Κατηγορίες
Α2 ΕΠΣ Ημαθίας

Α2 Ερασιτεχνική (1ος ομίλος) – Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2015/2016

μπαλα10Με 13 ομάδες σε κάθε όμιλο θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Α2 Ερασιτεχνικής, καθώς ΑΕ Καψόχωρας, Αχιλλέας Νεοκάστρου και Θύελλα Στενημάχου δεν δήλωσαν συμμετοχή.

Το πρωτάθλημα ξεκινά την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου καθώς στις 20/9 θα διενεργηθούν οι βουλευτικές εκλογές. Οι ώρες διεξαγωγής θα ανακοινωθούν αύριο από την ιστοσελίδα της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 10υ ομίλου:

1η / 14η

Νίκη Αγκαθιάς – Αστέρας Αλεξάνδρειας

ΜΑΣ Βεργίνας – Δόξα Λιανοβεργίου

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Μακεδονικός Πλατάνου – Εθνικός Κλειδίου

Θύελλα Σταυρού – Αλιάκμων Νησελίου

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Σχοινά

ρεπό : ΠΑΟ Παλατίτσια

2η / 15η

ΠΑΟ Παλατίτσια – Νίκη Αγκαθιάς

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΜΑΣ Βεργίνας

Δόξα Λιανοβεργίου – Μακεδονικός Πλατάνου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Θύελλα Σταυρού

Εθνικός Κλειδίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Αλιάκμων Νησελίου – ΑΕ Σχοινά

Ρεπό : Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

3η / 16η

Νίκη Αγκαθιάς – ΜΑΣ Βεργίνας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Μακεδονικός Πλατάνου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Άρης Παλαιοχωρίου – Δόξα Λιανοβεργίου

ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Αλιάκμων Νησελίου – Εθνικός Κλειδίου

Ρεπό : Θύελλα Σταυρού

4η / 17η

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Νίκη Αγκαθιάς

ΜΑΣ Βεργίνας – Μακεδονικός Πλατάνου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Θύελλα Σταυρού

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου

Δόξα Λιανοβεργίου – Αλιάκμων Νησελίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Εθνικός Κλειδίου

Ρεπό : ΑΕ Σχοινά

5η / 18η

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός Πλατάνου

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Άρης Παλαιοχωρίου – ΜΑΣ Βεργίνας

ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια

Αλιάκμων Νησελίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Δόξα Λιανοβεργίου

Ρεπό : Εθνικός Κλειδίου

6η / 19η

Θύελλα Σταυρού – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιοχωρίου

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΕ Σχοινά

ΜΑΣ Βεργίνας – Αλιάκμων Νησελίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Εθνικός Κλειδίου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

7η / 20η

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Σχοινά – Θύελλα Σταυρού

Αλιάκμων Νησελίου – Μακεδονικός Πλατάνου

Εθνικός Κλειδίου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΜΑΣ Βεργίνας

Δόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Ρεπό : Αστέρας Αλεξάνδρειας

8η / 21η

ΑΕ Σχοινά – Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλιάκμων Νησελίου

Θύελλα Σταυρού – Εθνικός Κλειδίου

Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Δόξα Λιανοβεργίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Ρεπό : ΜΑΣ Βεργίνας

9η / 22η

Νίκη Αγκαθιάς – Αλιάκμων Νησελίου

Εθνικός Κλειδίου – ΑΕ Σχοινά

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιοχωρίου

Δόξα Λιανοβεργίου – Θύελλα Σταυρού

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΜΑΣ Βεργίνας – ΠΑΟ Παλατίτσια

Ρεπό : Μακεδονικός Πλατάνου

10η / 23η

Εθνικός Κλειδίου – Νίκη Αγκαθιάς

Αλιάκμων Νησελίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΑΕ Σχοινά – Δόξα Λιανοβεργίου

Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΜΑΣ Βεργίνας

Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου

11η / 24η

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Δόξα Λιανοβεργίου – Εθνικός Κλειδίου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΑΕ Σχοινά

ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιοχωρίου

ΜΑΣ Βεργίνας – Θύελλα Σταυρού

Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

12η / 25η

Δόξα Λιανοβεργίου – Νίκη Αγκαθιάς

Εθνικός Κλειδίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Αλιάκμων Νησελίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

ΑΕ Σχοινά – ΜΑΣ Βεργίνας

Άρης Παλαιοχωρίου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Θύελλα Σταυρού – Μακεδονικός Πλατάνου

Ρεπό : ΠΑΟΚ Κουλούρας

13η / 26η

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΜΑΣ Βεργίνας – Εθνικός Κλειδίου

 Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Αλιάκμων Νησελίου

Μακεδονικός Πλατάνου – ΑΕ Σχοινά

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού

Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς