Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 4/3 – Το ντέρμπι των «αιωνίων» στην TV και το LIVE του SportsUp σε Football League, Β Εθνική Γυναικών και Γ Εθνική!

Δείτε το σημερινό (4/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:50
FOX Sports
Ski Classics
Vasaloppet

09:00
Eurosport 2
Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Sunny Valley, USA

10:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kranjska Gora, Slovenia

10:30
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

11:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Crans Montana, Switzerland

12:00
Eurosport 2
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

12:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ
Basketball Super League

13:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kranjska Gora, Slovenia

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Εσπανιόλ
La Liga

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Τζένοα – Κάλιαρι
Serie A

13:30
Eurosport 2
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

14:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκραν Κανάρια – Βαλένθια
Liga Endesa

14:30
Ert.gr
Ολυμπιακός – Φάρος Κερατσινίου
Α1 γυναικών

14:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Crans Montana, Switzerland

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ζανκτ Πάουλι
Bundesliga 2

14:45
FOX Sports
UK Open

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η Football League, Β Εθνική Γυναικών και Γ Εθνική

15:00
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

15:00
ΕΡΤ3
Σπάρτη – Απόλλων Πόντου
Football League

15:00
Eurosport 2
Welsh Open
Cardiff

15:30
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

15:30
Novasports 4HD
Φιτέσε – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Άρσεναλ
Premier League

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κιέβο – Σασουόλο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τορίνο – Κροτόνε
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ουντινέζε – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αταλάντα – Σαμπντόρια
Serie A

16:15
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

16:30
Eurosport 2
Paris-Nice
France

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:40
ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού
Μπέρμιγχαμ

17:00
Ert.gr
Άρης – Τρίκαλα
Football League

17:15
Novasports 3HD
Λεβαδειακός – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Super League Σουρωτή

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
Premier League

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Argentina

18:05
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, μικρός τελικός ανδρών

18:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Αρμάνι Μιλάνο – Σάσαρι
Serie A

18:30
ΕΡΤ1
Προμηθέας – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

19:00
Action 24
Μπρόντμπι – Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Αλαβές
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Εστουδιάντες – Ουνικάχα
Liga Endesa

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή

20:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Argentina

20:05
COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, τελικός ανδρών

20:45
Eurosport 1
Welsh Open
Cardiff

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μπέτις
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Ίντερ
Serie A

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Ναντ
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ατλάντα Χοκς – Φίνιξ Σανς
ΝΒΑ

22:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Las Vegas Pennzoil 400

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Τορόντο Ράπτορς – Σάρλοτ Χόρνετς
ΝΒΑ

04:00
Eurosport 2
Sporting Kansas City – New York City FC
MLS