΑΕΠ Βέροιας Έμβλημα

ΑΕΠ Βέροιας

Προπονητής : Στέφανος Γαϊτάνος

ΑποκτήθηκανΒασίλης Δερμιτζάκης (Βέροια Κ20), Γιώργος Χατζηπαρασίδης (Βέροια Κ20), Νίκος Γκαλίτσιος (Βέροια Κ17), Αλέξανδρος Καραγιάννης (Βέροια Κ15), Μάριος Τζιβάρας (Νηρέας Βέροιας), Γιάννης Καφετζής (?)

Αποχώρησαν Δημήτρης Τζιβάρας (ΓΑΣ Κοπανού), Δημήτρης Ρηγόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Κώστας Παπαδόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου)

ακαδημια βεροιας

Ακαδημία Βέροιας

Προπονητής : Θεόδωρος Τέγος

Αποκτήθηκαν : Πέτρος Μπούργκατζιτς (προωθ. παιδικό), Σταύρος Μπρανιώτης (προωθ. παιδικό), Κώστας Ταρατσίδης (προωθ. παιδικό), Σίμος Απαζίδης (προωθ. παιδικό), Λέντι Μούτσα (προωθ. παιδικό), Κώστας Παπουλίδης (προωθ. παιδικό), Κώστας Σοφιανίδης (προωθ. παιδικό)

Αποχώρησαν Παναγιώτης Καλφούντζος (ΑΣ Ειρηνούπολης), Μιχάλης Οβεζίκογλου (ΑΕ Χαρίεσσας), Αντώνης Ντόγος (ΓΑΣ Κοπανού), Παναγιώτης Μπεκιαρίδης (ΑΣ Πατρίδας), Μανώλης Χαρισιάδης (Ελπίδα Μονοσπίτων), Χαράλαμπος Τηλκερίδης (ΑΕ Χαρίεσσας), Πέτρος Μιχαηλίδης (Φίλιππος Μελίκης), Στέλιος Σαχπατζίδης (Φίλιππος Μελίκης)

Ακαδημια Μακροχωριου

Ακαδημία Μακροχωρίου

Προπονητής : Γιώργος Απόσογλου

ΑποκτήθηκανΝίκος Κουϊρουκίδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Γρηγόρης Παππάς (Βέροια Κ17), Γιώργος Σαρκατζής (Βέροια Κ17), Κώστας Παπαδόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Παναγιώτης Κικίδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Βασίλης Τζιόμπρας (Βέροια Κ17)

Αποχώρησαν : Νίκος Δημοσθένους (προωθ. Μακροχώρι), Κώστας Κουλουριώτης (προωθ. Μακροχώρι), Δημήτρης Σερασκιέρης (προωθ. Μακροχώρι), Χριστόδουλος Φωτόπουλος (προωθ. Μακροχώρι), Γιώργος Αντωνιάδης (Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας), Σταύρος Σταματίου (προωθ. Μακροχώρι), Σταύρος Παπαδόπουλος (προωθ. Μακροχώρι), Σάκης Ασλανίδης (προωθ. Μακροχώρι), Στέλιος Δήμου (Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας), Βαλάντης Ζουρλαδάνης (Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας), Βασίλης Καλολιμνιώτης (Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας)

ao marinas

ΑΟ Μαρίνας

Προπονητής : Γιώργος Προδρόμου

Αποκτήθηκαν Παναγιώτης Σπαθόπουλος (ΑΕ Χαρίεσσας), Χαράλαμπος Παπαλεξίου (Θύελλα Στενημάχου), Χρήστος Μουρατίδης (Κεραυνός Επισκοπής), Στάθης Δραγουμάνος (ΓΑΣ Κοπανού), Αλέξανδρος Ματάτης (Θύελλα Στενημάχου), Αντώνης Σαρμπίνος (Δόξα Νάουσας), Παναγιώτης Ντατσής (Κεραυνός Επισκοπής)

Αποχώρησαν :

apollon new

Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Προπονητής : Μπάμπης Σπυριδωνίδης

ΑποκτήθηκανΗλίας Σιδηρόπουλος (Άτλας Ζερβοχωρίου), Χάρης Δημητρούσης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Νίκος Μιχαηλίδης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Ανέστης Σπυριδωνίδης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Γιάννης Χατζηγεωργίου (Ελπίδα Μονοσπίτων), Κώστας Δημητρούσης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Χαρίλαος – Χρυσοβαλάντης Σέρετης (Βέροια Κ15), Γρηγόρης Γαλατσίδας (Βέροια Κ15), Άγγελος Καϊσίδης (Βέροια Κ17), Χρυσοβαλάντης Κουτρουλιάς (Βέροια Κ20), Δημήτρης Τσαλίλης (Άψεμες Ανατολής Σάμου).

Αποχώρησαν Άγγελος Παντσής (Ηρακλής Άσπρου), Δημήτρης Παπαδόπουλος (Φίλιππος Μέσης)

πατριδα

ΑΣ Πατρίδας

Προπονητής : Χρήστος Παναγιωτίδης

Αποκτήθηκαν Σταύρος Παπαδόπουλος (Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου), Λάζαρος Τριανταφυλλίδης (Μακεδόνας Βέροιας), Παναγιώτης Μπεκιαρίδης (Ακαδημία Βέροιας), Αλέξανδρος Παπαδόπουλος (ΑΣ Ειρηνούπολης)

ΑποχώρησανΜιχάλης Μαυρομιχάλης (Απόλλων Λυκογιάννης)

Δοξα Ναουσας

Δόξα Νάουσας

Προπονητής :

Αποκτήθηκαν :

Αποχώρησαν Αλέξανδρος Κούτης (ΓΑΣ Ροδοχωρίου), Παναγιώτης Θεοδοσιάδης (ΓΑΣ Ροδοχωρίου), Αντώνης Σαρμπίνος (ΑΟ Μαρίνας), Ραφαήλ Στογιάννος (Αχιλλέας Νάουσας), Γιώργος Κασαπίδης (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας)

μονοσπιτα

Ελπίδα Μονοσπίτων

Προπονητής : Άγγελος Μίλης

Αποκτήθηκαν Χρήστος Λίγγος (Ολυμπιακός Νάουσας), Μανώλης Χαρισιάδης (Ακαδημία Βέροιας), Νίκος Παυλίδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Χρήστος Παυλίδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Γιάννης Αγγελίδης (Θύελλα Στενημάχου), Κώστας Σαρακατσιάνος (Θύελλα Στενημάχου)

ΑποχώρησανΓιάννης Χατζηγεωργίου (Απόλλων Αγίου Γεωργίου)

 

Νικομήδεια

Νέα Γενεά Νικομήδειας

Προπονητής : Γιώργος Κεσίδης

Αποκτήθηκαν Γιάννης Γαϊτανίδης (Άτλας Ζερβοχωρίου), Κώστας Τζίμος (Άτλας Ζερβοχωρίου), Αντώνης Ιατρόπουλος (ΠΑΟΚ Κουλούρας), Γρηγόρης Αγγελίνας (ΠΑΟΚ Κουλούρας), Τάσος Κουκλανιώτης (Νηρέας Βέροιας), Αντώνης Γκουντάρας (Θύελλα Στενημάχου)

Αποχώρησαν Χρήστος Τζιόκας (ελεύθερος), Νίκος Νικολαΐδης (Απόλλων Λυκογιάννης), Αντώνης Τζίμος (Ηρακλής Άσπρου), Ραφαήλ Μπακιρτζής (Εθνικός Κλειδιού), Βασίλης Φιλιππίδης (Μακροχώρι)

νηρεας

Νηρέας Βέροιας

Προπονητής : Γιάννης Παυλίδης

Αποκτήθηκαν : Κώστας Πάνου (Βέροια Κ17), Κώστας Τζίρος (Βέροια Κ17), Οδυσσέας Γκουτζιλίκας (Βέροια Κ17)

Αποχώρησαν Τάσος Κουκλανιώτης (Νέα Γενεά Νικομήδειας), Χάρης Περπερίδης (Άρης Παλαιοχωρίου), Χρήστος Αντωνίου (Αετός Βαρβάρας Χαλκιδικής), Πάρης Ντουμάνης (Ολυμπιακός Κ17), Αλέξης Σιαφαρίκας (Βέροια Κ17), Κώστας Δημούλτσης (ΠΑΟ Παλατίτσια), Αρίστος Στυλίδης (Βέροια Κ17), Μάριος Τζιβάρας (ΑΕΠ Βέροιας), Δημήτρης Ταχτατζής (ΜΑΣ Βεργίνας), Αντώνης Γκόγκος (ΜΑΣ Βεργίνας), Γιάννης Χαρίσης (Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας), Βασίλης Κατσιγιαννόπουλος (ΜΑΣ Βεργίνας)

Ολυμπιακός Νάουσας

Ολυμπιακός Νάουσας

Προπονητής : Γιώργος Δασκαλάκης

Αποκτήθηκαν Παναγιώτης Σπαθάκης (ΦΑΣ Νάουσα), Θάνος Κωστόπουλος (Θύελλα Στενημάχου), Θωμάς Τσιρπανλής (Θύελλα Στενημάχου)

Αποχώρησαν Σταύρος Τσιάκος (ΦΑΣ Νάουσα), Χρήστος Λίγγος (Ελπίδα Μονοσπίτων), Αντώνης Φράγγης (Εθνικός Αγιονερίου), Γιώργος Τσακίρης (Αχιλλέας Νάουσας), Παντελής Φικιάρης (Αχιλλέας Νάουσας)


Οι ομάδες που δεν δήλωσαν συμμετοχή :

kapsoxwra-A.E

ΑΕ Καψόχωρας

 

Αποχώρησαν Κώστας Πιπιλιάρης (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Νίκος Μεντεσίδης (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Βαγγέλης Γιοβανόπουλος (Μακεδονικός Πλατάνου), Χαράλαμπος Βρεττός (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Φλογκέρτ Σκούρα (Ποντιακή Νεολαία Αράχου), Λάμπρος Σταμούλης (Νίκη Αγκαθιάς), Παναγιώτης Τσολακίδης (Μακεδονικός Πλατάνου), Γιώργος Τσαλαμπάνας (Νίκη Αγκαθιάς), Σταύρος Μπουτακίδης (ελεύθερος), Νίκος Χαρισόπουλος (Αλιάκμων Νησελίου), Δημήτρης Θυμιόπουλος (Αστέρας Αλεξάνδρειας), Λευτέρης Μοσχόπουλος (Αλιάκμων Νησελίου), Τάσος Μπόσκος (ομάδα Κύπρου), Βαλάντης Κίτσας (ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας), Νίκος Μουσκεφτάρας (ΑΕ Σχοινά), Λεντιάν Γκρίβα (ΑΕ Σχοινά)

Αχιλλεας Νεοκαστρου

Αχιλλέας Νεοκάστρου

Αποχώρησαν Παναγιώτης Βενιόπουλος (ΜΑΣ Βεργίνας), Σωτήρης Βενιόπουλος (ΜΑΣ Βεργίνας), Νίκος Πίσιος (Φίλιππος Μελίκης), Βαγγέλης Μηλιώτης (Φίλιππος Μελίκης), Χρήστος Αράπος (ΜΑΣ Βεργίνας), Γιώργος Μηλιώτης (Φίλιππος Μελίκης)

Θυελλα Στενημαχου

Θύελλα Στενημάχου

Αποχώρησαν Αργύρης Σταμάτης (ΑΕ Χαρίεσσας), Θωμάς Σταμάτης (ΑΕ Χαρίεσσας), Δημήτρης Κελέσμητος (ΓΑΣ Κοπανού), Θάνος Κωστόπουλος (Ολυμπιακός Νάουσας), Θωμάς Τσιρπανλής (Ολυμπιακός Νάουσας), Αλέξανδρος Ματάτης (ΑΟ Μαρίνας), Αντώνης Γκουντάρας (Νέα Γενεά Νικομήδειας), Χαράλαμπος Παπαλεξίου (ΑΕ Χαρίεσσας), Νίκος Ζυγώνης (ΑΕ Χαρίεσσας), Πέτρος Χαρίσης (Μακροχώρι), Γιάννης Αγγελίδης (Ελπίδα Μονοσπίτων), Κώστας Σαρακατσιάνος (Ελπίδα Μονοσπίτων)