Πραγματοποιήθηκε πριν λίγη ώρα η κλήρωση του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ημαθίας, για τη σεζόν 2017/2018.

Στη φετινή διοργάνωση δήλωσαν συμμετοχή 15 ομάδες, που χωρίστηκαν σε δύο ομίλους και η πρώτη αγωνιστική ορίστηκε για το προσεχές Σάββατο 7/10 και ώρα 11.00.

Να σημειώσουμε πως φέτος δεν θα υπάρξουν play off όπως τις προηγούμενες χρονιές και σύμφωνα με την προκήρυξη (δείτε ΕΔΩ) στις πρωταθλήτριες ομάδες θα απονεμηθεί από ένα Κύπελλο και 20 μετάλλια για τους ποδοσφαιριστές τους.

Δείτε το πρόγραμμα των δύο ομίλων :

1ος όμιλος

1η / 8η

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μελίκης – Αλιάκμων Νησελίου

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Ρεπό : Μακροχώρι

2η / 9η

Μακροχώρι – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : Φίλιππος Αλεξάνδρειας

3η /10η

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

4η / 11η

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Μακροχώρι – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

5η / 12η

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Αλιάκμων Νησελίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακροχώρι

Ρεπό : Φίλιππος Μελίκης

6η / 13η

Αλιάκμων Νησελίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μελίκης – Μακροχώρι

Ρεπό : ΠΑΟΚ Κουλούρας

7η / 14η

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αλιάκμων Νησελίου

Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Φίλιππος Μελίκης – Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Ρεπό : Αστέρας Αλεξάνδρειας

 

2ος όμιλος

1η / 8η

ΑΕΠ Βέροιας – Ολυμπιακός Νάουσας

ΦΑΣ Νάουσα – Αριστοτέλης Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – Αχιλλέας Νάουσας

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

2η / 9η

ΦΑΣ Νάουσα – ΑΕΠ Βέροιας

Ολυμπιακός Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας

Αριστοτέλης Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αχιλλέας Νάουσας

3η / 10η

ΑΕΠ Βέροιας – Μακεδόνας Βέροιας

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΦΑΣ Νάουσα

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ολυμπιακός Νάουσας

Αχιλλέας Νάουσας – Αριστοτέλης Νάουσας

4η / 11η

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕΠ Βέροιας

Μακεδόνας Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΦΑΣ Νάουσα – Αχιλλέας Νάουσας

Ολυμπιακός Νάουσας – Αριστοτέλης Νάουσας

5η / 12η

ΑΕΠ Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Αχιλλέας Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Αριστοτέλης Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας

Ολυμπιακός Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα

6η / 13η

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αριστοτέλης Νάουσας

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ολυμπιακός Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – ΦΑΣ Νάουσα

7η / 14η

Αριστοτέλης Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Ολυμπιακός Νάουσας – Αχιλλέας Νάουσας

ΦΑΣ Νάουσα- Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Μακεδόνας Βέροιας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας