1η αγωνιστική (1/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας -Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας -Ηρακλής
Μακεδονικός -Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας -Καμπανιακός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΦΑΣ Νάουσα
Ρεπό : Κιλκισιακός

2η αγωνιστική (8/10 – 16.00)
Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός – Μακεδονικός
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – ΦΑΣ Νάουσα
Καμπανιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : ΑΟ Καρδίας

3η αγωνιστική (15/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας -Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΦΑΣ Νάουσα -Πιερικός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων -Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας -Καμπανιακός
Ρεπό : Μακεδονικός

4η αγωνιστική (18/10 – 16.00)
ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός- Μακεδονικός
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός -Καμπανιακός
Ηρακλής -Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό : ΦΑΣ Νάουσα

5η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός
ΦΑΣ Νάουσα – Κιλκισιακός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας -ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός -Ηρακλής
Ρεπό : Καμπανιακός

6η αγωνιστική (29/10 – 15.00)
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας -ΦΑΣ Νάουσα
Εδεσσαϊκός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός -Καμπανιακός
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά -Πιερικός
Ρεπό : Ηρακλής

7η αγωνιστική (5/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
ΦΑΣ Νάουσα – Μακεδονικός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας- Εδεσσαϊκός
Ηρακλής – Κιλκισιακός
Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Ρεπό : ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική (8/11 – 15.00)
ΦΑΣ Νάουσα -Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός -Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας -Ηρακλής
Εδεσσαϊκός -Πιερικός
Κιλκισιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό : Φίλιππος Αλεξάνδρειας

9η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός – ΦΑΣ Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής – Μακεδονικός
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά -ΑΟ Καρδίας
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

10η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων -Αλμωπός Αριδαίας
ΦΑΣ Νάουσα -Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας -Πιερικός
Μακεδονικός -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας -Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική (26/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής -Καμπανιακός
Πιερικός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΦΑΣ Νάουσα
Φίλιππος Αλεξάνδρειας- Μακεδονικός
Κιλκισιακός -ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός – ΑΟ Καρδίας
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

12η αγωνιστική (29/11 – 15.00)
Ηρακλής – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας -Πιερικός
Καμπανιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Μακεδονικός -Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Καρδίας
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

13η αγωνιστική (3/12 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά -Ηρακλής
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -Καμπανιακός
Κιλκισιακός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός – ΦΑΣ Νάουσα
ΑΟ Καρδίας- Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός
Ρεπό : Αλμωπός Αριδαίας

14η αγωνιστική (10/12 – 15.00)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας- Κιλκισιακός
Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας
ΦΑΣ Νάουσα- ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Ρεπό : Πιερικός

15η αγωνιστική  (13/12 – 15.00)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός -Πιερικός
Εδεσσαϊκός -Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας -Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας -Καμπανιακός
Μακεδονικός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας – ΦΑΣ Νάουσα
Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου