Δείτε το σημερινό (25/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:00
Eurosport 1
Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Sunny Valley, Russia

11:15
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Crans-Montana, Switzerland

11:30
Eurosport 1
Cross country σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Lahti, Finland

13:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kvitfjell, Norway

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαλένθια
La Liga

14:15
Eurosport 1
Cross country σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Lahti, Finland

14:30
www.sportsup.gr
Η 16η αγωνιστική της Γ Εθνικής LIVE

14:30
Eurosport 2
Abu Dhabi Tour
United Arab Emirates

15:00
www.sportsup.gr
Η 20η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας LIVE

15:00
ΕΡΤ3
Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης
Stoiximan.gr Football League

15:00
Novasports 3HD
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:45
Eurosport 2
World Tour
Βέλγιο

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λειψία – Κολονία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Αμβούργο
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Άρης – Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Τρίκαλα – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Λαύριο – Προμηθέας Πατρών
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κύμη – Δόξα Λευκάδας
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Σουόνσι
Premier League

17:15
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Lahti, Finland

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Σεβίλλη
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Super League

18:00
Novasports 3HD
Γκινγκάμπ – Μονακό
Ligue 1

19:00
Novasports 4HD
Ηρακλής – ΠΑΟΚ
Volley League

19:00
FOX Sports
St. John’s Red Storm – Georgetown Hoyas
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Νάπολι – Αταλάντα
Serie A

19:20
COSMOTE SPORT 7 HD
Ραβένα – Καλάμπρια
SuperLega

19:30
Novasports 2HD
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Γουέστ Χαμ
Premier League

20:00
Eurosport 2
Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
MXGP – 2η κούρσα, Κατάρ

20:15
Novasports 3HD
Εστορίλ – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Novasports 1HD
Ρεν – Λοριάν
Ligue 1

21:00
FOX Sports
DePaul Blue Demons – Seton Hall Pirates
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Μάλαγα
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους – Έμπολι
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Ντελρέι Μπιτς, ημιτελικά

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Ρίο, ημιτελικά

22:30
Novasports 3HD
Ρίο Άβε – Πάσος Φερέιρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00
FOX Sports
Los Angeles Kings – Anaheim Ducks
NHL

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς – Σάρλοτ Χόρνετς
ΝΒΑ

03:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Ντελρέι Μπιτς, ημιτελικά

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Σικάγο Μπουλς
ΝΒΑ

04:30
Eurosport 1
Supersport: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Phillip Island, Australia

06:00
Eurosport 1
Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Phillip Island, Australia