1η αγωνιστική (01/10 – 16.00) | 14η αγωνιστική (07/01 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 | 0-0
ΑΟ Θήβα – ΑΟ Σελλάνων 1-1 | 0-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου 1-0 | 0-2
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος 0-1 | 1-1
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1 | 0-1
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας 5-0 | 1-0
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού
2η αγωνιστική (08/10 – 16.00) | 15η αγωνιστική (14/01 – 15.00)
ΓΣ Αλμυρού- Οπούντιος Μαρτίνου 4-1 | 2-3
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Θήβα 2-1 | 0-1
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου 1-2 | 0-1
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου 2-1 | 1-1
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος 2-3 | 0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας 3-1 | 0-2
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι
3η αγωνιστική (14/10 – 16.00) | 16η αγωνιστική (21/01 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα 2-4 | 0-3
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού 1-2 | 1-5
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1 | 2-0
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων 4-1 | 1-0
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-0 | 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος 1-2 | 1-2
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
4η αγωνιστική (18/10 – 16.00) | 17η αγωνιστική (28/01 – 15.00)
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου 0-1 | 1-2
ΑΟ Θήβα- Νίκη Βόλου 1-1 | 0-0
ΓΣ Αλμυρού- Διγενής Νεοχωρίου 1-0 | 1-1
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος 0-3 | 2-6
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 | 0-0
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος 3-0 | 1-0
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας
5η αγωνιστική (22/10 – 16.00) | 18η αγωνιστική (04/02 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου 0-3 α.α. | 0-1
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0 | 2-1
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Θήβα 2-1 | 3-3
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού 3-1 | 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0 | 0-1
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων 2-1 | 1-0
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος
6η αγωνιστική (29/10 – 15.00) | 19η αγωνιστική (11/02 – 15.00)
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου 2-0 | 2-1
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος 1-0 | 1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας 1-3 | 2-6
ΑΟ Θήβα- Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1 | 1-2
ΓΣ Αλμυρού- Ρήγας Φεραίος 0-0 | 1-2
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου 0-0 | 0-1
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων
7η αγωνιστική (05/11 – 15.00) | 20η αγωνιστική (17/02 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος 2-3 | 0-3
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου 3-0 | 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου 1-0 | 0-0
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι 1-2 | 3-2
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Θήβα 0-0 | 0-1
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρού 1-0 | 1-1
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
8η αγωνιστική (12/11 – 15.00) | 21η αγωνιστική (25/02 – 15.00)
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0 | 1-1
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου 3-1 | 1-0
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος 0-0 | 0-1
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 1-1 | 3-1
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων 1-2 | 0-2
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0 | 0-1
Ρεπό: ΑΟ Θήβα
9η αγωνιστική (19/11 – 15.00) | 22η αγωνιστική (04/03 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 | 0-5
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας 0-0 | 0-2
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος 0-2 | 0-1
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου 3-0 | 1-0
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι 3-0 | 3-1
ΑΟ Θήβα- ΓΣ Αλμυρού 0-1 | 0-3
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η αγωνιστική (26/11 – 15.00) | 23η αγωνιστική (11/03 – 15.00)
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου 2-1 | 2-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου 2-1 | 0-3
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων 1-1 | 0-1
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 | 1-1
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρού 0-1 | 0-1
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Θήβα 0-4 | 1-3
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος
11η αγωνιστική (03/12 – 15.00) | 24η αγωνιστική (18/03 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου 0-1 | 0-6
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος 2-1 | 0-1
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας 0-5 | 2-3
ΓΣ Αλμυρού- ΝΠΣ Βόλος 0-2 | 2-2
ΑΟ Θήβα- Διγενής Νεοχωρίου 4-0 | 0-1
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι 6-0 | 5-0
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
12η αγωνιστική (10/12 – 15.00) | 25η αγωνιστική (24/03 – 15.00)
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου 4-2 | 2-2
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0 | 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρού 0-2 | 1-0
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Θήβα 2-1 | 2-0
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1 | 5-1
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου 1-1
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
13η αγωνιστική (17/12 – 15.00) | 26η αγωνιστική (01/04 – 16.00)
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων 1-1 | 0-1
ΓΣ Αλμυρού- Ολυμπιακός Βόλου 1-0 | 0-2
ΑΟ Θήβα- Ρήγας Φεραίος 3-0 | 0-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-3 | 1-3
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας 2-1 | 1-0
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου 5-0 | 4-0
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου