Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της σε Α1 και B Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας για το Σαββατοκύριακο 10-11/2.

Αναλυτικά :

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.30 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.30 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————————-
ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
—————————————–
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 1530 ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΥΚΙΑΣ 15.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 11.02.2018

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.30 Αγρ.Αστ.Πλατεος – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.30 Ολυμπιακος Λουτρου – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
—————————————–
ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ